Epiphone G-400

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Epiphone G-400

Postautor: carrriee » listopada 28, 2006, 2:52 pm

Co myslicie o tej gitarce?? S?ysza?am du?o opini na jej temat i jestem ciekawa jak na tym forum j? ocenicie 8)
Osobi?cie dla mnie gitara jest miodzio, dobry d?wi?k i wygoda grania. ale to tylko moja skromna opinia. A jaka jest Wasza? :]
Awatar użytkownika
carrriee
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: listopada 27, 2006, 8:07 pm
Lokalizacja: ?om?a

Postautor: aXss » grudnia 8, 2006, 5:34 pm

gra?em na takowej jednej i mimo tego, ?e podpi?ta by?ac pod marshalla mg30 brzmia?a naprawd? bardzo w porz?dku. w zasadzie nie mia?em do czego si? przyczepi?, mo?e poza akcj? strun [ale to do wyregulowania].

kiedy b?d? zmienia? wios?o [za czas jaki?] to chyba na to, je?li nie znajd? ?adnego ol?nienia w podobnym pu?apie cenowym,.
myspace.com/dpprojekt
http://www.lastfm.pl/music/DP+Projekt

to co prawda nie jest blues, ale jak na całkowitych amatorów i młodzieniaszków uważam, że to kawałek dobrej muzyki. <- chwilowo dostepne tylko oficjalne nieoficjalne demo
aXss
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: września 19, 2006, 10:40 am
Lokalizacja: wziąć na bro? :/

Postautor: Szyba » stycznia 31, 2007, 5:53 pm

:D osobi?cie polecam tak jak kolega powy?ej s?ysza?em takow? podpi?t? do marsza?ka mg30 , aktualnie w posiadaniu mojej dziewczyny- bardzo pozytywne wiose?ko i jak wiadomo akcj? strun to sobie mo?na wyregulowa? - jak we wszystkim.
szczerze polecam zw?aszcza jak sie uda zdoby? jaki? fajny egzemplarz za rozs?dn? cen?.
Czasem tylko przewa?a g?owka no i spada pasek... ale od tego sa straplockii odpowiednie trzymanie gitarki:D
Szyba
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: stycznia 31, 2007, 12:52 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości