jesie? z bluesem

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: Beata ;-) » listopada 27, 2006, 3:13 pm

[quote="karambol"][quote="Beata ;-)"]
Natomiast , ka?dy z nas ma gorsze lub lepsze dni ...uwa?am, ?e tego dnia tak w?a?nie by?o.
Mysl?, ?e zbyt ostro oceni?e? wyst?p Leszka.
Pozdrawiam - Beata[/quote]

Nikt nie lubi jak kto? ?le pisze o twoim idolu, ja te? :lol: . Leszka widzia?em dotychczas na ?ywo zaledwie kilka razy ale zawsze by? "z kim?". Ostatnio z Broadwayem Thackerem i to by?o wielkie granie!! Pozosta?a po tym wspania?a p?yta. Na tegorocznej "jesieni" sam musia? d?wiga? ci??ar prowadzenia koncertu i spowodowania zainteresowania s?uchaczy. Nigdy nie widzia?em Leszka na ?ywo w takiej w?a?nie roli. Mo?e po prostu woli by? "z kim?".
A moja ocena nie jest wcale odosobniona, powy?ej relacja Emd?i te? bez entuzjazmu no i chyba najwa?niejsze - pustawa sala Forum podczas koncertu.
Pozdrawiam[/quote]

_______________________________________________________


Nie raz bylam na koncertach Leszka , na kt?rych sam prowadzil zesp?? - za ka?dym razem wychodzilam pod wielkim wra?eniem - w?a?nie gitary prowadz?cej - Leszka.

Nie jest tylko moje odosobnione zdanie...
Wystarczy odwiedzi? nasz? stron? fan clubu, gdzie mo?na znale?? relacje os?b, kt?re by?y na Guitar Workshop - na ?ywo.
Co w p??niejszym kr?tkim czasie, w niekt?rych przypadkach owocowa?o zapisaniem si? do Fan clubu Leszka:

http://fanclub.cichonski.art.pl/fanclub ... _brata.htm

lub -

http://fanclub.cichonski.art.pl/fanclub ... iedzil.htm

szkoda, ?e ludzie boj? si? pisa? wi?ksze formy, bo my?l?, ?e takich reporta?y by?oby znacznie wi?cej.

Dalej uwa?am, ?e musial to by? jeden z nielicznych - gorszych dni, jaki przydarzy? mo?e si? ka?demu z nas.

Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

i po jesieni...

Postautor: elkap » listopada 27, 2006, 3:19 pm

w imieniu organizator?w dzi?kuj? wszystkim muzykom, go?ciom, przyjacio?om jak te? s?uchaczom za Jesie?. Do nst?pnego roku? elka
elkap
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 152
Rejestracja: marca 10, 2006, 11:04 am
Lokalizacja: Białystok

Postautor: e m d ż i » listopada 27, 2006, 3:23 pm

Pilna sprawa-je?li kto? ma zdj?cia na kt?rych jest Jogi (najlepiej z bliska), bardzo prosz? o wys?anie na maila..
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Re: i po jesieni...

Postautor: karambol » listopada 27, 2006, 3:30 pm

elkap pisze:w imieniu organizator?w dzi?kuj? wszystkim muzykom, go?ciom, przyjacio?om jak te? s?uchaczom za Jesie?. Do nst?pnego roku? elka

Czy?by pod nickiem elkap ukrywa?a sie Pani Ela z BOKu? Je?eli tak to pozdrawiam serdecznie i gratuluj? organizacji . Oby za rok nie by?o gorzej.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: marek haga » listopada 27, 2006, 3:33 pm

e m d ? i pisze:Pilna sprawa-je?li kto? ma zdj?cia na kt?rych jest Jogi (najlepiej z bliska), bardzo prosz? o wys?anie na maila..


http://www.jjband.pbox.pl/main.php?pg=galeria

:)
MS
Awatar użytkownika
marek haga
bluesman
bluesman
 
Posty: 244
Rejestracja: stycznia 5, 2006, 11:09 am
Lokalizacja: Bjałystok

Postautor: elkap » listopada 27, 2006, 3:44 pm

elkap to faktycznie"Pani" Ela z Boku, mi?o ?e niekt?rym z was "odpowada?a" jesie?, mam nadziej?, ?e mog? te? liczy? na sugestie i opinie. pozdrawiam elka
elkap
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 152
Rejestracja: marca 10, 2006, 11:04 am
Lokalizacja: Białystok

Postautor: StS » listopada 27, 2006, 3:50 pm

e m d ? i pisze:Pilna sprawa-je?li kto? ma zdj?cia na kt?rych jest Jogi (najlepiej z bliska), bardzo prosz? o wys?anie na maila..
Proponuj? wybra?:
- ze strony Krzysztofa Szafra?ca: http://www.kszafraniec.com np. z albumu 'Polski Dzie? Bluesa 2006'.Mo?e to: http://www.kszafraniec.com/galeria/disp ... =88&pos=34
- na stronie agencji 'Delta' http://www.delta.dt.pl mo?na znale?? np.: http://www.delta.dt.pl/photo/lauba/lauba_00017.jpg
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: pyroslaw1 » listopada 27, 2006, 5:53 pm

[
quote="e m d ? i"]Pozdrawiam forumowicz?w, kt?rych uda?o mi sie pozna? i spotka? (to fenomen-na jakim bluesowym festiwalu si? nie pojawisz, tam Ci? znaj? ;) ...no dobra-kojarz?). Devile to podstawa... dalej Karambol, Pyros?aw, Marek Haga, Bart ??czycki, Lester Kidson, Szucher ... Pomin??am kogo?? ?ciskam Was serdecznie!
Z drugiej strony-Panowie z Bia?ego, jak si? staracie, ?e tu ?adnej kobiety nie wida? na forum z Waszego miasta wielkiego? ;>
No nic-to ju? nie m?j problem ;)


DZIEKI SERDECZNE SYMPATYCZNA KOBIETO ( NIE OBRAZISZ SIE CHYBA ZA KOBIET? ) ZA POZDROWIONKA . Bia?ystok zawsze serdecznie wita serca i dusze z?aknione superbluesowej muzy .
A CO DO BLUESLASEK - TO NA STRONIE KASY CHORYCH PARE SIE ICH ODZYWA - NA FORUM FAKTYCZNIE MNIEJ , MO?E ST?D TO SIE BIERZE ?E JAK POCZYTAJ? BLUESRECENZJE KARAMBOLA TO S? PRZYTKANE DECZKO ... PODOBNIE JAK I JA
blues , to zawsze blues jest ...nigdy nie zawiedzie

www.slawekpyrko.pl
www.kasachorych.com
pyroslaw1
bluesman
bluesman
 
Posty: 282
Rejestracja: marca 5, 2005, 9:06 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: e m d ż i » listopada 27, 2006, 5:57 pm

no tak, no tak, no tak...
dzi?ki za reakcje... ale... chodzi?o mi o zdj?cia z tej?e Jesieni... przepraszam za zamieszanie... :)
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: karambol » listopada 27, 2006, 7:28 pm

elkap pisze:elkap to faktycznie"Pani" Ela z Boku, mi?o ?e niekt?rym z was "odpowada?a" jesie?, mam nadziej?, ?e mog? te? liczy? na sugestie i opinie.


Na sugestie i opinie z mojej przynajmniej strony zawsze i ch?tnie.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: pyroslaw1 » listopada 27, 2006, 8:48 pm

no to pare fotek z jamiku
blues , to zawsze blues jest ...nigdy nie zawiedzie

www.slawekpyrko.pl
www.kasachorych.com
pyroslaw1
bluesman
bluesman
 
Posty: 282
Rejestracja: marca 5, 2005, 9:06 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 12:21 pm

:D czytam sobie o tym na drugim koncu Polski o fesiwalu i przyznamm Karambol ?e za ostro pojecha?es po Leszku Cicho?skim :oops: masz prawo do oceny ... :idea: ale s? pewne granice :idea: nie napisa?e? ?e to odjazdy komunikacji ok 23 spowodowa?uy ze ludzie opuszczali sal?...
p?knieta struna w gitarze Leszaka zerwany paznokiec z?y ods?uch na scenie ?e byly 2 bisy ... rocznica i 20 wyst?p...
Artysta ma prawo do s?abszego dnia i za du?o za Leszkiem dokona? dla muzyki by wystawia? opinie tak moim zdaniem krzywdzac?.. :roll:
Andy Egert r?wnie? napisa? do mnie po tym koncercie... :D
Pamietaj ze gos? w domu ..to B?g w domu i nale?y si? mu szacunek.. :idea:
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 12:52 pm

:D :shock: :D

Obrazek

Pyros?aw ...zad??e? a? nogawki si? ugi??u :D

Obrazek[/quote]

Andy Egert to spontan gra? kiedy? w Domecku k/Opola odt?d go znam.. :D
Ostatnio zmieniony grudnia 2, 2006, 1:05 pm przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 1:00 pm

:D
co prawda tam nie by?em ...ale klimat odtworzylem :D
i nie techniczna ostro?c widzenia tworzy klimat chwili :D
no chcia?bym kiedys poznac w drodze zycia osobiscie Lestera Kitona i Pyroslawa :D to my?l? bedzie zabawa.. :D
jak sami widzicie z jednej i tej samej sytuacji wyj?da zycie .. :D :roll:
.. :idea: wszystko zalezy od nastawienia sie na wsp?listnienie czy degradacj?... :idea: :D
Ostatnio zmieniony grudnia 2, 2006, 1:22 pm przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 1:14 pm

:D ta elektronika :D a mia?em fotki do dyspozycji po okolo tylko 25 KB :D i jak niewiele trzeba
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: karambol » grudnia 2, 2006, 2:01 pm

Stanley-1 pisze: :D czytam sobie o tym na drugim koncu Polski o fesiwalu i przyznamm Karambol ?e za ostro pojecha?es po Leszku Cicho?skim :oops: masz prawo do oceny ... :idea: ale s? pewne granice :idea: nie napisa?e? ?e to odjazdy komunikacji ok 23 spowodowa?uy ze ludzie opuszczali sal?...
p?knieta struna w gitarze Leszaka zerwany paznokiec z?y ods?uch na scenie ?e byly 2 bisy ... rocznica i 20 wyst?p...

Z tymi autobusami to strasznie cienkie alibi . W sobot? jako? autobusy nie przeszkodzi?y aby Phila Guya ?egna?a ca?a sala. Na jesieni z bluesem jestem od zawsze i jako? nie pami?tam aby z powodu autobus?w ludzie opuszczali sal?. Rok temu Harriet Lewis ?egna? nadkomplet publiczno?ci bo muzyka przyci?gn? nawet tych zasiadaj?cych w "beer corner". Poza tym jak Stanleyu przeczyta?e? inne posty w tej sprawie jako?? entuzjazmu po wyst?pie Leszka nie da si? odczu?.
Co do p?knietej struny to podobny wypadek wydarzy? si? podczas wyst?pu Boogie Chilli. Wtedy gitarzysta po prostu wzi?? inn? stoj?c? na scenie i dalej gra?. Bez ?adnego specjalnego zamieszania..
Stanley-1 pisze:Artysta ma prawo do s?abszego dnia i za du?o za Leszkiem dokona? dla muzyki by wystawia? opinie tak moim zdaniem krzywdzac?.. :roll:
Andy Egert r?wnie? napisa? do mnie po tym koncercie... :D
Pamietaj ze gos? w domu ..to B?g w domu i nale?y si? mu szacunek.. :idea:

No w?a?nie zak?adam ?e mia? z?y dzie? i tyle. Ja napisa?em o swoich odczuciach i wra?eniach. Mam do tego prawo. To ?e Leszek ma wielkie dokonania i jest wyj?tkowym artyst? to nie podlega ?adnej dyskusji. Ale to jeszcze nie pow?d aby jego wyst?py ogl?da? na kolanach i bezkrytycznie chwali?. A w kt?rym to momencie okaza?em brak szacunku Leszkowi? Tym ?e mia?em ?mia?o?? i czelno?? napisa? ?e wypad? blado? No taka jest prawda. To jest brak szacunku? A ja my?la?em ?e to tylko moje osobiste zdanie do kt?rego mam prawo.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Beata ;-) » grudnia 2, 2006, 2:17 pm

[quote="Stanley-1"][color=blue] :D czytam sobie o tym na drugim koncu Polski o fesiwalu i przyznamm Karambol ?e za ostro pojecha?es po Leszku Cicho?skim :oops: masz prawo do oceny ... :idea: ale s? pewne granice :idea: nie napisa?e? ?e to odjazdy komunikacji ok 23 spowodowa?uy ze ludzie opuszczali sal?...
p?knieta struna w gitarze Leszaka zerwany paznokiec z?y ods?uch na scenie ?e byly 2 bisy ... rocznica i 20 wyst?p...
Artysta ma prawo do s?abszego dnia i za du?o za Leszkiem dokona? dla muzyki by wystawia? opinie tak moim zdaniem krzywdzac?.. :roll:
Andy Egert r?wnie? napisa? do mnie po tym koncercie... :D
Pamietaj ze gos? w domu ..to B?g w domu i nale?y si? mu szacunek.. :idea: [/color][/quote]
_______________________________________________________-

Dzi?ki Stanley:-)....mi?o, ?e opr?cz mojego, s? te? inne pozytywne g?osy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Postautor: karambol » grudnia 2, 2006, 2:29 pm

Naj?mieszniejsze jest to ?e najbardziej Leszka broni? ci kt?rzy nie byli na tym koncercie. A Leszek i tak nie wymaga ?adnej obrony bo si? sam swoj? muzyk? obroni.
Jeszcze raz przeczyta?em to co napisa?em o wyst?pie Cicho?skiego i zupe?nie nie rozumiem tego zamieszania. Kilka sceptycznych zda? wcale nie ostro krytukuj?cych tylko w?a?nie sceptycznych. A tyle krzyku. Wyluzujcie ?wiat si? od tego nie zawali.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Beata ;-) » grudnia 2, 2006, 2:42 pm

Bo jak sam napisa?e? - "Nikt nie lubi jak kto? ?le pisze o twoim idolu, ja te? ."

St?d te g?osy broni?ce. Dlatego, mo?e zako?czmy ten temat. Zostawiaj?c to tak jak jest, ka?dego ze swoim zdaniem.
Zapraszam Karambol na nastepne koncerty Leszka. Mo?e b?dzie okazja do napisania innej recenzji ?
Pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Postautor: karambol » grudnia 2, 2006, 2:50 pm

Amen.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 4:34 pm

:D wi?cej grzech?w nie pamietam " :D i tyle by?oby s?owa na niedziel? dzisiejsz?.. :D przekarzmy sobie znak pokoju :D
Ostatnio zmieniony grudnia 2, 2006, 4:44 pm przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: karambol » grudnia 2, 2006, 4:41 pm

Pok?j nam wszystkim.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 4:48 pm

:D :D :D :roll: :idea: jak niewiele s?ow trzeba...dla pokoju :D

a po nocy przychodzi dzie? :D
a po burzy s?o?ce :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: marek haga » grudnia 2, 2006, 4:49 pm

Stanley-1 pisze: :D :D :D :roll: :idea: jak niewiele s?ow trzeba...dla pokoju :D

a po nocy przychodzi dzie? :D
a po burzy s?o?ce :D


A po dniu noc, a po s?o?cu burza...
MS
Awatar użytkownika
marek haga
bluesman
bluesman
 
Posty: 244
Rejestracja: stycznia 5, 2006, 11:09 am
Lokalizacja: Bjałystok

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 4:50 pm

:D widzisz jaki ka?dy z nas ma spos?b ...na ?ycie .. :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: marek haga » grudnia 2, 2006, 4:52 pm

Stanley-1 pisze: :D widzisz jaki ka?dy z nas ma spos?b ...na ?ycie .. :D


zacytowa?bym tutaj pewnego polskiego aktora o inicja?ach B.L., ale si?
powstrzymam. Przypomina mi to misia Koralgola...
MS
Awatar użytkownika
marek haga
bluesman
bluesman
 
Posty: 244
Rejestracja: stycznia 5, 2006, 11:09 am
Lokalizacja: Bjałystok

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 4:53 pm

:D
Ostatnio zmieniony grudnia 2, 2006, 4:57 pm przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 4:54 pm

:D :shock: a wi?c niech Ci bedzie Mi? Koralgol. :D z ?wiata istot pozytywne zakr?conych... :D :D hahahaaaa
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: bluesman7 » grudnia 2, 2006, 7:06 pm

oj panowie..., obaj panowie pozytywnie zakr?ceni,ale ka?dy na swoj spos?b i za to Was lubie...pozdr?wka
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: Stanley-1 » grudnia 2, 2006, 7:25 pm

:D s?oneczko zasz?o.. :D ... dzieki za ciepe?ko przed snem Sebastianie :D i cieprliwo?ci jeszcze .. :D pi?knego wieczoru... :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości