Gitara elektryczna w cenie ok. 500zl

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Gitara elektryczna w cenie ok. 500zl

Postautor: Issack » grudnia 8, 2006, 12:27 pm

Chcia?bym wymienic mojego klasyka na elektryczna gitke, ale nie mam za duzego doswiadczenia w wyborze gitar. Co polecacie w tym perzedziale cenowym?? Mam zamiar grac raczej heavy metal. Upatrzylem sobie Corta http://www.guitarcenter.pl/catalog/gita ... t-g210d-bk
Co s?dzicie o Cortach??
I co sadzicie o tym sklepie Guitar Cener, mozna im zaufac, kupywal ktos cos u nich kiedys??

Czekam na komentarze, Issack
Issack
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: grudnia 7, 2006, 4:03 pm

Postautor: Ambroży_Kleks » grudnia 25, 2006, 7:10 pm

Cze??.

Co do gitar firmy Cort to si? niestety nie wypowiem bo nigdy na nich nie gra?em , no ale jednak to znana marka wi?c jaki? poziom powinien by?.

Jak chodzi o ten sklep to osobi?cie kupowa?em tam sprz?t i naprawd? mog? poleci? , bo jest to jeden ze sklep?w z najta?szymi cenami , a tak?e wydaje mi si? ?e wiarygodny ( przys?ali na czas , dali gwarancj? ). Tak?e polecam.

Oczywi?cie g?owy za nich nie daj? :)

Pozdro.
" Je?li chcesz zmienia? ?wiat , to zacznij od siebie "
Awatar użytkownika
Ambroży_Kleks
bluesman
bluesman
 
Posty: 224
Rejestracja: marca 5, 2006, 9:26 pm
Lokalizacja: Ostatni Rezerwat Przyrody

Re: Gitara elektryczna w cenie ok. 500zl

Postautor: Andreas » grudnia 29, 2006, 2:41 am

Issack pisze:Chcia?bym wymienic mojego klasyka na elektryczna gitke, ale nie mam za duzego doswiadczenia w wyborze gitar. Co polecacie w tym perzedziale cenowym?? Mam zamiar grac raczej heavy metal. Upatrzylem sobie Corta http://www.guitarcenter.pl/catalog/gita ... t-g210d-bk
Co s?dzicie o Cortach??
I co sadzicie o tym sklepie Guitar Cener, mozna im zaufac, kupywal ktos cos u nich kiedys??

Czekam na komentarze, Issack


Jako sklep polecam!!!!!!!!! Np. zam?wienie z?o?one w niedziel? p??nym wieczorem by?o zrealizowane we wtorek wcze?nie rano (kurier 7-demka), tylko nie zawsze zgadzaj? si? opisy oferowanych artyku??w (Tw?j Cort jest opisywany jako 3xsingle a na fotce pokazano SSH), a m?j Washburn WI14B te? odbiega? od opisu, ale brzmi ?wietnie.... Mimo to polecam tego dostawc?... Za t? cen? i mo?liwo?? negocjacji ceny?!?..
Andreas
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: maja 23, 2005, 3:30 am

Postautor: Kruposz » stycznia 1, 2007, 9:38 pm

corty polecam :) ale nie kupuj raczej nic przez neta,sprz?t trzeba w r?ce wzi???...:)

za oko?o 500z? r?wnie? moge poleci? stratocastery squiera.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kruposz
bluesman
bluesman
 
Posty: 393
Rejestracja: maja 1, 2006, 11:10 am
Lokalizacja: Rzesz?w / Kraków

Postautor: thomas85pl » stycznia 6, 2007, 11:04 am

Ja chcia?em kupić przez internet gitare, wybiera?em , chcia?em Sky Way-a, poczeka?em pare tygodni i wzie?em Corta X2 na raty, ciesze si? ze mi odradzili na tym forum z kupna taniej gitary. Przez net jest tanio, taki cort co mam kosztuje w necie ok 600 z?, a ja wyda?em w sklepie 800. Jest r??nica, ale jak kupowa?em, to sprawdzi?em, pogra?em, zobaczy?em czy wszystko jest na miejscu i na spokojnie wzie?em. Tobie tez bym radzi? tak zrobi?. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony marca 24, 2014, 3:21 pm przez thomas85pl, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
thomas85pl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 49
Rejestracja: grudnia 7, 2006, 12:37 am

Re: Re:

Postautor: vonchary » stycznia 25, 2007, 10:34 pm

Za 500z? i tak nic dobrego nie kupisz, bierz to co le?y ci w ?apie i stroi.
Awatar użytkownika
vonchary
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: listopada 26, 2006, 7:36 am

Postautor: thomas85pl » stycznia 26, 2007, 9:16 am

Z?a rada, a jak lezy tylko 300 z?otych, to tez brac i grac?
Awatar użytkownika
thomas85pl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 49
Rejestracja: grudnia 7, 2006, 12:37 am

Postautor: Pawel1991 » stycznia 26, 2007, 6:38 pm

Id? do sklepu muzycznego i pograj na Squierach... Ja sam gram na czyms takim i jest w porzadku...
Awatar użytkownika
Pawel1991
blueslover
blueslover
 
Posty: 400
Rejestracja: grudnia 10, 2006, 12:47 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Hisieher » stycznia 28, 2007, 7:20 pm

A ja polecam dla odmiany Yamahe EG112 wprawdzie n?wka 750z? ale u?ywan? powiniene? znale?c bez problemu. To by?a moja pierwsza gitarka elektryczna i gra?em na niej prawie trzy lata (sprzeda?em miesi?c temu za 450z? ). Moim zdaniem jest o niebo lepsza od wszelkich tanich gitar na jakich mia?em okazje gra? (wsr?d nich mi?dzy innymi cort).
Awatar użytkownika
Hisieher
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 35
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 8:59 am
Lokalizacja: okolice Rybnika

Postautor: thomas85pl » stycznia 29, 2007, 3:46 am

Kto co woli, pr?bowa?em gra? na takiej Yamaszce, przypomina?o granie jak na akustyku, troche za gruby gryf jak dla mnie i nie powiedzia?bym ze az taka ona wygodna i cudowna. Wszystko zale?y od gustu. Co do heavy metalu, jezeli chodzi o wygl?d gitary to proponowa?bym jak?s "strza?e" albo jeszcze jak?s dziwna, ale nie strata bluesowego :) Choc na nim tez mo?na ostro zagra?. Ale jakby to wygl?da?o na scenie :D
Ostatnio zmieniony marca 24, 2014, 3:11 pm przez thomas85pl, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
thomas85pl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 49
Rejestracja: grudnia 7, 2006, 12:37 am

Postautor: Hisieher » stycznia 29, 2007, 5:15 pm

Ano racja, nie doczyta?em ?e gitara do heavy metalu :P (w ko?cu forum bluesowe wi?c nawyk taki :) W takim razie Yamaha si? raczej nie nadaje, na gitarkach tego typu si? ?rednio wyznaje, ale mo?e jakiego? Epiphona by si? da?o upolowa? za 500z?...
Awatar użytkownika
Hisieher
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 35
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 8:59 am
Lokalizacja: okolice Rybnika


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 390 gości

cron