Orange Rocker Combo 30W RK30C

wymiana/sprzedaż płyt, instrumenty, koszulki itp.

Moderator: mods

Orange Rocker Combo 30W RK30C

Postautor: filsek » maja 23, 2011, 5:43 pm

Witam!

Sprzedaję bardzo dobre combo gitarowe o niepowtarzalnym brzmieniu. Od niedawna brytyjska firma Orange odnosi duże sukcesy w przekonywaniu do siebie coraz to większej rzeszy ludzi. Ja osobiście byłem i dalej jestem zadowolony ze współpracy z tym wzmacniaczem. Wszystko tutaj się zgadzało. Brzmienie, bezawaryjność i fantastyczny wygląd. Obudowa to solidna sklejka bałtycka, dzięki której możemy uświadczyć pięknego brzmienia soczystej "trzydziestki" Celestiona w wersji Vintage(!).

Lampy zostały wymienione na: Mullard EL34 oraz JJ electronics 3xECC83S.
Od razu studzę emocję tym, którzy dostali spazmów po przeczytaniu nazwy Mullard, są to Mullardy, owszem, ale nie te pochodzące z UK, tylko od naszych jakże ukochanych sąsiadów ze wschodu.
Wzmacniacz nie jest wolny od otarć. W 3 - 4 miejscach ma zadarcia obicia, ale nic poważnego. Poważne natomiast jest zużycie gumowego obicia rączki do przenoszenia wzmacniacza. Kwalifikuje się do wymiany.

UWAGA!!
Wzmacniacz posiadał wadę fabryczną transformatora ZASILAJĄCEGO. Mianowicie, napięcie żarzenia siatki było mniejsze od takiego jakie być powinno, więc wprowadzono modyfikacje, polegającą na zamontowaniu dwóch małych transformatorów(bardzo wysokiej klasy! Ameryka!) podających napięcie takie, jakie być powinno(6,3V dla dociekliwych).
Nie ma to najmniejszego wpływu na brzmienie tego wzmacniacza, a ja nigdy z nim problemów nie miałem. Gram na nim prawie dwa lata i jeżdżę z nim właściwie na większość koncertów(co najmniej raz w tygodniu).

Prawdopodobnie nie napisałem wszystkiego, ale kieruję się wiarą w to, że kupujący wie co kupuje(chodzi mi o rodzaj sprzętu). Jeżeli jednak powstaną jakiekolwiek pytania, to proszę się nie bać, dzwonić, pisać, umawiać się na testy.


Kontakt: 505 067 960 <- Filip

Dorzucam dwa pokrowce. Jeden robiony na zamówienie z bardzo dobrego materiału, a drugi oryginalny.

CENA: 2500zł

more photo:
http://img836.imageshack.us/g/1003602.jpg/
filsek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 25
Rejestracja: sierpnia 27, 2008, 7:52 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: filsek » czerwca 2, 2011, 6:11 pm

filsek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 25
Rejestracja: sierpnia 27, 2008, 7:52 pm
Lokalizacja: Wrocław


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Giełda

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości