Co lepsze Harley Benton czy Sky Way ??

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Co lepsze Harley Benton czy Sky Way ??

Postautor: kajn » września 30, 2005, 3:44 pm

z kt?rej firmy bardziej sie op?aca kupic ?
kajn
 

Postautor: Andre » września 30, 2005, 6:49 pm

Obie gitary nadaj? si? raczej do efektownego rozpieprzenia wios?a na koniec koncertu,do gry ju? nie bardzo.Porozgl?daj si? za jakim? u?ywanym Squaierem lepiej
Andre
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: września 19, 2005, 7:09 pm
Lokalizacja: pyrlandia

Postautor: Adi » października 2, 2005, 3:49 pm

zadna gitara nie zasluguje na rozwalenie na scenie... a tym bardziej efektowne... 8)
Dlaczego Polska jest slawna na calym Swiecie ? Bo jako jedyny kraj ma Rzad sterowany radiem...

__________________________________________

Zmiana profilu... za niedlugo....
Adi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 113
Rejestracja: lutego 17, 2005, 10:44 pm
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: Mrcin » października 2, 2005, 8:05 pm

To prawda, nienawidz? demolowania gitar na scenie. The Who i Hendrix maj? u mnie krzy?yk. To tak jak bi? kobiet? :)
Awatar użytkownika
Mrcin
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 48
Rejestracja: września 14, 2005, 11:21 pm
Lokalizacja: Zielona G?ra

Postautor: Adi » października 2, 2005, 8:13 pm

tez mnie to wlasnie u Hendrixa wkurzalo... dobrze, ze Jimmy Page nie robil takch rzeczy :D ani Alvin Lee
Dlaczego Polska jest slawna na calym Swiecie ? Bo jako jedyny kraj ma Rzad sterowany radiem...

__________________________________________

Zmiana profilu... za niedlugo....
Adi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 113
Rejestracja: lutego 17, 2005, 10:44 pm
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: jaqb » sierpnia 10, 2006, 3:14 pm

a ja sie wam nara?e:) mi sie to podobalo. to znaczy sam pomys? by FENDERA STAROCASERA wartego cholera wie ile pieniedzy rozwalic uwazam za idiotyczny. ja bym z gitara tej klasy obchodzil sie jak z niemowlakiem. ale Sky Way? on predzej czy powniej i tak sie rozpieprzy w drobny mak wiec mozna sobie pozwolic i to badziewie robione w chinach czy gdzie? o deski sceny rozwalic:) hehe jesli to jakis du dupy model to fajnie to wygl?da:)

a ktora lepsza? wydaje mi sie ze Harley bo nie dosc ze wygladaj? (wizualnie) na lepiej "wystrugane" to jeszcze S? nieco dro?sze. moze to o czyms swiadczy? chociaz zkolei wydaje mi sie ze Sky Way jest popularniejsz? mark?...

musisz pograc na modelu ktory ci sie podobam, takie czcze gadanie nic ci raczej nie da.
jaqb
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 58
Rejestracja: sierpnia 9, 2006, 5:15 pm
Lokalizacja: blachownia

Postautor: Marchwiak » sierpnia 10, 2006, 3:21 pm

ciagle slysze jaki to "skay sraj' jest prze..... o tym drugim jakos mniej/wcale, wiec to moze kolejne 'za' ?
jedni po prostu graj?, a inni musz? zapier...
nienawidz? ludzi pisz?cych 10 post?w skolei...
nienawidz?...
Awatar użytkownika
Marchwiak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 118
Rejestracja: lutego 20, 2006, 10:46 pm
Lokalizacja: Opole


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości