[sprzedam] Unikatowy PRS santana SE 22%taniej 1700PLN

wymiana/sprzedaż płyt, instrumenty, koszulki itp.

Moderator: mods

[sprzedam] Unikatowy PRS santana SE 22%taniej 1700PLN

Postautor: TorinoWR » lutego 11, 2011, 11:06 pm

Witam wszystkich

Dzisiaj na sprzedaż mam unikatową gitarę PRS Santana SE. Model mało popularny przez to, że na początku kosztował 2,5tyś PLN co było ceną dosyć dziwną.. Szczególnie że gada jak gitarki z przedziału 2000-2200 ;)

Unikatowy jest w niej w sumie zaledwie kolor, ale to zawsze jest coś co odróżnia ją od innych

Jeśli chodzi o brzmienie z deski to gitara gra bardzo głośno (jak na elektryka) i ładnie, czysto.
Dźwięki uzyskiwane z Humbów są bardzo różnorodne, lekki korpus z mahoniu pozwala na uzyskanie metalowych dźwięków, lecz gitarka najlepiej sprawdza się w Bluesie i Rocku. Ma bardzo przyjemny i ciepły clean lecz ładnie też gra gdy między gitarę a piecyk podczepi się jakąś ostrzejszą kosteczkę
Gra wg mnie jest świetna. Mi przede wszystkim spodobał się ultrawygodny gryf. Od razu muszę napisać, że jest gruby i raczej nie podpasuje osobom, które lubują się w cienkich gryfach

W gitarach w tej półce cenowej nie ma co się spodziewać cudów od ruchomego mostka. Niby jest i czasami można się pobawić, lecz podczas ostrego wajchowania nieznacznie się rozstraja. Sam porządny mostek kosztuje ok 400 PLN, więc raczej nie wmontują go do gitary, która nowa kosztuje 2200.
Ja osobiście polecam zablokowanie mostka i będzie spokój. Ale może dla tego ,ze fanem tremolo nie jestem i nie używam go prawie wcale :P

Jest to model z 2002 roku i wtedy ta gitara kosztowała minimalnie mniej niż 2500 i szczerze mówiąc tyle warta nie była. 300PLN wydawało się za napis PRS, więc była (i dalej jest) bardzo dobra w porównaniu go gitar z przedziału 2000-2200 zł. U mnie za 1700 i szczerze mówiąc aż żal mi jest sprzedawać takie dobre wiosło za tak małą kwotę. Nie dostaniecie lepszego wiosła za taką kwotę Dodatkowo gitara ma customowy kolor, który też kosztował ze dwie czy trzy stówki. Poprzedni właściciel twierdzi, za dodatki do gitary zapłacił prawie 2000 zł, lecz nie ma rachunków czy paragonów, więc kto wie jak było na prawdę.

Gitarę kupiłem, bo nadarzyła sie okazja i chciałem ją od razu sprzedać, ale im dłużej ją mam, tym ciężej jest mi się jej pozbyć. Jest to gitara z duszą i mam nadzieję, że trafi do kogoś kto kupuję gitarę, żeby na niej trochę pograć, bo mi by się zrobiło smutno gdyby resztę życia miała spędzić w szafie na strychu.. Dla tego ogłoszenie to daje na tym forum ;)

Jeśli chodzi o teoretyczne dane to:

• konstrukcja: set in
• menzura: 25”
• korpus: mahoń
• gryf: mahoń „wide fat”
• podstrunnica: palisander
• ilość progów: 22
• przetworniki: 2x humbucker open coil
• przełącznik: 3 pozycje
• potencjometry: tone, volume
• mostek: tremolo
• stroiki: chrom, klucze olejowe


Dodaje jeszcze oryginalny pokrowiec i 4 czy 5 metrów kabla.


Zdjęcia: http://www.aukcjoner.pl/gallery/0045856 ... ec.html#I1

Kontakt:
tel: 696-820-190
gg: 7613104
email: Zudrak@gmail.com
TorinoWR
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: września 14, 2009, 6:22 pm

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Giełda

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości