Efekt Korg AX 5 G

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Efekt Korg AX 5 G

Postautor: donvitto » sierpnia 24, 2007, 10:35 pm

Co myslicie o tej podłodze gitarowej, czytałem bardzo przychylne opinie na jej temat. Jest mała ale nawet rozbudowana, tania, dobrej firmy.
Czy ktos ma przyjemnosc jej uzywac, moze podzieli sie swoja opinią. Mam zamiar ją kupić, narazie odstrasza mnie jedynie kompaktowy rozmiar(pedała ekspresji i przełaczników). Mam 46 w bucie i to moze byc kłopot a podczas grania raczej wazna jest wygoda zeby spokojnie trafiac albo naciskac w efekt.

link:

http://bigbeat.pl/product_info.php?prod ... 3e2fa090ec
donvitto
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: maja 15, 2006, 9:12 pm
Lokalizacja: Jelenia G?ra

Postautor: blues4u » października 14, 2007, 12:58 pm

Nie grałem na tym multiefekcie, ale słyszałem o nim opinię, bo szukałem taniego, małego, lekkiego efektu do ćwiczeń w słuchawkach podczas wyjazdów (mam teraz DigiTech RP300- jest nieco za duży). Więc dowiedziałem się, że jakość dżwieku Korg AX 5 G jest na poziomie najtańszuch multiefektów innych marek i nie można go porównywać z droższymi modelami tej marki w których zastosowano technologię modelowania brzmienia REMS (Resonant structure and Electronic circuit Modeling Systems). Z małych multiefektów tej marki godny polecenia jest AMPWORKS G, mimo że malutki, posiada REMS i brzmi znakomicie (mam kolegę gitarzystę, który na nim gra). Czyli Korg AX 5 G - to taka namiastka profesjonalnego multiefektu. Sarkastycznie mógbym to nazwać akcesorium do lalki Barbie z gitarą.
Z drugiej strony w swojej klasie jest w porządku i jeśli nie chodzi o nagrania płytowe, czy profesjonalne występy, to w zupełności wystarczy. Jestem pewien, że każdy dobry profesjonalny gitarzysta znajdzie w nim kilka łądnie brzmiących programów i nie będzie grymasił.
blues4u
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: września 13, 2007, 11:09 pm
Lokalizacja: Warszawa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości

cron