Basista pilnie potrzebny!!!!!!!!!!

jak w temacie..

Moderator: mods

Basista pilnie potrzebny!!!!!!!!!!

Postautor: bluesly » kwietnia 5, 2009, 1:51 pm

Witam,
Złożyło się jak się złożyło, i Roman przez jakiś czas nie może z nami grać. Dlatego bardzo pilnie potrzebujemy basisty, który poświęci nam swój czas od maja do połowy lipca. Czeka nas zwariowana miesięczna przygoda we Francji, więc musi to być ktoś gotowy na wszystko :)))
Gdyby ktoś był zdecydowany bardzo proszę o maila...
Wiem, że na ostatnią chwilę nikogo nie znajdę, dlatego proszę zgłaszać się jak najszybciej.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bluesly
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1367
Rejestracja: stycznia 24, 2005, 9:33 am
Lokalizacja: Poznan/Kraków

Postautor: Tomii » kwietnia 7, 2009, 7:22 pm

Qrde Bluzeczko, zdecydowal bym sie ale moj BASior jest chyba za duzy :D tym bardziej zal ze to fransja ....
Pozdrawiam i wiem ze kogos znajdziesz :)
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: leowhiskey » kwietnia 13, 2009, 1:45 pm

:idea: Jesli moge cos doradzic w twoim przypadku, to najlepiej popros o pomoc Tomka Dziano. On mieszka na miejscu we Francji i zna srodowisko, to napewno ci kogos na basa nastrenczy. Jesli nie wiesz jak go namierzyc to napisz mi pw, bo nie jestem upowazniony do podawania publicznie takich informacji. No i twoj francuski promotor tez musi znac lokalnych basistow, no bo jak inaczej. Najlepiej na takie zastempstwo wziasc kogos lokalnego, co jest na miejscu. W zupelnej ostatecznosci podaj w ogloszeniu konkretne cyfry w euro i znajdziesz kogos w ciagu 24h. Serdecznie pozdrawiam. Hej.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Postautor: benek » września 16, 2010, 3:12 pm

fajnie leo,ty sie znasz na wszystkim....
...kto gra na basie,ten jest szczęśliwy...ja jestem szczęśliwy...
Awatar użytkownika
benek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 22
Rejestracja: lipca 19, 2010, 8:25 pm
Lokalizacja: bełchatów

Postautor: leowhiskey » września 18, 2010, 8:46 pm

Beniu, co masz na mysli mowiac, ze sie znam na wszystkim? zdaje mę się, ze napisalem logicznie i na temat. Bluesly nie zakontynuowala postow w tym temacie, to najpewniej znalazla wyjscie z sytuacji, a moze dalem jej jakis pomysl, kto wie? Pozdrawiam Cie wraz z rodzino. Hej.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Postautor: benek » września 19, 2010, 9:37 am

Wszystko co pisałem,to w pozytywnym słowa znaczeniu.Też cie pozdrawiam mój przyjacielu.
...kto gra na basie,ten jest szczęśliwy...ja jestem szczęśliwy...
Awatar użytkownika
benek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 22
Rejestracja: lipca 19, 2010, 8:25 pm
Lokalizacja: bełchatów

Postautor: leowhiskey » września 25, 2010, 6:44 pm

Beniu, bardzo mę radujesz tym postem, bo to dla mnie zaszczyt, że od początku naszej znajomości jesteśmy przyjaciółmi na dobre, jak to mowiom. Wybacz, że dopieru teras mę oswietlilo, ze przeciez moglem podeslac namiara do Ciebie; na drugi raz bede Ciebie polecal; ale wybacz, ze w tym spontanie zapomnialem o najprosciejszym wyjsciu z sytuacji, bo jak patrze na to z perspektywy, to przeciez to Ty jestes w stanie stanąć na wysokosci takiego zadania, a ja wtedy zupelnie nie zakumalem, jak zwykle zresztom. Najpewniej chcialem zaimponowac, ze sie znam na rzeczy i sie zblaznilem. Przepraszam. Slysze pukanie do drzwi, jak moja podswiadomosc mowi, zeby sie Tobą z innymi wykonawcami nie dzielic, bo to by bylo jakbys sie hookerowal z innymi tylko; a z drugiej strony puka swiadomosc i mowi, ze wspolne muzykowanie, to przeciez nie jes jak małżeńtwo. Ale gdzie w okolicy 15 km znajdziemy lepszy team od naszego? Jestesmy odgórnie wybrani przez Zeusa, zeby grac ten zespol w Szczercowie razem, i pewnie nic nie mamy do powiedzenia na ten temat. Wezmy i naruchajmy jakoms sztuke dla odmiany na neutralnym gruncie w Zelowie teras. Zadzwonie do Beaty z Domu Kultury, to moze doradzi jakis wyszynk co nas zechce zaprezentowac. A Ty sie zapytaj wmiendzyczasie czy Bluesly zekce podjechac za gwiazde wieczora, to sie ludzi najdzie, bo ze samego Paryza orkiestra przyjezdza ze bedzie. Hej.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Reklamy, Ogłoszenia, Linki itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości