Washburn WR 150 BCM

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Washburn WR 150 BCM

Postautor: thomas85pl » grudnia 19, 2006, 8:15 pm

Co my?licie o takiej gitarce? Czy warto?

http://www.allegro.pl/item151269020_was ... 0_bcm.html
Awatar użytkownika
thomas85pl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 49
Rejestracja: grudnia 7, 2006, 12:37 am

Postautor: Kruposz » grudnia 19, 2006, 9:00 pm

ja nigdy nie by?em przekonany co do washburn?w...ostatnio kumpel kupi? i jak wzi??em go w r?ce (nie ten sam model,nie pami?tam jaki) to mocno sie zawiod?em...wygoda gry ?adna rewelacja,brzmienie te? kiszkowate...

dobrze by by?o jakby? mia? mo?liwo?? pogrania na niej i przesluchania.
Awatar użytkownika
Kruposz
bluesman
bluesman
 
Posty: 393
Rejestracja: maja 1, 2006, 11:10 am
Lokalizacja: Rzesz?w / Kraków

Postautor: Turgon » grudnia 20, 2006, 4:15 pm

Na gitarze nie gra?em, ale jak gra?em na starszym bracie to znaczy Ibanezie RG i nie porywa?... Gra?em na bia?ej wersji.
Jestem cynicznym nihilistą - nie jest mi wcale przykro, że Ci to przeszkadza.
Awatar użytkownika
Turgon
blueslover
blueslover
 
Posty: 795
Rejestracja: listopada 16, 2006, 6:53 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: Geronimo » grudnia 21, 2006, 8:40 am

Moj? 1-wsz? gitar? by? Washburn BT3, i musz? powiedzie?, ?e nie wspominam jej dobrze...zanim zdecydujesz si? kup? WR wartoby?oby przej?? si? do jakiego?sklepu/komisy i pogra? chwil? na tym cudzie :lol:
Sprawdz jak stroji i czy faktycznie "trzyma str?j"...- ja w?a?nie z tym mia?em najwi?ksze problemy.Z tego co pami?tam to i mostek czasami "nie spisywa? si?najlepiej" :lol:



ale cena jest dobra :?
G?wniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na g?bie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dzi? w pa?acu,
A sra? chodzi?e? pod cha?up?,
Ty, wypasiony na Ikacu,
Ca?ujcie mnie wszyscy w dup
Awatar użytkownika
Geronimo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 51
Rejestracja: maja 28, 2006, 11:25 am
Lokalizacja: Nowy S?cz,lub Krak?w

Postautor: thomas85pl » grudnia 21, 2006, 4:59 pm

cena to 400 z?, tak? mi poda? sprzedawca
Ostatnio zmieniony marca 24, 2014, 3:32 pm przez thomas85pl, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
thomas85pl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 49
Rejestracja: grudnia 7, 2006, 12:37 am

Postautor: thomas85pl » grudnia 21, 2006, 5:10 pm

Chyba jednak kupie sobie Sky Way SH8 czy jako? tak. Niechce sobie takiej "przeci?tnej" gitary, wi?c moje plany s? takie, ?e - kupuj? sky way, ucze si? na nim gra?, dobijam ta gitar? ( po drugie dostane gwarancje) i za p?? roku ( z powodu zmiany pracy na lepsza na co mi zosta?o czekac jakis miesi?c) kupuje sobie dobrego Cort'a X6 lub X11 - moje ma?e marzenie :) Teraz mi poprostu nie sta? na Corta, a gra? si? chce, po drugie nie lubie gitary typu stratocaster, a typu Cort'a X6 w niskiej cenie nie moge znalezc. Troszke zamota?em :)
Awatar użytkownika
thomas85pl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 49
Rejestracja: grudnia 7, 2006, 12:37 am

Postautor: Turgon » grudnia 21, 2006, 5:25 pm

Skyway?w zdecydowanie nie polecam, ale c?? tw?j wyb?r.
Awatar użytkownika
Turgon
blueslover
blueslover
 
Posty: 795
Rejestracja: listopada 16, 2006, 6:53 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: thomas85pl » grudnia 21, 2006, 6:11 pm

szczerze, to si? boje bra? sky way'a ale my?le, ?e na p?? roku i to tylko do nauki chyba mo?e by?, przynajmniej nie b?dzie szkoda j? wyrzuci? :D
Ostatnio zmieniony marca 24, 2014, 3:30 pm przez thomas85pl, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
thomas85pl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 49
Rejestracja: grudnia 7, 2006, 12:37 am

Postautor: Geronimo » grudnia 21, 2006, 7:52 pm

ej do nauki to Washburn jest niez?y. nie przesadzajmu, jednak Washburn to nie Sky Way :lol: pograsz na nim d?u?ej ni? 0.5roku :lol:
pozdrawiam :D
G?wniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na g?bie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dzi? w pa?acu,
A sra? chodzi?e? pod cha?up?,
Ty, wypasiony na Ikacu,
Ca?ujcie mnie wszyscy w dup
Awatar użytkownika
Geronimo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 51
Rejestracja: maja 28, 2006, 11:25 am
Lokalizacja: Nowy S?cz,lub Krak?w

Postautor: wajlonis » grudnia 21, 2006, 9:53 pm

Maj?c do wyboru Washburna i SkyWaya - wybra?bym to 1. Nie zmienia to faktu - ?e wol? gibsonopodobne kszta?ty :)
Obrazek
wajlonis
bluesman
bluesman
 
Posty: 270
Rejestracja: października 6, 2006, 8:05 pm
Lokalizacja: Chojnice

Postautor: muddy » grudnia 26, 2006, 2:43 pm

Kiedys w miesieczniku Gitarzysta byl test Washburn'a X12Q VS. Wypad? bardzo dobrze. Nowy kosztuje nieco ponad 600 zl. W tym przedziale cenowym swietna gitara. Mozesz poszukac uzywanej i miec ja jeszcze taniej. Tylko gitara gitarze nierowna. Szczegolnie masowo produkowane tanie gitary. Najlepiej samemu sprawdzic. Za cene dwoch sky wayow mozna miec solidny sprzet. Zobaczysz jak troche pograsz "wyrosniesz" i z tego corta i z washburna. Wtedy zrozumiesz, ze prawdziwa gitara to wydatek kilku tysiecy. Niestety.
muddy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: grudnia 22, 2006, 4:05 pm

Postautor: wajlonis » grudnia 26, 2006, 7:33 pm

I tak sa ta?sze ni? kiedys. Mo?e za par? lat bed? jeszcze ta?sze? Oby nie za tanie - bo to by ?wiadczylo o ich marnej jako?ci... Tak jak z np. torebkami Prady. Klientela nie zyczy sobie obni?ek cen, bo by?o by odebrane jako pogorszenie jako?ci.
Obrazek
wajlonis
bluesman
bluesman
 
Posty: 270
Rejestracja: października 6, 2006, 8:05 pm
Lokalizacja: Chojnice

Postautor: thomas85pl » stycznia 4, 2007, 6:15 pm

Pomocy!!! Jutro id? do sklepu( jak si? uda, to jutro) i mam dylemat.. Cort X2 czy Washburn X10... Washburn jest tylko niebieski i za 530 z?, a Cort r??ne kolory 650 z?. Cort bardziej mi si? podoba z wygl?du, brzmienie ma fajne, dzisiaj troszke na nim pogra?em, ma HH , a Washburn HSS i jest tanszy. Co mi poradzicie? Kto? ju? grał na tych 2ch gitarach i mo?e co? poradzi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
thomas85pl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 49
Rejestracja: grudnia 7, 2006, 12:37 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości