Sprzedam Fender Super Sonic Head + kolumna + Case

wymiana/sprzedaż płyt, instrumenty, koszulki itp.

Moderator: mods

Sprzedam Fender Super Sonic Head + kolumna + Case

Postautor: Filids » lutego 28, 2012, 9:28 am

Wzmacniacz w doskonałym stanie wizualnym i technicznym. Polecam tym gitarzystom, którzy poszukując klasycznego fenderowskiego cleanu chcieliby mieć również spory zapas gainu. Zapraszam do osobistego wypróbowania. Wzmacniacz jest praktycznie jak nowy, był używany przeze mnie na kilku koncertach. Lampy są w stanie doskonałym, bez jakiegokolwiek słyszalnego wyczuwalnego zużycia. Sprzedają tylko w komplecie head + dedykowana kolumna (2x12", na głośnikach V30) oraz profesjonalny Case. W komplecie dedykowany footswitch. Foto wyślę na życzenie mailem. Jeśli chodzi o sprzęt to jestem jego drugim użytkownikiem, posiadam go od roku, poprzedni właściciel miał go 2 lata natomiast mam potwierdzoną informację o dacie produkcji z Centrali Fendera oto treść oryginalna maila, który otrzymałem: "The head dates to 3/2007 and the speaker to 6/2006. I hope this info helps.Cheers Bob Willocks Fender Consumer Relations. Jedyne 7000 zł podlegających a jakże negocjacji.
tel. 606417599
Filids
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: lutego 4, 2010, 9:59 pm
Lokalizacja: Słupca

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Giełda

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości