pickupy: fender custom shop czy Lindy Fralin

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

pickupy: fender custom shop czy Lindy Fralin

Postautor: Simone007 » listopada 15, 2006, 2:27 pm

Mam ma?y dylemat. Ot?? sprawa rozbija si? o pickupy do mojego strata american series. Chc? wywali? seryjne single coil i wrzuci? co? lepszego. Stan??o na fender custom shop '54 i Lindy Fralin (HOT VINTAGE lub "REAL '54). Co polecacie, kto jakie ma wra?enia i do?wiadczenia, ?eby pom?c podj?? decyzj?. Za pomoc dzi?kuj
This could be heaven for everyone
Awatar użytkownika
Simone007
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: stycznia 20, 2006, 10:22 am

Postautor: Szyba » stycznia 31, 2007, 3:55 pm

osobi?cie mog? poleci? Duncan Antiquity Surfers, co do lindy fralin to nigdy na nich nie gra?em ale sprawd? co m?wi? ludzie na www.seymourduncan.com , wejd? na forum i poszperaj.
Mam secik Surfer?w i jestem bardzo zadowolny (siedzi w moim meksyka?skim stracie i bija na ?eb wszystkie stray moich najomych i wszystki sklepowe;P )
Szyba
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: stycznia 31, 2007, 12:52 am

Postautor: Rivler » lutego 14, 2007, 11:05 am

Ja polecam EMG SV set, na SA nie gra?em wi?c nie wiem. Ale to pierwsze to pe?en vintege. :)
ride to live...
Awatar użytkownika
Rivler
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 68
Rejestracja: grudnia 27, 2005, 11:31 pm
Lokalizacja: Bia?ystok


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron