Fender Highway

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Fender Highway

Postautor: Jedi » marca 28, 2007, 9:02 pm

Czy kto? mo?e mi opisac Fender z serii Highway? Patrzy?em na polski sklep i w USA i troch? zg?upia?em bo na obu stronach jest co innego. Wog?le to jakie Fendery polecacie? nie przekraczaj?ce ceny highway-a :).
Awatar użytkownika
Jedi
blueslover
blueslover
 
Posty: 495
Rejestracja: lutego 11, 2006, 7:00 pm

Postautor: Hisieher » marca 29, 2007, 8:07 pm

Niedawno si? bardzo interesowa?em t? gitark? (na forum jest pare temat?w o highwayach nawet).
Co do r??nic w sklepach to wynika to g??wnie z tego, ?e pod koniec 2006 roku pojawi? si? nowy 'ulepszony' model higway. Mo?na go ?atwo rozpozna? po ogromnym oldschoolowym napisie stratocaster na g??wce (nie tak jak ma?a standardowa czcionka). Z tego co s?ysza?em ten nowszy model jest faktycznie troche lepszy. W ka?dym razie ceny highway?w w Polsce wog?le sa do?? dziwne od ok.2100 do nawet 3500z? wi?c lepiej w ciemno nic nie kupowa?. Gra?em na starszym modelu highwaya i dosy? mi si? podoba? jednak nowej takiej gitarki bym nie kupowa?. slatego ?e za ok. 2500z? mo?na spokojnie znale?? american stratocaster w bdb stanie (roczniki do wyboru). Ja po planach kupna highweya sko?czy?em z takim w?a?nie ameryka?cem i jestem cholernie zadowolony :] Moim zdaniem to ju? po prostu wy?sza p??ka. Je?li jednak chcesz kupi? u?ywanego highwaya (cho? cie?ko znale?? takiego) za cen? poni?ej 2tys. to na pewno b?dzie on lepszy od wszelkich meksyka?c?w.
Awatar użytkownika
Hisieher
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 35
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 8:59 am
Lokalizacja: okolice Rybnika

Postautor: Jedi » marca 29, 2007, 8:55 pm

A co s?dzicie o Fenderze Highway one Texas telecaster to chyba jaki? wy?szy model na lepszych przystawkach? http://www.allegro.pl/item178594823_fen ... nowa_.html
Awatar użytkownika
Jedi
blueslover
blueslover
 
Posty: 495
Rejestracja: lutego 11, 2006, 7:00 pm

Postautor: Hisieher » marca 29, 2007, 9:46 pm

No tak, zapomnia?em zapyta? o jak? konkretnie gitarke ci chodzi, dla mnie highway=strat ;)
Ale wydaje mi si? ?e z tele b?dzie tak samo, lepszy u?ywany amerykaniec ni? nowy highway. Ni?sza cena highwaya bierze si? g??wnie z tego ?e maj? one bardzo cienki lakier. A lakier wbrew pozorom ma du?y wp?yw na brzmienie, z tego co wiem kilku letnia gitara z lepszym lakierem nie traci, a nawet zyskuje lepsze brzmienie. W przypadku highwaya mo?e by? odwrotnie.
Awatar użytkownika
Hisieher
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 35
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 8:59 am
Lokalizacja: okolice Rybnika


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości

cron