MI?DZYZDROJSKI NON-STOP MUZYCZNY (W HO?DZIE LEGENDOM)

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 11, 2006, 12:28 pm

No i ju? po pierwszym koncercie kt?ry nie da si? ukry?, nale?a? do niezwykle udanych. Przyznam si?, ?e zaskoczony jestem ?ywio?owo reaguj?c? publiczno?ci?. To by?a nieco inna forma. Wykonawcy bardzo sprawnie, zmieniali si? co dwa utwory. W?a?ciwie nie by?o ?adnych przerw, co tylko podgrzewa?o atmosfer?. Wczorajszy wiecz?r up?yn?? pod znakiem bluesa. Przeogromne owacje otrzyma?a Magda Piskorczyk. Roman "Pazur" Wojciechowski wybornie i z wielk? klas? zagra? nas w podr?? w lata sze??dziesi?te. Cree, tym razem od pocz?tku do ko?ca znamienicie w taktach dwunastu. Jan "Izba" Izbi?ski rozko?ysa? wszystkich, w?asn? interpretacj? "Stormy Monday". Kyks i Sl?ska Grupa roztupali towarzystwo energetycznym Boogie. Na fina?, wszyscy Wykonawcy pojawili si? na scenie i by? to pi?kny akcent zako?czenia dnia pierwszego. Publiczno?? domaga?a si? bis?w, niestety ju? by?o zbyt p??no i trzeba by?o ko?czy?, wszak impreza odbywa si? na promenadzie, a wi?c w samym centrum. Koncerty nie s? biletowane, a wi?c by?o mn?stwo przypadkowej publiczno?ci. I cieszy fakt, ?e tak doskonale bawili si? ca?y wiecz?r, a wielu z nich, z nies?abn?cym zainteresowaniem i podziwem, przygl?da?a si? co dzieje si? na scenie.

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: margo » sierpnia 11, 2006, 2:11 pm

margo pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:My?l? Margo ?e jednak Ci si? uda.

kto nie chce, szuka powodu
kto chce, szuka sposobu
a ja baaaaaaaaarrrrdzo chc? :wink:

. . . i tym razem na ch?ciach zako?cz? NIESTETY
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 12, 2006, 10:54 am

Wczoraj zn?w by?o ?wietnie, cho? koncerty rozpocz??y si? ju? o 17:00. Jest tu naprawd? ?wietna publiczno??.
Niestety nie mam czasu aby opisa? wszystko.
Dzi? dzie? z The Beatles. I to interesuje mnie bardzo, bo wiem ?e zespo?y zagraj? utwory Beatles?w na bluesow? nut?. A bez cienia w?tpliwo?ci, Roman "Pazur" Wojciechowski b?dzie dzi? najbardziej zapracowanym Artyst?.

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sedit » sierpnia 12, 2006, 11:20 am

Ja nie mog?... Ale? to impreza!
?a?uj?, ?e nie pojecha?em, ale c??, przepad?o mi w te wakacje du?o takich i du?o przepadnie, jestem przeca tak zapracowanym cz?owiekiem :]
Ale jeszcze sobie odbij? ;)

pozdrawiam i ?ycz? mi?ej zabawy.
Nie ukrywam, zazdroszcz? :)

Sedit
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: paranoja » sierpnia 12, 2006, 8:28 pm

Ja ruszam jutro rano:)) Anrezjku zadzwonie do Was bed?c na miejscu, a jakie? 150km mam:)
Tak si? ciesz?, heh Pazur, Mirek Rzepa, Gieru Cree...ehh nic tylko ?y?:>
pozdrawiam i do zobaczenia jutro:D
paranoja
 

Postautor: dmin » sierpnia 13, 2006, 7:40 am

Pi?kne dzieki Pazurowi za zorganizowanie takiej imprezy,kt?rej obecno?? w czasach "Dody co wyrz?dza ludziom szkody" graniczy niemal z cudem.Mam nadzieje ze wszystkim to zaprocentuje w przyszlo?ci-ludzie przystaja z zaciekawieniem,jakis siwek strofuje m?okosa ze "przeciez to winder,ten z krzaka!" wiec idzie ku dobremu
...i oczywiscie za zaproszenie Magdy Piskorczyk bardzo duze dzieki :))
No wlasnie Andrzej wspomniales o ludziach i kontynuuj?c to co napisalem wczesniej mimo wszystko jest tu lepiej niz niezle-stoja w deszczu i s?uchaja.:)
...
Generalnie piszac o wykonawcach, s? tacy kt?rzy trzymaja poziom "cale ?ycie" sa tacy....ktorzy rozczarowali mimo wielkich mych nadziei wobec nich(mo?e to przez ten mlody wiek-nie wiem).Aaa nie mozna nie wspomniec o rewelacyjnej dziewusze od Izby-naprawde sliczna i super.
....
Abstrahuj?c od muzy-jesli wybieracie sie do M-j?w,zaopatrzcie sie w duz? ilo?c got?wki albo karte taty z duzym debetem:)-ceny tam ustanawial sam diabel chyba, albo pazerny pleban:))
Dominik
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 13, 2006, 10:56 am

No i wczoraj The Beatles byli motywem przewodnim. Na ogie? pierwszy posz?o Cree i by? to ogie? w pe?nym tego s?owa znaczeniu. Po raz pierwszy s?ysza?em ch?opc?w w interpretacji Beatles?w. Wypadli niezwykle okazale, a za mikrofonem tym razem rejwodzi? Adam Lomania natomiast Sebastian, tworzy? zawodowe ch?rki. Cree jest tutaj bardzo zapracowan? Orkiestr?, ale te? witan? owacyjnie. Swietne wersje przygotowa?a Sl?ska Grupa Bluesowa. Kyks w sobie tylko znajomy spos?b pok?oni? si? pi?knie Beatlesom. I ten niesamowity Leszek Winder kt?ry po ka?dej sol?wce zbiera? wielkie oklaski. Ale przecie? SGB zawsze trzyma poprzeczk? wysoko. Instrumentalnie, ale za to brawurowo, zagra?a Mi?dzynarodowa Orkiestra All Stars. Tutaj musz? powiedzie? Wam, ?e na basie w tej formacji gra Achim Rzycho?. Achim od lat mieszka w Niemczech i tam koncertuje z Al Jarreu, Jennifer Rush i wieloma innymi. Wszyscy jeste?my pod wielkim wra?eniem Jego umiej?tno?ci pos?ugiwania si? gitar? basow?. Mieli?my te? Beatlesowsk? progresj?, co sta?o si? za spraw? O?ci i nie da si? ukry? ?e forma to by?a ciekawa. No i w ko?cu ten, do kt?rego nale?a? wczorajszy wiecz?r - Roman "Pazur"Wojciechowski. W swoim drugim secie, da? z siebie chyba wszystko. Zrobi?o si? jako? bardzo magicznie. T?um g?stnia? coraz bardziej. Publiczno?? ?piewa?a razem z Pazurem. Ostatnim utworem by?o "Hey Jude". Wszyscy wykonawcy pojawili si? na scenie i stworzyli jeden wielki ch?r. W?r?d publiczno?ci, wida? by?o wiele os?b, kt?re ukradkiem ociera?y ?zy. Przynajmniej dla mnie, b?dzie to wiecz?r niezapomniany. Szkoda ?e nie ma ju? Magdy Piskorczyk, wiele ludzi pyta?o, czy te? za?piewa.
Dzi? o 17:00, gramy dla Ry?ka Riedla. Wiem, ?e Sebastian za?piewa "List do M".
Jak czas pozwoli, napisz? co? jutro.

Pozdrawiam Was Serdecznie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 15, 2006, 8:15 am

Wczorajszy wiecz?r nale?a? do bardzo szczeg?lnych, wszak po?wi?cony zosta?
Ry?kowi Riedlowi i tak te? by?o w istocie. Ca?y dzie? pada?o i koncert
rozpoczyna? si? w strumieniach deszczu, ale pod scen? ju? przed 17:00,
zebra? si? spory t?um ludzi. Inauguracja nale?a?a do O?ci, kt?rzy bardzo
wiernie zaprezentowali "Ca?a w Trawie". Roman "Pazur" Wojciechowski zagra?
dla Ry?ka sw?j autorski program i jak zawsze z poprzeczk? podniesion?
bardzo wysoko. Kolejny set nale?a? do Olka Wojciechowskiego (syn Romka)i
by?a to inna stylistyka, niezwykle energetyczna, a w ostatnim kawa?ku do
Olka do??czy? Romek i ju? zrobi?o si? rodzinnie. Nadszed? czas na bliskich
przyjaci?? Ry?ka, bo na scenie zamontowa?a si? Sl?ska Grupa Bluesowa, a
wraz z ni? go?cinnie Achim Rzycho? na basie i Sebastian na gitarze. Ale tu
nie ko?czy?a si? rola Sebastiana, bo wraz z SGB za?piewa? "Abym m?g? przed
siebie i??". Do tego wyobra?acie sobie wycieczki gitarowe Leszka i
Sebastiana. Ta ods?ona spotka?a si? tak?e z wielkim aplauzem publiczno?ci,
kt?rej z minuty na minut?, przybywa?o coraz wi?cej.
No i wreszcie moment na kt?ry czekali?my wszyscy. Sebastan Riedel i Cree.
Moi Drodzy, cokolwiek napisa?bym o tym wydarzeniu, nie odda tego co
prze?yli?my wczorajszego wieczoru. Cree przygotowa?o 8 utwor?w i mi?dzy
innymi us?yszeli?my "Malowany Ptak", "Victoria", "Powia? boczny wiatr",
"Jesiony", "Whiskey", "Czerwony jak ceg?a", "Pozna?em go po czarnym
kapeluszu" i "List do M". Trafnym okre?leniem b?dzie chyba, ?e
uczestniczyli?my w swoistym misterium. Publiczno?? nieprawdopodobnie wr?cz
zintegrowa?a si? ze sob?. Na wielu twarzach, wida? by?o ?zy wzruszenia. Sam
Sebastian te? si? nie powstrzyma? w "Li?cie do M.". Nie chcia?em tego pisa?,
ale napisz?. Ot?? kiedy sko?czy? si? "Malowany Ptak" i publiczno?? bi?a
brawo, nagle na te oklaski, na?o?y?y si? inne, te ze spodka i us?yszeli?my
Ry?ka: "Prosz? Was o chwil? ciszy, bo chcia?bym napisa? List do M..."
Poczuli?mu wszyscy nastr?j pewnej niezwyk?o?ci. I w tym momencie, Sebastian
zaintonowa? pierwsze d?wi?ki tej pi?knej kompozycji. Musz? si? Wam przyzna?,
nie tylko m?j puls by? zak??cony. To chyba sta?o si? jeden jedyny raz, ?e
Cree zagra?o a? tyle numer?w D?emu i dumny jestem, ?e by?em ?wiadkiem tego
wyj?tkowego spektaklu.
Oczywi?cie koncert ko?czy? si? "Ceg??" i uczestnictwem wszystkich
wykonawc?w na scenie. Jenak publiczno?? nie pozwoli?a sko?czy?, skanduj?c
g?o?no i zdecydowanie. Cree wr?ci?o na scen? i podarowa?o nam "Za Tych".
D?u?ej niestety nie mogli?my gra?, bowiem by?o ju? p??no.

Ja wiem ?e bardzo kieruj? si? emocjami, ale naprawd? bardzo prze?y?em ten
koncert.
Sciskam Was Wszystkich!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Małgosia Koźmin » sierpnia 15, 2006, 9:29 am

To co opisujesz Andrzeju to naprawde niezwyk?e czytajc to wszystko ,gesia sk?ra wybi?a na ca?ym ciele i ?zy cisna sie do oczu, marzenie by zobaczyc taki sk?ad artyst?w i to jeszcze kt?rzy graja dla Ry?ka .Pozazdroscic tylko takich wra?e?.Pozdrawiam Was .
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: E&D » sierpnia 15, 2006, 8:14 pm

Andrzeju serdeczne dzieki za telefon i pami?? o nas , jeste? super !!!

Pozdrawiamy

E&D
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: Wyspiarka » sierpnia 16, 2006, 7:34 am

?wiadomo??, ?e dzi? jest ostatni koncert napawa smutkiem...
to co widzia?am i s?ysza?am by?o niesamowite!
taka ilo?? GWIAZD na scenie to jak niebo bezchmurn? noc?...
Powiem Wam, ?e Jerzyk poprowadzi? wszystkie koncerty po mistrzowsku!!! Swoj? osob?, pogod? ducha i tak wielk? mi?o?ci? do bluesa zarazi? wszystkich pod scen?... a jak ?piewa?... :)))
Dzi?kuj? wszystkim MUZYKOM i Andrzejowi za te prze?ycia, bo w?a?nie dla takich chwil warto ?y
Nie wycinaj drzew, i ty możesz zostać partyzantem!
Awatar użytkownika
Wyspiarka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 81
Rejestracja: lipca 26, 2006, 7:13 am
Lokalizacja: Świnoujście-Międzyzdroje

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 16, 2006, 2:32 pm

Nasz maraton w Mi?dzyzdrojach dobiega ko?ca. Wczoraj grali?my dla Czes?awa Niemena. Nie b?d? si? rozpisywa? w szczeg??ach. W ka?dym razie by?em pod wielkim wra?eniem, kiedy O?ci zagra?y Marionetki. W jak?e trudn? rol? wokalisty, wcieli? si? tym razem Krzysztof G?uch i poradzi? sobie wybornie. Na wielkie uznanie publiczno?ci zas?u?y?a sobie tak?e stoj?ca za mikrofonem w formacji O?ci Agnieszka ?apka. My?l? ?e w?a?nie tu w Mi?dzyzdrojach, Agnieszka uwierzy?a, ?e mo?e tak?e ?piewa? w wysokich rejestrach. Trzymaj tak dalej Agnieszko. Wraz z grup? All Stars, Jan "Izba" Izbi?ski da? brawurowy popis swoich umiej?tno?ci. ?l?ska Grupa Bluesowa z Kyksem wykonali w?asn? interpretacj? "Baw si? razem z nami", je?eli dobrze pami?tam tytu?. No i oczywi?cie Janek z Gwardi?, roztupali, rozklaskali i rozko?ysali t?umnie zebran? publiczno??. Cree podarowa?o nam "Czy mnie jeszcze pami?tasz" i wtedy wszyscy wyszli na scen?, aby wspom?? Cree w ch?rkach. Roman "Pazur" Wojciechowski w repertuarze Niemena odnalaz? si? wybonie. Mia?em g?si? sk?rk? kiedy za?piewa? "W??cz?g?". Ale by?a to inna interpretacja. Pazur zwolni? t? kompozycj? do granic mo?liwo?ci i kiedy sekcja gra?a pow?ci?gliwie, Roman ?piewa? ekspresyjnie. Taka fuzja da?a niesamowity efekt. Oklaskom nie by?o ko?ca. By? to kolejny udany dzie?, o czym ?wiadczy? cho?by entuzjazm publiczno?ci. Mn?stwo ludzi podchodzi do muzyk?w, kupuj? p?yty, prosz? o autogrfy. Ca?y czas panuje rodzinna atmosfera, a po koncertach, spotkaniom i rozmowom nie ma ko?ca.
Chcia?bym jeszcze powiedzie? Wam, ?e s? tu wspaniali muzycy kt?rych pozna?em po raz pierwszy. Wybornie graj?cy na b?bnach Marek Gmyrek. Bartek Niebielecki (o ile nie pomyli?em nazwiska) tak?e rewelacyjny perkusista. Zreszt? obaj z Markiem graj? w zespole Pazura i robi? to znamienicie. Bartek b?dzie gra? ju? niebawem tras? z Carlosem Johnsonem. Staszek Wita, facet z niesamowitym darem pos?ugiwania si? instrumentami klawiszowymi. Pawe? Ambroziak, gitarzysta O?ci. Warto zapami?ta? Jego nazwisko!!!
Dzi? dzie? ostatni, zatytu?owany: "Najepsze z tygodnia"

Pozdrawiam i ?ciskam w pasie, a wraz ze mn? Jimmy kt?ry jest tu od pocz?tku!!!
Ostatnio zmieniony sierpnia 17, 2006, 5:26 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: margo » sierpnia 16, 2006, 2:59 pm

Czytam te relacje Andrzejku z ogromn? rado?ci?, ?e dziej? si? tak wspania?e rzeczy jednak serce p?ka, ?e nie dane mi by?o uczestniczy? cho?by w cz??ci tych koncert?w.
Pozostaje mi ?ywi? g??bok? nadziej? na powt?rk? w przysz?ym roku z moim czynnym udzia?em.
pozdrawiam cieplutko
Ostatnio zmieniony sierpnia 17, 2006, 10:11 am przez margo, łącznie zmieniany 1 raz
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

sorki

Postautor: rapataplan » sierpnia 17, 2006, 9:38 am

z powodow roznych - nie by?o mnie w miedzyzdrojach, wiec co robic, za tydzien ruszam do Krosna, gdzie tokajskim winem bede pi? zdrowie Agnieszki z O?ci niech spiewa coraz lepiej -
coz zrobic droga redakcjo, to nie moja wina ze wplatuje sie w historie z ktorych srednio udaje mi sie wyplatac ale i tak was lubie
Awatar użytkownika
rapataplan
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 40
Rejestracja: czerwca 7, 2006, 12:23 am
Lokalizacja: z drogi, z drogi

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 17, 2006, 7:44 pm

Dojechali?my szcz??liwie do domu. Maraton dobieg? ko?ca. By? to wspania?y tydzie? sp?dzony w doborowym towarzystwie, oczywi?cie z udzia?em przednich d?wi?k?w. Wczoraj odby? si? koncert ostatni zatytu?owany: "Najlepsze z tygodnia". Mieli?my okazj? raz jeszcze us?ysze? "List do M." w wykonaniu Sebastiana, kt?ry po?wi?ci? ten utw?r Ma?gosi. I zn?w by?y to niezwykle emocjonuj?ce nutki. Ponownie ?wietnie zagra?y O?ci. I cho? ich muzyka nie nale?y do naj?atwiejszych, zebrali burz? oklask?w wykonuj?c w?asn? kompozycj?. Nie potrafi? odnale?? zespo?u kt?ry gra?by w takim stylu w Polsce. A Pawe? Ambroziak, po raz kolejny udowodni?, ?e wie jak trzyma? gitar?. Jak b?dziecie na koncercie O?ci, przypatrzcie si? prosz? umiej?tno?ciom Paw?a. ?l?ska Grupa Bluesowa, te? by?a bardzo zapracowana, a Janek udziela? si? na scenie z harmonijk? jako go?? innych wykonawc?w. Zapanowa?a kompletna cisza kiedy Sl?ska Grupa Bluesowa zagra?a "Sztajger" i wszyscy s?uchali w wielkim skupieniu. Leszek zaprosi? tak?e na scen? skrzypka kt?ry pojawi? si? przypadkiem, Piotr Przyby? (ostatnio nagra? p?yt? ze ?ciera?skim) kt?ry wraz ze ?GB, bezb??dnie wykorzysta? swoj? szans?. Moc energii podarowa? nam "Izba" Izbi?ski, a to za spraw? "Oni zaraz przyjd? tu" i do tego szalej?cy na hammondzie Staszek Wita. Jestem pod wielkim wra?eniem gry Staszka. Fina? nale?a? do Pazura, a wi?c na koniec swojego seta, za?piewa? "Hey Jude". Oczywi?cie wszyscy wykonawcy wyszli na scen?, a publiczno?? ?piewa?a razem z nimi. Ten ch?r s?ycha? by?o chyba w niebie, bo ludzi by?o mn?stwo. Nie oby?o si? bez bis?w, a t? rol? wzi?? zn?w na siebie Romek i zaintonowa? hymn The Rolling Stones, "Honky Tonk Woman". Ale tu ju? musia? by? koniec, mimo ?e entuzjazm nie opuszcza? zebranego t?umu. Taka by?a umowa z w?adzami Mi?dzyzdroj?w. A wi?c kilkana?cie minut p??niej, zapanowa?a cisza.
I w ten spos?b sko?czy? si? Pierwszy Mi?dzyzdrojski Non Stop Muzyczny. Mam nadziej? ?e wr?c? tam za rok.
Chcia?bym podzi?kowa? pi?knie Burmistrzowi Mi?dzyzdroj?w Leszkowi Dereszowi i Jego ?onie Ma?gosi, ?e tak szeroko uchylili drzwi dla Bluesa. Ale Oni kochaj? bezgranicznie te magiczne drgania.
Romanowi "Pazurowi" Wojciechowskiemu, ?e Jego funkcja Dyrektora Artystycznego, tak? by?a w istocie.
Wszystkim Wykonawcom, za ca?? pi?kn? muzyk? i dla ka?dego z osobna za ?piew i sol?wki.
Poza tym by?o to mi?e do?wiadczenie, patrz?c jak bardzo wszyscy sobie pomagacie na scenie i nie tylko.
Dzi?ki te? za nocne rozmowy, kt?rych tematem, by?a zawsze muzyka.
Ufam ?e za rok, zn?w spotkamy si? w Mi?dzyzdrojach. Czego ?ycz? Wam z ca?ego serca!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: paranoja » sierpnia 17, 2006, 9:03 pm

Witam:) Ja r?wnie? szcz??liwie dojecha?am wczoraj p??nym wieczorem do domku:)
Gdzie Achimowi Rzychoniowi i Jego Ani nale?y si? z miejsca ogromne podzi?kowanie za przejazd i pomoc:)
Dzi?kuj? Tobie Andrzejku i Romku za tak wspania?e p(rze)prowadzenie tej imprezy..
Charakter codziennym spotkaniom nadawa?y zar?wno niesamowite d?wi?ki jak i zapowiedzi, i wypowiedzi Andrzejka, kt?ry w?o?y? jak zawsze zreszt? w s?owa i przekaz ca?ego siebie, ogromne emocje, ?zy..dusz?.
Szczeg?lnie poruszy?a mnie zapowied? Cree,kiedy wspomnia?e? Paw?a Bergera i Skibe... Ani nale?y sie wielki uk?on za pomys? z Listem do M.
...nagle niebiosa jakby rozst?pi?y si? w milczeniu..i tylko jakby gdzie? z nad brzegu morza za nami s?cyah? by?o Jego g?os..."(...) ..kochani prosz? o chwil? ciszy, bo chcia?em napisa? List do M."... sta?am przy scenie...patrzy?am na Bastka...zwariowa?am. ?zy same p?yn??y po twarzy...
O?ci z Aga na czele pokaza?y klase i zgadzam si?, ?e w Pawe?ku Ambrozaiku jest ta wielka moc...wierz?, ?e zostanie doceniony:)
Chc? podzi?kowa? wszystkim tym, kt?rzy byli z nami nad morzem, szczeg?lnie Tobie Andrzejku za towarzystwo, rozmowy, spotkanie:)
Buziaki dla Ani, Jimmiego i Dominiki, Julsa i Agi, Leszka, Krisa, Giera, Mirka, Pawe?ka, Aktywnego i reszty:))
Mam nadziej?, ?e planowana powt?rka z rozrywki w przysz?ym roku dojdzie do skutku i spotkamy si? w Mi?dzyzdrojach ju? w wi?kszym gronie z Forum:)))
I musz? powiedzie?, ?e poraz kolejny potwierdzi?o si?, ?e w bluesie jest si?a...pomimo ulewnego deszczu i niejednokrotnego oberwania chmury w trakcie koncert?w ludzi by?o naprawd? sporo i pozostali..by poznawa? te d?wi?ki, potem czekali na p?yty, prosili o autografy, przychodzili, dzi?kowali.. cos pi?knego:))

pozdrawiam cieplutko
i do zobaczenia na Ko?o Blues Festival'u:)
paranoja
 

Postautor: Jimmy » sierpnia 20, 2006, 12:42 pm

Ahoj!!!

W ko?cu dotar?em do komputera. Mimo, ?e emocje po festiwalu ju? zd??y?y opa??, to jednak nam wci?? pozostaj? w sercu te wszystkie d?wi?ki jakich mieli?my szcz??cie do?wiadczy? podczas tych kilku dni nad morzem.
Po pierwsze musz? przyzna?, ?e festiwal przer?s? moje oczekiwania, bo spodziewa?em si? czego? bardziej kameralnego, w ko?cu nad morzem kr?luj? inne klimaty, wielka niespodzianka, wielki plus.
Po drugie profesjonalizm, zaanga?owanie w muzyk? i naprawd? wysoki poziom wyst?p?w. A tak?e, o czym pisa? Andrzej, bardzo szeroki repertuar, kt?ry trzeba podkre?li? by? ?wietnie dobrany. Jestem zauroczony gr? Joachima Rzychonia. Wspiania?y muzyk, ale i naprawd? serdeczny i ciep?y cz?owiek. Chcia?bym te? napisa?, ?e jestem pod wielkim wra?eniem kontaktu "Pazura" z publik?. Wystarczy?ydwa s?owa by ca?y skwer zacz?? ta?czyc. W ko?cu chcia?bym napisa?, ?e Cree... po prostu brak mi s??w. S? ? W I E T N I !!!! A Bastek na wio?le.... ogie? w palcach i duszy!!!
Po trzecie: ludzie, czy raczej Ludzie :). Sp?dzili?my naprawd? mi?y tydzie?, i tu wypada/chc?/mam obowi?zek, podzi?kowa? Ani i Andrzejowi Jerzykom za "opi?k?" i wszystkie wspania?e wieczory oprawione cudownymi opowie?ciami.
Po czwarte. Niech si? wstydz? i zieleniej? z zazdro?ci Ci, kt?rzy nie pojechali. Per?y, kt?re na zawsze pozostan? mi w pami?ci, warte s? przejechania i 10 000 km.
Dzi?kujemy Panu Dyrektorowi Artystycznemu "P", Muzykom, miastu Mi?dzyzdroje (cho? z cenami to uwa?ajcie :P), pogodzie, ?e nie utrudnia?a "a? tak" i wszystkim dzi?ki, kt?rym ten festiwal PRZESZED? DO HISTORII.
Ostatnio zmieniony sierpnia 20, 2006, 5:47 pm przez Jimmy, łącznie zmieniany 3 razy
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jimmy » sierpnia 20, 2006, 12:58 pm

I jeszcze kilka fotek: (?eby rozdra?nic tych, kt?rzy nie byli :P)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Małgosia Koźmin » sierpnia 20, 2006, 5:26 pm

no Jimmy wspania?e fotki wreszcie ujrza?am tych ktorych tak bardzo chcia?am zobaczyc.Dzieki bardzo
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP


Postautor: Małgosia Koźmin » sierpnia 20, 2006, 9:42 pm

SUPER -mamy tak wspania?ych artyst?w ze szok Dziekuje Andrzeju i Aniu za relacjie z tych wspania?ych dni kt?re tam sp?dziliscie w Miedzyzdrojach z tak wspania?ymi ludzmi
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Jimmy » sierpnia 20, 2006, 10:17 pm

Andrzejku ale? si? napracowa? z tym postem :) Ja le? wrzuci?em tylko kilka z kolekcji... :D
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 21, 2006, 4:05 pm

Pozdrawiam Jimy!
Ja chcia?bym doda? jeszcze ?e przez dni sze?? by? z nami znakomity gitarzysta z Niemiec Mirek Winiarski. W roku 90 gra? support przed Molly Hutchet, Outlaws i Ten Years After (ten z Alvinem Lee). Koncertowa? tak?e z legendarnym Dicky Petersonem z Blue Cheer graj?c z nim na gitarze. Ca?y czas jest niezwykle aktywny na Niemieckiej scenie rocka i bluesa. Obecnie Jego zesp?? nazywa si? Blues Polish i w?a?nie w tym roku wydali p?yt? "Nasty Angels' Paradise". Par? kawa?k?w znajdzie swoje miejsce w Okolicach Bluesa. To bardzo energetyczny rodzaj muzykowania.. Zainteresowanych odsy?am na stron?: www.bluespolish.de

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dmin » sierpnia 22, 2006, 8:23 am

Czemu nie ma ani jednego zdjecia tej rewelacyjnej wokalistki od Izby????:)
pozdro Andy
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 22, 2006, 8:29 am

dmin pisze:Czemu nie ma ani jednego zdjecia tej rewelacyjnej wokalistki od Izby????:)
pozdro Andy


No w?a?nie. Tego dnia chyba nikt nie robi? zdj?
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dmin » sierpnia 22, 2006, 10:33 am

Andy nawet mi tak nie m?w....
:)
pozdrowienia
Dominik
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: Wyspiarka » września 25, 2006, 2:48 pm

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
podrzucam jeszcze kilka fotek :) z Mi?dzyzdroj?w
Nie wycinaj drzew, i ty możesz zostać partyzantem!
Awatar użytkownika
Wyspiarka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 81
Rejestracja: lipca 26, 2006, 7:13 am
Lokalizacja: Świnoujście-Międzyzdroje

Postautor: Wyspiarka » września 25, 2006, 2:53 pm

a ta fotka dla dmin`a :wink:
Obrazek

niestety nie z koncertu...
Nie wycinaj drzew, i ty możesz zostać partyzantem!
Awatar użytkownika
Wyspiarka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 81
Rejestracja: lipca 26, 2006, 7:13 am
Lokalizacja: Świnoujście-Międzyzdroje

Postautor: dmin » września 25, 2006, 3:22 pm

Moje oczy sie ciesz? ale wciaz mi ma?o :))
pozdrowienia
Dominik
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

...

Postautor: rapataplan » września 27, 2006, 12:10 pm

coraz bardziej zaluje ze nie by?em w miedzyzdrojach
moze by zrobic tego typu festial gdzies blizej moich stron
na przyklad w kamienio?omach w J?zefowie, albo na dziedzi?cu pa?cu w Narolu
czy na statku w Kazimierzu Dolnym, pomysle ostro
coz zrobic droga redakcjo, to nie moja wina ze wplatuje sie w historie z ktorych srednio udaje mi sie wyplatac ale i tak was lubie
Awatar użytkownika
rapataplan
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 40
Rejestracja: czerwca 7, 2006, 12:23 am
Lokalizacja: z drogi, z drogi

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 307 gości

cron