Pocz?tkuj?cy Gitarzysta

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Pocz?tkuj?cy Gitarzysta

Postautor: przemas_tg » marca 26, 2007, 9:34 am

Napisa?em ten temat bo szukam pomocy... jestem w miare pocz?tkuj?cym gitarzyst? i... mam pytanko kr?ci mnie granie bluesa, wiec mo?e koledzy poradzicie co warto potrafi? jesli chodzi o aran?acje kawa?k?w jakie? podstawy improwizacji itp... (chodzi mi o teorie) po za tym jakie? standardziki bluesowe kt?re moglibysmy z kapel? ogra?... z g?ry dzi?kuje za pomoc :)
Lubi?em piwo, lubie piwo i b?d? lubie? piwo... :)
przemas_tg
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: października 30, 2006, 6:56 pm
Lokalizacja: Tarnowskie G?ry

Postautor: Vial » marca 26, 2007, 12:47 pm

Przede wszystkim naucz si? rozk?adu d?wi?k?w na gryfie. Najlepiej wydrukuj sobie obrazek podstrunnicy z zaznaczonymi "pe?nymi" d?wi?kami i wg tego poruszaj si? po gryfie przy jakim? podk?adzie. W ten spos?b szybko nauczysz si? trafia? te d?wi?ki kt?re chcesz a nie b??dzi? po gryfie bez ?adu i sk?adu. A maj?c ju? to "w palcach" ?atwo zaimprowizujesz fajne zagrywki.
And if you're taking a walk through the garden of life...
Vial
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 28
Rejestracja: marca 2, 2007, 11:17 am
Lokalizacja: Lw?wek


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości

cron