Wplyw temperatury na zywotnosc harmonijki

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Wplyw temperatury na zywotnosc harmonijki

Postautor: Memphis » listopada 28, 2006, 4:29 pm

Po pierwsze witam wszystkich :). Po drugie, mam takie male zapytanko. Czy temeratura moze jakos zaszkodzic harmonijce ? Mialem taka stara, mala... Wygrzebalem ja gdzies ostatnio. Ucieszony, szedlem sobie z wydzialu do domu i nioslem ja w kieszeni (w futerale). Po przyjsciu do domu zaczalem probowac grac, a tu sie okazalo, ze 3 i 4 kanal na wdechu wogole nie brzmia. Zbieg okolicznosci, czy moglo sie cos popaprac z tego powodu ? Pytam, bo kupilem sobie nowa, piekna harmonijke i chcialbym ja zabierac ze soba, zeby pocwiczyc gdzies w wolnych chwilach, ale boje sie zniszczyc sprzet. Z gory dziekuje za odpowiedzi :).
Memphis
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: listopada 28, 2006, 3:59 pm

Postautor: pyroslaw1 » listopada 29, 2006, 10:14 am

SIE MANKO - Witanko na forum . Harmoszki maj? niestety ten minus ?e przed graniem dobrze by blachy mia?y co najmniej temperature pokojow? . a najlepiej rozgrza? je w d?oni . aaaa.. i mia?em kiedys taki deal , ze mi jedna laska grza?a jak go?ebica - pi?kn? , wielk? piersi? ..hmm sory miedzy piersiami
blues , to zawsze blues jest ...nigdy nie zawiedzie

www.slawekpyrko.pl
www.kasachorych.com
pyroslaw1
bluesman
bluesman
 
Posty: 282
Rejestracja: marca 5, 2005, 9:06 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: Memphis » listopada 29, 2006, 6:11 pm

No to musze sobie jakas panne zatrudnic ;).
Memphis
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: listopada 28, 2006, 3:59 pm

Postautor: Peter » grudnia 2, 2006, 1:05 am

Ogrzej w dloniach przed graniem i bedzie git!
Pozdrawiam!
Peter
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 79
Rejestracja: grudnia 1, 2006, 6:11 pm
Lokalizacja: Aberdeen


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości