Jam session w Toruniu!

jak w temacie..

Moderator: mods

Jam session w Toruniu!

Postautor: mariooo » stycznia 4, 2010, 10:19 pm

Witam! Poszukuje ludzi chętnych pograć na bluesowym jam session, ale i nie tylko, w kawiarni Katarynka w Toruniu. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.
mariooo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: listopada 7, 2008, 7:51 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Tomasz » stycznia 4, 2010, 11:01 pm

Witam bym był się chętnie wybrał, tylko posłuchać na dobry początek :mrgreen: troszkę więcej info poproszę.
Awatar użytkownika
Tomasz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: maja 8, 2007, 4:33 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: mariooo » stycznia 5, 2010, 12:33 pm

Witam! Sprawa wygląda następująco. Jam session z prawdziwego zdarzenia jest w fazie organizacji. Z tego co wiem tam teoretycznie coś jest w czwartek, w praktyce wygląda to różnie. Wczoraj dowiedziałem się od właściciela lokalu, że czasem ktoś tam przychodzi, więc nie ma tam regularnych spotkań.

Sam klub to typowa kawiarnia niewielkich rozmiarów, lecz wiem z doświadczenia, że jest możliwość pomieszczenia w nim całego zespołu.

Na tą chwilę szukam chętnych muzyków, żeby zorganizować jam z krwi i kości:)

To strona internetowa lokalu: http://www.cafe-katarynka.pl/
mariooo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: listopada 7, 2008, 7:51 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: SiPolina » stycznia 14, 2010, 6:59 pm

Ja jestem za :)
Niedaleko mam i przyjemnie byłoby pobluesować ;)
Awatar użytkownika
SiPolina
bluesman
bluesman
 
Posty: 291
Rejestracja: kwietnia 11, 2009, 10:26 pm

Postautor: mariooo » lutego 17, 2010, 8:58 pm

Witam!

Upragniony jam odbędzie się 27 lutego w Toruniu w klubie Katarynka na ulicy Prostej 13. Przed właściwym jam session odbędzie się koncert zespołu GeorgeBandBlues o godzinie 19. Charakter jamu będzie raczej bluesowy, ale echa bardziej rockowe mogą się pojawić.

Proponowane numery:
Red house, Hey Joe, The Wind Cries Mary, Voodoo Chile, Mary had a little lamb, Beautifully Broken, Preacher man, Blackberry, Kiedy byłem małym chłopcem, Little Wing i być może wiele innych.

Prosiłbym zainteresowanych o inne propozycje. Osobiście organizuję tego typu "imprezę" pierwszy raz, więc jeśli ktoś ma pomysły na kolejne kawałki do grania to proszę piszcie!
mariooo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: listopada 7, 2008, 7:51 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: pho3 » lutego 19, 2010, 1:43 pm

Skoro Kiedy byłem małym chlopcem juz jest...
Dżem - Och Słodka
pho3
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: stycznia 11, 2010, 8:47 pm

Postautor: mariooo » lutego 21, 2010, 5:28 pm

Jeśli chodzi o wzmacniacze itp to wszystko będzie. Oczywiście wymagane własne instrumenty:]
mariooo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: listopada 7, 2008, 7:51 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: mariooo » marca 10, 2010, 4:01 pm

Dnia 27 marca 2010 roku odbędzie się koncert kapeli GeorgeBandBlues o godzinie 20.00 w kawiarni Katarynka w Toruniu. Po występie zespołu rusza jam session. Zapraszam!
mariooo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: listopada 7, 2008, 7:51 pm
Lokalizacja: Toruń


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Reklamy, Ogłoszenia, Linki itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 273 gości

cron