]Yamaha PSR-E203 keyboard - proszę o opinie

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

]Yamaha PSR-E203 keyboard - proszę o opinie

Postautor: kruszon » grudnia 13, 2008, 3:19 pm

Mam zamiar rozpocząć naukę gry na kayboardzie i chcę kupić instrument , jednak kompletnie się na tym nie znam , proszę Was więc o radę , który kayboard kupić .Wpadła mi w oko Yamaha PSR-E203 keyboard instrument klawiszowy , tylko nie wiem czy warto , może podsuniecie mi coś innego w tej cenie ?
kruszon
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: grudnia 13, 2008, 2:11 pm

Postautor: el.guitar » grudnia 13, 2008, 6:44 pm

Witamy na forum!

To co tu podałeś, to raczej zabawka, a nie instrument. Czy grasz już na czymś (fortepian etc.)? Nie bardzo wiem czego szukasz. Ta jamaszka dobra jest dla dzieci (tak góra dziesięciolatków).

Napisz czego konkretnie szukasz, do jakich zastosowań. Do domu, na scenę, do studia, do współpracy z komputerem... do jakiej muzyki: klasyka, blues, disco polo... I nie licz na to, że ktoś poradzi Ci jakiś nowy parapet, za mniej niż 4-5 razy cena tej zabaweczki. Nawet do grania na weselach z dyskietki trzeba czegoś więcej...
Awatar użytkownika
el.guitar
blueslover
blueslover
 
Posty: 757
Rejestracja: sierpnia 25, 2005, 7:04 pm
Lokalizacja: Dobrzyca (k.Pleszewa)


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

cron