Młody Gitarzysta i harmonijkarz Z KRAKOWA szuka zespołu!!!!

jak w temacie..

Moderator: mods

Młody Gitarzysta i harmonijkarz Z KRAKOWA szuka zespołu!!!!

Postautor: kepa94 » maja 30, 2010, 8:05 pm

Witam, Mam na imię Tomek, jestem z Krakowa i mam 16 lat. Zostałem wychowany na bluesie, rock and rollu i rocku, i taką muzykę bardzo chciałbym tworzyć. Moimi wzorcami są tacy artyści jak Muddy Waters, Chuck Berry, Alexis Korner, Cyril Davies, Canned Heat, Rolling Stones, Jimi Hendrix i chciałbym tworzyć taką muzykę. Wciąż uczę się grać na gitarze i harmonijce ustnej, poznaję tą muzyke chodząc po klubach, koncertach i czytając o niej książki. Poszukuję ludzi grających na instrumentach o podobnych wzorcach muzycznych, bo przeciez trzeba wciąż kontynuować misję rozpowszechniania bluesa !!! Jeśli znajdą się chętni proszę o kontakt na mail: tomasz.kepski@gmail.com Pozdrawiam wszystkich blues'maniaków!!! :D :D :D
kepa94
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: maja 9, 2010, 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Dziadek Władek » maja 31, 2010, 12:12 pm

Mam nadzieję, że znajdziesz paczkę podobnych zapaleńców i niedługo będzie można Was posłuchać :)
Trzymam kciuki za "młodą zmianę bluesa" :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: kepa94 » maja 31, 2010, 1:47 pm

Bardzo dziekuje za optymizm, którego też jestem przedstawicielem :) Dzięki temu forum zobaczyłem że kurcze, jest nas dużo! I natchniony tym poszukuję, siedzę i czytam to forum, tą encyklopedie informacji o muzyce, jestem pod wrażeniem!!! Wierzę w tą paczkę, narazie, pogrywam sobie z tatą, ale zaraz będzie liceum, i może tam odkryje swoje bratnie dusze :) POZDRAWIAM !!!!
kepa94
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: maja 9, 2010, 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: LeszekM » maja 31, 2010, 2:40 pm

hmmmm skąś znam pogrywanie z tatą :D toż The Brew pogrywa z tatą :D zapaznaj się z http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t=12682&sid=933a8e2541265da833526b2586fc0006 bierz sprzęt i idź na jakiś jam session w Krakowie, pograsz, poznasz ludzi i być może (czego Ci życzę) zaowocuje to jakimś składem
Awatar użytkownika
LeszekM
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1302
Rejestracja: maja 6, 2007, 4:09 pm
Lokalizacja: Wschowa

Postautor: kepa94 » maja 31, 2010, 2:57 pm

Poszuam, to troche takie krempujące, pewnie sie zestresuje i nic nie wydusze ze strun i harmonijki, ale będę szedł w zaparte! :) Jeszcze raz wielkie dzięki za wszelkie rady, informacje, i wiadomości, a granie z tatą jest super! :)
kepa94
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: maja 9, 2010, 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: kepa94 » maja 31, 2010, 3:08 pm

HA! Dostałem pierwszą propozycję, niesamowite jest to forum, zakochałem się w nim :D:D:D:D:D
kepa94
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: maja 9, 2010, 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: LeszekM » czerwca 1, 2010, 7:04 am

kepa94 pisze:HA! Dostałem pierwszą propozycję, niesamowite jest to forum, zakochałem się w nim :D:D:D:D:D

więc czekamy na pierwsze nagrania :D
Awatar użytkownika
LeszekM
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1302
Rejestracja: maja 6, 2007, 4:09 pm
Lokalizacja: Wschowa

Postautor: mat » lipca 11, 2010, 11:07 am

Czasem pogrywam z kumplem w okolicach Krakowa. Aktualnie szukamy wokalisty bo terminy koncertu nas gonią. Jeśli chcesz możemy zajamować.
Shit happens... over and over again
Awatar użytkownika
mat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 32
Rejestracja: maja 5, 2005, 7:49 pm

Postautor: kepa94 » października 1, 2010, 9:47 am

POTRZEBUJEMY PILNIE PERKUSJI!!! :(
kepa94
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: maja 9, 2010, 9:52 am
Lokalizacja: Kraków


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Reklamy, Ogłoszenia, Linki itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 353 gości

cron