Cort M520

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Cort M520

Postautor: zaba » kwietnia 8, 2007, 9:41 pm

cze?? wam wszystkim :)

Oto mam na gitar? 1300z? gram rocka,bluesa no i lubi? zagra? sobie czasami co? mocniejszego. No i my?l? ?e najlepszym wyborem na tej p??ce cenowej b?dzie CORT M520. Co o nim my?licie?


pozdro!
zaba
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 14
Rejestracja: marca 3, 2007, 6:56 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: Turgon » kwietnia 9, 2007, 7:04 am

http://allegro.pl/item183819538_gibson_ ... _tych.html
Tylko sprawdz. Gitarka jak bedzie dobra, to bedziesz mial genialna podstawe do rozbudowy.
Jestem cynicznym nihilistą - nie jest mi wcale przykro, że Ci to przeszkadza.
Awatar użytkownika
Turgon
blueslover
blueslover
 
Posty: 795
Rejestracja: listopada 16, 2006, 6:53 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: zaba » kwietnia 9, 2007, 10:45 pm

nie chce u?ywek chc? n?wk?! co s?dzicie o M520?
zaba
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 14
Rejestracja: marca 3, 2007, 6:56 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: Turgon » kwietnia 10, 2007, 8:52 am

Kolego, za tyle to tylko Richwood'a, ale i tak ten japo?czyk pewnie by?by od niego lepszy.
Jestem cynicznym nihilistą - nie jest mi wcale przykro, że Ci to przeszkadza.
Awatar użytkownika
Turgon
blueslover
blueslover
 
Posty: 795
Rejestracja: listopada 16, 2006, 6:53 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: sedit » kwietnia 10, 2007, 10:50 am

Nie wiem co wszyscy maj? z tymi "n?wkami"
Nie masz kasy to znacznie lepiej kupi? dobry, uzywany instrument ni? co? nowego, za t? sam? kas?, za to z p??ki ni?szej.

pozdrawiam,
Sedit
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: wajlonis » kwietnia 10, 2007, 11:07 am

Turgon pisze:Kolego, za tyle to tylko Richwood'a, ale i tak ten japo?czyk pewnie by?by od niego lepszy.
Ma?a nie?cis?o??. Richwood?w nie ma i nie b?dzie. Ja swojego cudem w niemczech wyrwa?em, ale przep?aci?em nieco (1500 zamiast 1200 z?). Nie mniej jednak za t? cene jest to najlepsza gitara na rynku. Tamta japo?ska... no c??. Gdybym mia? j? w r?ku to bym si? wypowiedzia?. A tak, to nie powiem, ?e jest lepsza czy gorsza od richwooda. Jedno wiem na pewno - je?li b?dziesz mia? okazj? kupi? richwooda - bierz w ciemno.
Obrazek
wajlonis
bluesman
bluesman
 
Posty: 270
Rejestracja: października 6, 2006, 8:05 pm
Lokalizacja: Chojnice

Postautor: michall » kwietnia 10, 2007, 3:54 pm

Wajlonis!! To nie prawda, ?e nie b?dzie Richwood?w:P Ja s?ysza?em od Luka, ?e maj? si? pojawi? w okolicach Maja:) Nie wiadomo kompletnie co to b?dzie. Bardzo mo?liwe, ?e wskocz? jeszcze p??ke wy?ej. Nie trudno si? jednak domy?li?, ?e cena p?jdzie znacznie w g?re, bo przecie? lepszej reklamy jak proces wytoczony przez Gibsona, richwood nie m?g? sobie wymarzy?:) Ca?e szcz??cie, ?e ja te? zd?rzy?em si? za?apa? na niedrogiego Richwooda!! Wracaj?c do tematu. Ja te? raczej za t? cene kupi?ym u?ywan? gitare. Na Allegro jest mn?stwo ciekawych propozycji!:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
michall
blueslover
blueslover
 
Posty: 756
Rejestracja: czerwca 25, 2006, 2:23 pm
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: wajlonis » kwietnia 10, 2007, 8:03 pm

Prawda nie prawda... Ja mia?em kontakt z kolesiem w Berlinie - on twierdzi, ?e tego nie b?dzie. Jak b?dzie to dobrze, jak nie - to lepiej, b?d? m?g? swoj? dro?ej sprzeda? :P Nie mniej jednak wiem, czemu Gibson wytoczy? im proces (patent na wklejany gryf i to tak porz?dnie, biegn?cy przez 3/4 korpusu.) i raczej ?atwo z tego nie wyjd?.
Obrazek
wajlonis
bluesman
bluesman
 
Posty: 270
Rejestracja: października 6, 2006, 8:05 pm
Lokalizacja: Chojnice


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości