Audycja - 10.02.2013

Obrazek "Magazyn Bluesowy" - audycja Marka Kaczanowskiego w każdą niedzielę o 22:00. Katolickie Radio Fiat Częstochowa http://www.radiofiat.com.pl

Moderator: mods

Audycja - 10.02.2013

Postautor: Marek Kaczanowski » lutego 6, 2013, 7:51 pm

Podczas kolejnego spotkania w Magazynie Bluesowym posłuchamy takich artystów jak :

1 CHICKEN SHACK
2 OTIS CLAY
3 BLUE MOUNTAIN EAGLE
4 OBSTAWA PREZYDENTA
5 EASY RIDER

and.... :D

Serdecznie zapraszam
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Audycja - 10.02.2013

Postautor: Southern Outlaw » lutego 9, 2013, 12:39 pm

Marek Kaczanowski pisze:Podczas kolejnego spotkania w Magazynie Bluesowym posłuchamy takich artystów jak :

1 CHICKEN SHACK
2 OTIS CLAY
3 BLUE MOUNTAIN EAGLE
4 OBSTAWA PREZYDENTA
5 EASY RIDER

and.... :D

Serdecznie zapraszam


Fajny zestaw. Będę. :D
"Boy, the next word that comes out of your mouth better be some brilliant fuckin' Mark Twain shit. 'Cause it's definitely getting chiseled on your tombstone."
http://www.romb.org.pl/
Awatar użytkownika
Southern Outlaw
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1969
Rejestracja: listopada 6, 2010, 10:00 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Southern Outlaw » lutego 9, 2013, 12:40 pm

Obrazek

Chicken Shack
"Boy, the next word that comes out of your mouth better be some brilliant fuckin' Mark Twain shit. 'Cause it's definitely getting chiseled on your tombstone."
http://www.romb.org.pl/
Awatar użytkownika
Southern Outlaw
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1969
Rejestracja: listopada 6, 2010, 10:00 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: WojtekU » lutego 9, 2013, 12:57 pm

Magazyn Bluesowy ekspanduje na fejsbuku: była strona, a od wczoraj jest jeszcze grupa (słuchaczy) - "wszyscy wszystkim ślą życzenia" itd itp
Zastanawiam się po co to wszystko - kiedyś wystarczało nam to forum...
(to nie tylko do Marka, wielu redaktorów już jest tu i tam...)
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Marek Kaczanowski » lutego 9, 2013, 2:07 pm

No właśnie Wojtku, po co to wszystko. Dobre pytanie. Strona na facebooku powstała wczoraj i założyli ją przyjaciele bo ja niestety nie znam się ani na grafice komputerowej itd. Inne audycje z forum już jakiś czas tam są i nie napisałeś wcześniej o tym.
Nie tylko audycje przenoszą się w inne miejsce. Zauważ ilu ludzi z forum już tam przeszło i wogóle nie udziela się na forum. Coś nie jest tak jak powinno być. Chciałbym aby forum OB było takie jakie było jeszcze nie tak dawno. Abyśmy razem mogli się cieszyć że jesteśmy w "swoim domku". Teraz na przykład trwa ankieta forum OB. Nigdy nie brałem w niej udziału nawet mimo "próśb" bo już od dawna zauważyłem że przynosi ona więcej szkody jak pożytku ale to temat rzeka. Ja lubię i cenię każdego artystę, każdy festiwal ..... i szanuję każdego człowieka. I może jeszcze raz powtórzę- chcę wierzyć że forum OB wróci do takiego stanu jakim było wcześniej i powrócą Ci wspaniali ludzie którzy z różnych przyczyn opuścili ten domek. Domek stworzony przez Andrzeja Jerzyka dla ludzi dobrej woli i kochający muzykę. Przypuszczam że zaraz odezwą się tak zwani obrońcy, nie wiem czego i kogo i mi dołożą. Pozdrawiam Wojtku.
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Nos'i » lutego 9, 2013, 2:25 pm

Wojtku "U" jakoś nie widuje cię na audycji Marka a zabierasz głos..... Czułem się wyróżniony jak marek mnie na FB zaprosił kto chce to na OB będzie pisał a kto woli FB niech mu będzie i w sumie się nie dziwie bo z grona przyjaciół wyłoniły się czarne owce , a jak ktoś w własne gniazdo bruździ no to po temacie. ludzie inteligentni są na FB by unikać konfrontacji :| :| :|
Awatar użytkownika
Nos'i
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1130
Rejestracja: maja 16, 2010, 9:36 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postautor: WojtekU » lutego 9, 2013, 2:57 pm

Marku, strona audycji już była, a wczoraj powstała strona grupy słuchaczy audycji, może będzie potrzebna jeszcze trzecia strona? Skutek jest zwykle taki, że te same informacje przychodzą do uczestników/fanów podwójnie. Ponadto robi się bałagan - ktoś coś zacznie, ktoś inny tego nie zauważy i zacznie pisać w innym miejscu - trudno to ogarnąć (zauważyłem to w innych audycjach). Przepraszam Marku że akurat na Ciebie trafiły moje marudzenia :oops:
PS Nos'i, masz za krótki wzrok
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Sin_skinner » lutego 9, 2013, 4:28 pm

No to już się jutra nie mogę doczekać :)
Będę na pewno :)
Sin_skinner
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 46
Rejestracja: maja 23, 2011, 6:03 pm

Postautor: Marek Kaczanowski » lutego 9, 2013, 4:30 pm

Nos'i pisze: ludzie inteligentni są na FB by unikać konfrontacji :| :| :|


Nosi, Ludzie inteligentni są wszędzie i tu na forum Ich nie brakuje

WojtekU pisze:Marku, strona audycji już była, a wczoraj powstała strona grupy słuchaczy audycji, może będzie potrzebna jeszcze trzecia strona? Skutek jest zwykle taki, że te same informacje przychodzą do uczestników/fanów podwójnie. Ponadto robi się bałagan - ktoś coś zacznie, ktoś inny tego nie zauważy i zacznie pisać w innym miejscu - trudno to ogarnąć (zauważyłem to w innych audycjach). Przepraszam Marku że akurat na Ciebie trafiły moje marudzenia :oops:
PS Nos'i, masz za krótki wzrok


Wojtku, a komu to przeszkadza że jest jedna, druga itd. Audycja słuchaczy MB powstała wczoraj. Inne grupy słuchaczy audycji z z tego forum powstały dużo wcześniej. Nie będę podawał przykładów bo z pewnością wiesz skoro śledzisz temat. Czy jest bałagan ? Raczej nie bo na fb są również ludzie których nie ma na forum lub z niego odeszli. Do pisania i słuchania nikt nikogo nie zmusza. Żyjemy tak jak każdy z nas chce.Nie wysyłam maili do wszystkich za jednym machnięciem różdżki że w niedzielę jest audycja. Czasem wysyłałem info na privy do kilku osób ale i z tego zrezygnowałem. Kto chce słuchać wie kiedy jest audycja. Spora grupa słuchaczy słucha przez normalne radio bo to nie jest radio internetowe. Internet jest tylko dodatkiem takim jak ma teraz każde radio. Poza tym nie ma obowiązku słuchania.
Wojtku tak jak pisałem wcześniej. Bardzo chciałbym aby wszystko wróciło do normalności i żebyśmy razem tu na forum cieszyli się że jesteśmy. Bez żadnych wyścigów i ośmieszania innych ludzi. Wojtku nie gniewam się że akurat na mnie trafiły Twoje "marudzenia" :D Taka wymiana zdań jest nam wszystkim zgromadzonym na forum OB bardzo potrzebna. Bez śmiania się czy nabijania z innej osoby.Bez animozji jeden do drugiego a jest tego dużo. O dużo za dużo. Szanujmy się wzajemnie. Oczywiście dużo zawdzięczamy Andrzejowi że stworzył to wszystko. Również administratorom i moderatorom że swój czas poświęcają dla forum. Może teraz czas przywrócić świetność tego forum bo na to zasługuje.
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Marek Kaczanowski » lutego 9, 2013, 4:30 pm

Sin_skinner pisze:No to już się jutra nie mogę doczekać :)
Będę na pewno :)


Cieszy mnie to :D
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: olastone » lutego 9, 2013, 5:48 pm

I ja dopiszę parę słów. Marek poprosił mnie o założenie strony grupy słuchaczy Jego audycji na FB. Bardzo ucieszyłam się i...pomogłam. A dlaczego takiej strony nie ma być...pytam? Przecież nie jest to strona tylko dla uczestników forum OB. Tam i na innych stronach grup słuchaczy audycji radiowych pojawia się wiele osób nie związanych w żaden sposób z Forum OB. Mają szansę tam podzielić się swoimi uwagami, i gustem muzycznym :) Jest taka grupa BOBa Jana Chojnackiego, jest LUZ Blues Ryszarda Glogera, są i inne! Każdy ma prawo decydować gdzie jest i co robi podczas słuchania swoich ulubionych redaktorów.
I przy okazji! Dostaję maile ponawiające apel o udział w ankiecie...Przepraszam bardzo jako uczestnik forum i jako bluesmanka całym sercem...w żadnych ankietach nie biorę udziału! Jestem fanką wszystkiego co z bluesem się wiąże, uczestniczę w wielu koncertach, festiwalach i to zupełnie mi wystarczy! A kolejne ankiety są dla mnie sztucznymi tworami kręgów wzajemnej adoracji. Przykre, ale musiałam to z siebie wyrzucić. Pozdrawiam forumowiczów serdecznie. Ola
"Czasem tylko bluesa słyszę
I nadzieje wielką mam,
Że w dół rzeki sam popłynę..."
Awatar użytkownika
olastone
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 993
Rejestracja: listopada 22, 2010, 10:58 pm

Postautor: Roj » lutego 9, 2013, 9:59 pm

olastone pisze:[..] A kolejne ankiety są dla mnie sztucznymi tworami kręgów wzajemnej adoracji. [..]
Jeśli głosujesz w poszczególnych kategoriach zgodnie ze swoimi przekonaniami, o kręgu wzajemnej adoracji nie może być mowy, Ja wziąłem udział w forumowej ankiecie i zacytowane wyżej zdanie jest dla mnie obraźliwe i to tyle co chciałem napisać.
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Sin_skinner » lutego 9, 2013, 11:52 pm

olastone pisze: A kolejne ankiety są dla mnie sztucznymi tworami kręgów wzajemnej adoracji. Przykre, ale musiałam to z siebie wyrzucić. Pozdrawiam forumowiczów serdecznie. Ola


No kurcze, w wielu ankietach muzycznych brałem udział w ankiecie i nigdy nie odbierałem to tak jakby to był spisek wzajemnej adoracji. Myślałem, że zazwyczaj ocenia się płyty oceną subiektywną bądź obiektywną. Takie ankiety są pojęciem względnym. Wszak, fajnie by było jakby więcej osób głosowało w ankiecie, bo to by obrazowało jaka naprawdę płyta powinna zasłużyć na miano "Najlepszej Roku Któregoś Tam". A pięciu jak zagłosuje - cóż... raczej nic o płycie nie powie, jednakże na przykład dla mnie - zwróci uwagę, bo danej płyty mogłem nie zauważyć, mogłem nie przesłuchać, tym bardziej, że w bluesie siedzę od niedawna (i niestety w ankiecie 2012 nie odważyłem się zagłosować, bo poczułem że nie jestem gotów, ze względu na małą ilość przesłuchanych nowości z powodów w/w) więc to na pewno w jakiś sposób pomaga aby rok wydawniczy nie był rokiem straconym.

Ja generalnie to forum traktuje jako kopalnię wiedzy, więc mało tutaj użytkowników znam, więc nie wypowiem się na temat tego, czy na forum jest mały ruch, czy nie. Daleko mi do takiej oceny. Fajnie by było jak mniej więcej napisał Marek - aby było tylko lepiej, piękniej, jak w rodzinie.
Sin_skinner
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 46
Rejestracja: maja 23, 2011, 6:03 pm

Postautor: Jankes » lutego 10, 2013, 9:09 am

Obrazek
To już 8 lat...
Pamiętajmy...
Awatar użytkownika
Jankes
blueslover
blueslover
 
Posty: 589
Rejestracja: maja 16, 2010, 5:28 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postautor: Spaniel » lutego 10, 2013, 12:08 pm

Z wielką pokorą chciałbym napisać, że bardzo podoba mi się strona na FB audycji Marka. Właśnie tam będę. Co nie znaczy wcale , że nie szanuję decyzji i argumentacji tych wszystkich fanów panamarkowych audycji , którzy zostaną tu na OB. Ankieta OB zawsze mnie śmieszyła czemu dawałem wyraz wielokrotnie :roll: . Zostańcie z bluesem i niech gra muzyka :D . KOCHAĆ NIE ZNACZY ZAWSZE TO SAMO 8) :D
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: lech » lutego 10, 2013, 1:21 pm

Choć wpisałem się na FB to i tak audycji Marka słucham za pośrednictwem OB i tu dyskutuję, bo to właśnie forum wprowadziło mnie w zaczarowany świat bluesa. Już niedługo
Obrazek
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: kora » lutego 10, 2013, 1:33 pm

Nos'i pisze: ludzie inteligentni są na FB


Ojej :lol: :lol:
Nie jestem na FB,widocznie za mało inteligentna jestem :lol: :lol:

Roj pisze:
olastone pisze:[..] A kolejne ankiety są dla mnie sztucznymi tworami kręgów wzajemnej adoracji. [..]
Jeśli głosujesz w poszczególnych kategoriach zgodnie ze swoimi przekonaniami, o kręgu wzajemnej adoracji nie może być mowy, Ja wziąłem udział w forumowej ankiecie i zacytowane wyżej zdanie jest dla mnie obraźliwe i to tyle co chciałem napisać.


Uważam podobnie jak Roj.
Od siebie jedynie dodać mogę,ze to właśnie tworzenie różnych grup, podgrup, gdzieś tam w sieci ( miejscu innym,niż OB)
jest właśnie takim towarzystwem wzajemnej adoracji :wink:
Od samego początku zakładka Magazynu Bluesowego była na OB.
Rozdzielanie słuchaczy na różne frakcje , jest takie trochę dziecinne :lol:
Owszem można wszędzie w sieci promować, zachęcać do słuchania Markowej audycji, ale TU jej słuchać :wink:
Tak sobie myślę,ze na dłuższą metę, te wszystkie podziały zaszkodzą Markowi, ale to tylko moje zdanie .
Powinniśmy wszyscy trzymać się w kupie - w jedności jest siła :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: olastone » lutego 10, 2013, 4:09 pm

Przepraszam wszystkich, których uraziłam swoim wpisem dotyczącym ankiety.., a jeśli chodzi o stronę słuchaczy audycji Marka na fb....jest to Jego decyzja, a ja z miłą chęcią ją wykonałam! Pozdrawiam bluesowo:)
"Czasem tylko bluesa słyszę
I nadzieje wielką mam,
Że w dół rzeki sam popłynę..."
Awatar użytkownika
olastone
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 993
Rejestracja: listopada 22, 2010, 10:58 pm

Postautor: kora » lutego 10, 2013, 4:16 pm

Olu, nie ma za co przepraszać . Każdy ma prawo do swojego zdania.
Sama namawiałaś do głosowania w pewnej "ankiecie" ,więc czegoś tu nie rozumiem :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: lech » lutego 10, 2013, 6:52 pm

tak będzie na SOLÓWCE
ROZKŁAD JAZDY VIII Festiwalu Instrumentalistów Bluesowych SOLÓWKA
22 lutego (piątek) warsztaty bas, gitara, perkusja od godz. 12 do 14 i od 16 do 18
bas - Wojtek Pilichowski
gitara - Artur BOO BOO Twarowski
perkusja - Tomek ŻABA Mądzielewski (Endorser Dixon Drums (Artisan Bubinga/Maple), Istambul Cymbals, OSCA drumsticks)
ok 19 mała scena JAM-SESSION do skutku. W trakcie jam- session koncert ZA FCZEŚNIE FSTAŁEM i PILICHOWSKI BAND
23 lutego (sobota)
rozpoczęcie godz. 14
konkurs do 18 40
19 15 HOO DOO BAND
20 20 wyniki konkursu
20 40 PILICHOWSKI BAND
22 00 KRZAK
Po koncertach jam-session na małej scenie
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: therman » lutego 10, 2013, 7:09 pm

lech pisze:tak będzie na SOLÓWCE
ROZKŁAD JAZDY VIII Festiwalu Instrumentalistów Bluesowych SOLÓWKA

Czy to jest zakładka dotycząca solówki :?:
Awatar użytkownika
therman
blueslover
blueslover
 
Posty: 712
Rejestracja: maja 4, 2009, 9:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Postautor: Marek Kaczanowski » lutego 10, 2013, 7:12 pm

No to sobie poczytałem.Często porównywało się nasze forum do rodziny a czy w rodzinie są jakieś wyścigi ? Mama lepsza od taty. Tata od dziadka. Wujek od ciotki i.t.d. Mam nadzieję że wszystko wróci do normy. Czyli do stanu jaki był jakiś czas temu. Niedługo wiosna i szlak festiwalowy i jak co roku zasiądziemy przy złocistym płynie, porozmawiamy tak normalnie. Bez niepotrzebnych słów które mogą ranić. Już wkrótce Solówka i to jest piękne :D Czuj czuj czuwaj :D
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Marek Kaczanowski » lutego 10, 2013, 7:18 pm

therman pisze:
lech pisze:tak będzie na SOLÓWCE
ROZKŁAD JAZDY VIII Festiwalu Instrumentalistów Bluesowych SOLÓWKA

Czy to jest zakładka dotycząca solówki :?:


Tomku, sprawdż inne zakładki i napisz to samo.
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: olastone » lutego 10, 2013, 7:30 pm

kora_ pisze:Olu, nie ma za co przepraszać . Każdy ma prawo do swojego zdania.
Sama namawiałaś do głosowania w pewnej "ankiecie" ,więc czegoś tu nie rozumiem :wink:

Plebiscyt to nie ankieta! Po pierwsze!!! A po drugie nie namawiałam, tylko prosiłam ludzi związanych z bluesem o poparcie! Przykro mi bardzo jeśli zrozumiałaś mnie inaczej... :(
"Czasem tylko bluesa słyszę
I nadzieje wielką mam,
Że w dół rzeki sam popłynę..."
Awatar użytkownika
olastone
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 993
Rejestracja: listopada 22, 2010, 10:58 pm

Postautor: Marek Kaczanowski » lutego 10, 2013, 7:42 pm

Obrazek

Poznajecie ? :D
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Southern Outlaw » lutego 10, 2013, 7:44 pm

Nie bardzo rozumiem, o co wam chodzi i o co się sprzeczacie. :D Jest zakładka audycji, a dla osób, które np nie mają tu konta jest grupa słuchaczy na FB. Jeśli ktoś uważa, że takie sytuacje doprowadzają do powstawania jakichkolwiek "grup wzajemnej adoracji", to chyba sam się do tego przyczynia w dużym stopniu. Skoro wszyscy jesteśmy słuchaczami Magazynu Bluesowego, to nie ma chyba większego znaczenia gdzie się wypowiadamy, tu czy tam czy jeszcze gdzie indziej. To już kwestia MOJEJ wygody z którego sposobu skorzystam. I osobiście uważam, że to bardzo dobrze, dać swoim słuchaczom tak spory wybór możliwości skontaktowania się czy też komentowania MB. :)
"Boy, the next word that comes out of your mouth better be some brilliant fuckin' Mark Twain shit. 'Cause it's definitely getting chiseled on your tombstone."
http://www.romb.org.pl/
Awatar użytkownika
Southern Outlaw
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1969
Rejestracja: listopada 6, 2010, 10:00 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: agrypa » lutego 10, 2013, 8:07 pm

Marek Kaczanowski pisze:Obrazek

Poznajecie ? :D


Jasne. Ktoz by nie poznal przesympatycznego oblicza Marka. :D

Audycji slucham gdy ja ktos nagra {za co dziekuje} Dzien i pora taka, ze nie mam jak byc z wami. Po fakcie, pisanie czegokolwiek wydaje mi sie absurdalne. Wszystko juz powiedziano :D
Marku pozdrawiam serdecznie. :)
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: lech » lutego 10, 2013, 8:17 pm

Marku jak z audycją kiedy alarm bombowy na Jasnej Górze?
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: lech » lutego 10, 2013, 9:55 pm

Dobry wieczór
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: Southern Outlaw » lutego 10, 2013, 9:56 pm

Dobry wieczór. :)
"Boy, the next word that comes out of your mouth better be some brilliant fuckin' Mark Twain shit. 'Cause it's definitely getting chiseled on your tombstone."
http://www.romb.org.pl/
Awatar użytkownika
Southern Outlaw
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1969
Rejestracja: listopada 6, 2010, 10:00 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Magazyn Bluesowy - Radio Fiat Częstochowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 615 gości

cron