JAKIE PICKUPY WŁOŻYĆ DO IBANEZA S470 DXQM

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

JAKIE PICKUPY WŁOŻYĆ DO IBANEZA S470 DXQM

Postautor: matass » lutego 6, 2010, 9:52 am

Zaczynam dopiero swoją przygodę z gitarą. Otóż jestem posiadaczem gitarki IBANEZ S470 DXQM. Ten Ibanez jest na przystawkach INF1(H), INFS1(S), INF2(H). Jakiś czas temu uszkodzono mi humbucker INF1. Poradzono mi zatem, żebym zakupił przetwornik pod most - SEYMOUR DUNCAN SH-8 INVADER. Następnie kolega przełożył w gitarce, spod mostu INF2, montując pod gryfem, a pod most włożył SH-8. Powiem szczerze, że jak dla mnie to nie dość, że to strasznie zamula, to właściwie nie mam teraz czystego, klarownego brzmienia. Potencjometr w 2 pozycji na ,,czystym" brzmieniu daje jakiś taki cichy, metaliczny dźwięk, a pozostałe ustawienia oddają jakieś radiowe brzmienie.
Chciałbym wymienić zatem kompletnie te przystawki i myślałem np. o zestawie DiMarzio. Czy mógłbym liczyć na porady, w jakim zestawieniu mam dobrać takie pickupy do Ibaneza. Chciałbym móc na nich zagrać blesa, rock, jak i coś cięższego.
Uprzejmie proszę o radę, bo mi to sen z powiek strąca....
Awatar użytkownika
matass
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: stycznia 17, 2007, 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » lutego 6, 2010, 3:42 pm

polecam forum www.gitara.pl
tam roi się od takich tematów. tu raczej rozmawiamy o muzyce :)
pozdr

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości