Gibson Robot Guitar - Samostrojący się instrument

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Postautor: Jedi » stycznia 21, 2008, 1:15 pm

Chodzi chyba głównie o to, ze jest to jeden jedyny Gibson. Jedna gitara robot, jedne przetworniki, jeden rodzaj drewna a jak wiadomo jeden Les Paul nie zastąpi brzmień inny gitar np. strata. Jak oglądałem filmik-prezentacje to było tam powiedziane, że ta gitara zastąpi wszystkie inne:) i chyba to mnie najbardziej ubodło. Co do tunerów to raczej mam wrażenie, że jest to oszczędzanie publiczności niepotrzebnych dźwięków podczas strojenia, a odłączać gitarę z przodów po każdym numerze też się nie da. Nie chce mówić ,że jest to głupi pomysł ale z tego co pamiętam to ta gitara stroi sie przy uderzeniu w puste struny, także jak rozstroi się podczas grania no to cóż. Ciekawy pomysł to szybka zmiana stroju. Tylko, że kiedy struna zostanie szybko opuszczona to podczas grania na pewno będzie popuszczać. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić:).
Awatar użytkownika
Jedi
blueslover
blueslover
 
Posty: 495
Rejestracja: lutego 11, 2006, 7:00 pm

Postautor: remek4blues » stycznia 21, 2008, 2:32 pm

http://www.youtube.com/watch?v=C29euNPaDBk

fajnie wyglądają klucze jak same się ruszają :D
ciekawej jak to się ma do strun :)
i ile będzie serwis kosztował jak się strzeli kluczem np o kolumne :D

przypomniało mi sie zdanie znajomego starego akordeonisty podwórkowego :D " co tam wasze elektryki, dyskietki i DJowanie. Zabraknie wam prądu to zobaczymy kto rozkręci zabawe " :D
Everybody Needs Somebody to Love !!!
Awatar użytkownika
remek4blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 426
Rejestracja: grudnia 7, 2007, 12:02 am
Lokalizacja: pole łąka woda las

Postautor: Turgon » stycznia 22, 2008, 7:43 pm

I tutaj remku tkwi sedno ;)
Jestem cynicznym nihilistą - nie jest mi wcale przykro, że Ci to przeszkadza.
Awatar użytkownika
Turgon
blueslover
blueslover
 
Posty: 795
Rejestracja: listopada 16, 2006, 6:53 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: Jedi » stycznia 22, 2008, 8:25 pm

przypomniało mi sie zdanie znajomego starego akordeonisty podwórkowego Very Happy " co tam wasze elektryki, dyskietki i DJowanie. Zabraknie wam prądu to zobaczymy kto rozkręci zabawe " Very Happy


Ale jak zabraknie prądu i będzie wieczór to zgasną światła i wszyscy wyjdą z lokalu :). :lol:
Awatar użytkownika
Jedi
blueslover
blueslover
 
Posty: 495
Rejestracja: lutego 11, 2006, 7:00 pm

Postautor: dzetro » stycznia 23, 2008, 1:56 pm

Mysle ze jest po dyskusji bo byla to strictly limited seria i wsystkie sa sprzedane. :D http://www.musiciansfriend.com/Gibson-robot
Kocham bluesa, swoja zone, corke i wszystkich ludzi z wrazliwa dusza. www.retroblues.net
Awatar użytkownika
dzetro
bluesman
bluesman
 
Posty: 294
Rejestracja: kwietnia 30, 2007, 8:36 pm
Lokalizacja: Hlucin, Czechy

Postautor: remek4blues » stycznia 23, 2008, 3:52 pm

Jedi pisze:
przypomniało mi sie zdanie znajomego starego akordeonisty podwórkowego Very Happy " co tam wasze elektryki, dyskietki i DJowanie. Zabraknie wam prądu to zobaczymy kto rozkręci zabawe " Very Happy


Ale jak zabraknie prądu i będzie wieczór to zgasną światła i wszyscy wyjdą z lokalu :). :lol:

to była mowa akordeonisty podwórkowego :P :lol:
Everybody Needs Somebody to Love !!!
Awatar użytkownika
remek4blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 426
Rejestracja: grudnia 7, 2007, 12:02 am
Lokalizacja: pole łąka woda las

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości