<harmonijka> Pilnie poszukuje fachowej pomocy! :)

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Postautor: endrius44 » września 26, 2006, 6:51 pm

Witam wszystkich dziurodmuchaczy.. ja sobie plumkam od kwietnia na silverstarze .. nie narzekam bo nie mam por?wnania ale chyba po powrocie do akademika "szarpn? si?" na tego zewsz?d chwalonego special 20...
....a gdy wyjechali na wynios?o?? wzg?rza oczom ich ukaza? si? las....
..
..
..
krzyyy?yy
endrius44
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: sierpnia 13, 2006, 2:14 pm
Lokalizacja: i tak ka?dy myli..;)

Postautor: Bluesman » października 20, 2006, 12:04 pm

No i zakupi?em sobie Hohner BluesHarp'a. Teraz tylko dmucha? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bluesman
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 97
Rejestracja: sierpnia 1, 2006, 10:34 am
Lokalizacja: Zielona Góra

Postautor: jedrek98 » maja 28, 2007, 7:02 am

ja gram na hohnerze marin band i jesrttem z niej bardzo zadowolony a zaczynalem na silverstarze hohnera wiec radze robic rtak samo najpierw silver star i wtedy sprawdzic czy naprawde tak ciagnie do hramoszki a potem maroind band pozdrawiam
jedrek98
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: maja 25, 2007, 4:57 pm

Postautor: czsebastian » maja 31, 2007, 6:14 pm

Nie ogl?da?em do ko?ca ca?ego forum i chc? si? aby zapyta? czy jest jaki? post, w kt?rym wyja?nione s? jakie? podstawy trzymania harmonijki jakie? porady techniczne?? jak tak to dajcie link. Je?eli nie ma to dajcie par? rad, bo na razie gram ale techniki to w og?le nie mam. Ju? od razu dzi?kuj
Ponieważ blues ma działanie lecznicze dla duszy czy też psychiki człowieka, bluesman jest także uzdrowicielem...
Awatar użytkownika
czsebastian
bluesman
bluesman
 
Posty: 311
Rejestracja: lutego 19, 2007, 4:11 pm
Lokalizacja: Krotoszyn

Postautor: PICARDI » maja 31, 2007, 8:45 pm

Witam serdecznie. Zeczywi?cie kolega czsebastian ma racje brakuje na forum co? dla pocz?tkuj?cych a ja napewno si? do nich zaliczam bo wybieram si? dopiero po sprz?cik ale czytam od czego zacz??. Mo?e warto by by?o pomy?le? nad ???todziobami i troszke im pom?c ? Napewno byli by wdzi?czni a ja osobi?cie - oczywi?cie i z g?ry dzi?kuje. Jeszcze jedno pytanko widzia?em na necie mo?liwo?? zakupu czego? w rodzaju poradnika do nauki gry na harmonijce plus cd - czy warto co? takiego zakupi? czy da? sobie spok?j ??
Serdecznie pozdrawiam

03.06.2007
Oj co? nikt nie ma ochoty na odpowied? w temacie ?? Czy wog?le kto? prz?gl?da to forum ??
Pozdrawiam
PICARDI
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: maja 30, 2007, 9:15 pm
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: Harmoszka » czerwca 9, 2007, 9:46 am

Nie chc?, ?eby by?o to odbierane jako spam, ale mo?e tutaj znajdziecie przydatne informacje? www.harmoszka.com (tam jest odno?nik do lekcji)
?wiat jest pi?kny tylko wtedy, kiedy jest widziany oczami wyobra?ni...
Forum dla Harmonijkarzy - www.harmoszka.com
Awatar użytkownika
Harmoszka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: sierpnia 29, 2006, 7:21 pm
Lokalizacja: Harpland

Postautor: Guzik » czerwca 9, 2007, 10:47 am

czsebastian pisze:Nie ogl?da?em do ko?ca ca?ego forum i chc? si? aby zapyta? czy jest jaki? post, w kt?rym wyja?nione s? jakie? podstawy trzymania harmonijki jakie? porady techniczne?? jak tak to dajcie link. Je?eli nie ma to dajcie par? rad, bo na razie gram ale techniki to w og?le nie mam. Ju? od razu dzi?kuj?.


no to harmoszka ma racje zagl?dnij na forum. www.harmoszka.com

przegl?dnij link corvusa: http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t ... &start=570

poszperaj troche na tym forum :D opcja "szukaj" i smigasz o harmonijce na jest ca?a masa informacji :D
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: PICARDI » czerwca 12, 2007, 9:06 pm

Super informacje, dzi?ki serdeczne ale mo?e ma?a podpowied? jeszcze z waszej strony gdzie na necie kupujecie taki sprz?cik ?? Poprostu pracuje w godzinach w kt?rych otwarte sa sklepy i nie mam mozliwo?ci za?atwienia sprawy osobi?cie. Od czego zaczyna? czym wi?cej czytam tym mniej wiem bo opinie s? r??ne - chyba jednak zdecyduje si? na SilverStar, raczej wi?kszo?? graj?cych t? poleca na pocz?tek.
Pozdrawiam Wszystkich.
PICARDI
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: maja 30, 2007, 9:15 pm
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: P.Szymański » czerwca 12, 2007, 10:36 pm

Odezwij si? za jakis czas do mnie. B?d? mia? naprawd? tanio Hohner Big River, Special 20 - takie plastiki zno?nej jako?ci, dobre na pocz?tek. Do nauki polecam niskie tonacje, bo ?atwiej nauczy? si? podci?g?w.
Pozdrawiam
Pawe? www.szymanski.blues.org.pl
P.Szymański
blueslover
blueslover
 
Posty: 783
Rejestracja: stycznia 18, 2005, 1:14 pm

Postautor: czsebastian » czerwca 13, 2007, 10:17 am

Dzi?ki Guzik. A znacie mo?e ksi??ki jakie?, z kt?rych bym m?g? si? nauczy? troch? o grze bluesowej na harmonijce??
Ponieważ blues ma działanie lecznicze dla duszy czy też psychiki człowieka, bluesman jest także uzdrowicielem...
Awatar użytkownika
czsebastian
bluesman
bluesman
 
Posty: 311
Rejestracja: lutego 19, 2007, 4:11 pm
Lokalizacja: Krotoszyn

Postautor: P.Szymański » czerwca 15, 2007, 1:30 pm

Wkr?tce b?d? mia? na sprzeda? harmoszki Hohner Big River po 55 PLN i Hohner Special 20 po 75PLN - jak na polskie warunki, to najtaniej!!!

Pozdrawiam
Pawe? www.szymanski.blues.org.pl
P.Szymański
blueslover
blueslover
 
Posty: 783
Rejestracja: stycznia 18, 2005, 1:14 pm

Postautor: wyderko » czerwca 17, 2007, 5:31 pm

P.Szyma?ski pisze:Wkr?tce b?d? mia? na sprzeda? harmoszki Hohner Big River po 55 PLN i Hohner Special 20 po 75PLN - jak na polskie warunki, to najtaniej!!!

Pozdrawiam
Pawe? www.szymanski.blues.org.pl


Rzeczywi?cie tanio, ale u nas na ?l?sku s? najta?sze :P
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm

Postautor: dzikiflaming7 » czerwca 17, 2007, 7:45 pm

A znacie mo?e ksi??ki jakie?, z kt?rych bym m?g? si? nauczy? troch? o grze bluesowej na harmonijce??


A "Harmonijka i blues" Wierzcholskiego? Uczy?am sie z niej...jest kaseta z przyk?adami..praktycznie jak lekcja...s?uchasz i patrzysz w ksi??k?...my?l? ?e jest niez?a...podk?ady s?..s? tam podstawy podstaw :wink: jak usta u?o?y? i trzyma? a r?wnie? dla zaawansowanych sol?wki o
Moje ?ycie dedykuj? sztuce...gdy tworzysz jeste? bli?ej w?asnego nieba/
Awatar użytkownika
dzikiflaming7
blueslover
blueslover
 
Posty: 471
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 12:08 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: Slavkomierz » czerwca 19, 2007, 9:01 pm

Jestem totalnym amatorszczykiem,ale uwa?am ?e jest to dobra (w sumie jedna albo jedna z niewielu )szk??ka na pocz?tek.Pami?taj jednak ?eby pracowa? z metronomem...powodzonka:)
Awatar użytkownika
Slavkomierz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 87
Rejestracja: marca 5, 2007, 11:56 pm

Postautor: Guzik » czerwca 30, 2007, 11:20 pm

oj ja j jestem totalnie początkujący ale ksiązke Pana Słwka Wierzcholskiego moge smialo polecić :D

przesłałem ją pewnej harmonijkrce z Tarnobrzega ale nie wiem czy juz doszła :D jak sie dowiem dam znać i wtedy ona sobie skseruje i wysle dalej do kogoś chętnego :!:

Mysle ze Pan WIerzcholski nie miał by nic przeciwko takiej formie postępowania z jego dzielem bo sam kiedys czytalem ze wyraził zgode zeby zamiescic calosc w internecie :D ale dla pewnosci moge sie o to jakoś Jego spytać :D

sam zaczynałem od tego podręcznika i najpierw troche narzekałem potem dopiero zrozumiałem o co w tym biega :D Polecam :D

sorry za zwłoke w odp ale wyjechalem
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Guzik » czerwca 30, 2007, 11:27 pm

Slavkomierz pisze:.Pami?taj jednak ?eby pracowa? z metronomem...powodzonka:)



pozwole sobie Sławku dać linka:
:D :D http://www.metronomeonline.com/

jak juz sie Wam znudzi niebieski kolor mozna zmienic tło :D ale czad :D poważnie mówiąc naprawde swietna sprawa :!: :!:
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości

cron