Wokalista i perkusista- Kraków/Oświęcim

jak w temacie..

Moderator: mods

Wokalista i perkusista- Kraków/Oświęcim

Postautor: mat » lutego 19, 2010, 3:11 pm

Poszukujemy otwartych na nowe doświadczenia ludzi, którzy chcą tworzyć muzykę a nie na niej zarabiać. Ludzi chcących pobawić się muzyką i niebojących się improwizować, eksperymentować. Nie jesteśmy profesjonalnymi muzykami. Żaden z nas nie ukończył szkoły muzycznej. Jesteśmy studentami. Muzyka jaką chcemy grać to dźwięki z pogranicza klasycznego bluesa i psychodelicznego rocka. Koncepcja robocza składu: gitara el.akustyczna/cigarboxguitar, bas, perkusja, harmonijka ustna, organy + męski wokal. Lokalizacja Kraków, lub okolice Oświęcimia.
Shit happens... over and over again
Awatar użytkownika
mat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 32
Rejestracja: maja 5, 2005, 7:49 pm

Postautor: @ndy.w » lutego 20, 2010, 2:23 am

zabawne ogłoszenie...

przecież każde dziecko wie że kapelę się zakłada po to żeby za kilka lat mieć u stóp cały świat 8)
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mat » lutego 20, 2010, 10:24 am

@ndy.w pisze:zabawne ogłoszenie...

przecież każde dziecko wie że kapelę się zakłada po to żeby za kilka lat mieć u stóp cały świat 8)


Nic zabawnego nie widzę w tej wiadomości. Zabawne są ogłoszenia kiedy szuka się wirtuozów grania do kotleta i gdy 16 letnia wokalistka szuka ostrej rockowej kapeli do grania po weselach. Nie mniej jednak cieszę się Twoją chwilą radości. ;)
Shit happens... over and over again
Awatar użytkownika
mat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 32
Rejestracja: maja 5, 2005, 7:49 pm

Postautor: @ndy.w » lutego 20, 2010, 1:42 pm

odniosłem wrażenie że nie zrozumiałeś mojego dowcipu (ale to nic dziwnego - często misie to zdarza), więc podpowiedź:

http://www.youtube.com/watch?v=Vh6V5kxP ... re=related

1'39''

a tak ogólnie to nic osobistego. życzę wam dużo dobrej zabawy z grania
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mat » lutego 20, 2010, 1:49 pm

luzzz... gorszy dzień mam. Poranny kac, deszcz za oknem, nieskończona sesja a w dodatku podbój świata przystopowany ze względu na brak wokalisty i perkusisty... stresujące- no nie?

dobra zabawa to podstawa ;)

pozdrawiam
Shit happens... over and over again
Awatar użytkownika
mat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 32
Rejestracja: maja 5, 2005, 7:49 pm

Postautor: @ndy.w » lutego 20, 2010, 10:57 pm

no fuckt. a co do wokalisty to zamiast szukać lepiej wziąć się samemu za śpiewanie:
http://www.youtube.com/watch?v=Xk2UVDgpTNc
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mat » lipca 11, 2010, 11:11 am

Ponawiam temat... Potrzebny bluesman z krwi i kości- od zaraz. Mamy kilka propozycji grania a poprzedni pseudowokalista malowniczo się wypiął. Bardzo chętnie przyjmiemy... wspomożemy... zaanektujemy wokalistę!
Shit happens... over and over again
Awatar użytkownika
mat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 32
Rejestracja: maja 5, 2005, 7:49 pm

Postautor: @ndy.w » lipca 18, 2010, 9:22 pm

na Twoim miejscu przemyślałbym moją propozycję bo nie do końca żartowałem.

śpiewający gitarzysta (np. John Mayer) albo harmonijkarz (np. Junior Wells) dysponuje podwójną siłą rażenia a śpiewający basista (np. Sting) to po prostu skarb...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mat » lipca 19, 2010, 12:39 pm

wszystko byłoby pięknie gdybym miał ku temu predyspozycje. Niestety mam kiepską pamięć muzyczną, słuch na -dst, nigdy nie pobierałem żadnych lekcji emisji głosu ani śpiewu. Może harmonijkarz z siebie coś wykrzesa- ale to jeszcze dużo pracy- zwłaszcza, że trzeba ustawić mu głos :P Terminy gonią- więc szukamy co sił!
Shit happens... over and over again
Awatar użytkownika
mat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 32
Rejestracja: maja 5, 2005, 7:49 pm

Postautor: @ndy.w » lipca 19, 2010, 3:44 pm

mat pisze:wszystko byłoby pięknie gdybym miał ku temu predyspozycje. Niestety mam kiepską pamięć muzyczną, słuch na -dst,


z takimi predyspozycjami to i grać nie bardzo się da. no chyba że jesteś menadżerem...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Reklamy, Ogłoszenia, Linki itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości