Olszty?skie Noce Bluesowe

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: Justynka » lipca 11, 2006, 1:32 pm

jeszcze trzeci link:


chyba ze mi gdzies umkn??...

http://83.14.25.68/blues_feeling_a2006.htm

Dziekuje za pozdrowienia!Hardworkersie;)
Justynka

M?dro?c jest c?rk? do?wiadczenia
Justynka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 98
Rejestracja: grudnia 9, 2005, 12:30 pm
Lokalizacja: Krak?w/Racib?rz

Postautor: Robert007Lenert » lipca 11, 2006, 4:31 pm

Wtrace swoje trzy grosze.... Mnie szczeka opadla na koncercie "Hardworkers". Tomek zmienil styl gry.... to mnie zaskoczylo!!! Znakomicie przygotowany i przemyslany material!!! Nie znalazlem w ich prezentacji slabych punktow. Do mnie ich muzyka trafila w 100%.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: B&B » lipca 11, 2006, 9:26 pm

http://pliki.wm.pl/film/imprezy/blues1.wmv
ale nie biore odpowiedzialnosci za ten film :)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Basman » lipca 11, 2006, 9:59 pm

Wiesiu. Jaki? dokument trekstowy si? mnie zg?asza.

:?:
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: B&B » lipca 11, 2006, 11:16 pm

Mowilem ze z ograniczona odpowiedzialnoscia :)
wpisz adres: http://pliki.wm.pl/film/imprezy/
Sciagnac plik blues1.wmv (zapisz!) , obciac koncowke nazwy (.mid) , otworzyc w windows media player albo w czyms co potrafi odtwarzac pliki *.wmv - powodzenia
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: margo » lipca 12, 2006, 8:42 am

Arczi pisze: Wiem, ?e w sumie to rzadko zdarza si? by kto? z poza rodziny/przyjaci?? ?ciganych na forum ich komplementowal.

no w?a?nie
Arczi pisze:
B&B pisze:Podejrzewaj?c, ze S?awek W., jazzmani i nawet Otis b?d? przewidywalni do b?lu poszed?em na koncerty ciekawy co si? zmieni?o u ?ciganych i Szuler?w. W ko?cu rok min?? jak ich s?ysza?em ostatnio! No i nic sie nie zmieni?o, a takie okre?lenie, przynajmniej dla mnie, nie jest komplementem. Kto stoi ten si? cofa...


Nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze chlopaki nie ida do przodu.
Maciek w ciagu roku zrobil duze postepy na gitarze. Nie odtwarzaja tez materialu z plyty, aranze ich piosenek sa zupelnie inne na zywo.

Ale te? nie s?ysza?am przez rok nic nowego
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: marek haga » lipca 12, 2006, 9:55 am

Robert007Lenert pisze:/... /
Znakomicie przygotowany i przemyslany material!!! Nie znalazlem w ich prezentacji slabych punktow. Do mnie ich muzyka trafila w 100%.


Cieszy mnie to zajebi?cie :)
Je?li lubisz tak? muz?, to mam nadziej?, ?e jeszcze zaskoczymy Ci?
pozytywnie. Mo?e nie dzi?, nie w tym miesi?cu, ale...
Awatar użytkownika
marek haga
bluesman
bluesman
 
Posty: 244
Rejestracja: stycznia 5, 2006, 11:09 am
Lokalizacja: Bjałystok

Postautor: Czesiek » lipca 12, 2006, 10:43 am

Margo cytowala i napisala .....
margo pisze:
Arczi pisze: Wiem, ?e w sumie to rzadko zdarza si? by kto? z poza rodziny/przyjaci?? ?ciganych na forum ich komplementowal.

no w?a?nie.........Super nalezy pogratulowa? tak licznej ekipy rodzinej i przyjacio? na Forum z drugiej strony co to jest forum i kto to jest Margo ??? lub inne postacie???? r
Arczi pisze:
B&B pisze:Podejrzewaj?c, ze S?awek W., jazzmani i nawet Otis b?d? przewidywalni do b?lu poszed?em na koncerty ciekawy co si? zmieni?o u ?ciganych i Szuler?w. W ko?cu rok min?? jak ich s?ysza?em ostatnio! No i nic sie nie zmieni?o, a takie okre?lenie, przynajmniej dla mnie, nie jest komplementem. Kto stoi ten si? cofa...

Margo napisa?a......
Ale te? nie s?ysza?am przez rok nic nowego
:) :) to ?a?uj ......Poka? mi zesp?l nawet .swiatowej slawy, ktory ma na kazdy koncert podczas roku ma inny program ? ..... wystarczy chodzic i sluchac tylko jak ktos nie s?yszy to trudno.......do lekarza koniecznie..... Scigani na kazdym koncercie graja inaczej stare utwory maja nowe wersje a program oraz kolejnosc utworow jest zawsze inna, nie mowiac juz o improwizjowaniu i odlotach czy tez odjazdach i o ca?kiem nowych numerach .......recepta dla Ciebie poprostu omijac festiwale i koncerty lub wychodzic z nich nikt Cie nie przymusza do s?uchania i ogladania na szczescie nie Ty i Tobie podobni decyduja o tym kto w tym kraju gra na scenach ca?ej Polski Tylko decyduja fachowcy, zespolow czy tez kapel osiagniecia i ciezka praca,talent co pozwala isc do przodu i rozwijac sie :) .....A tak jak sama naisa?a? jak nudno na swiecie by bylo gdyby kazdemu podoba?o sie to samo jeden lubi blondynki drugi szatynki a jeszcze inni czarnulki....... jedni lubia ?lazaczki a jeszcze i......... inne takie zycie ma prawo Ci sie nie podoba? i masz prawo pisac bo po to te forum jest masz moz?iwosc i zniej korzystasz krytyka jest tez potrzebna a nawet wskazana :) :) Pozdrawiam wszystkich za i przeciw i pamietajcie ze to nie sport ani tez zawody tylko muzyka a ona sama sie broni :)
Czesiek
blueslover
blueslover
 
Posty: 446
Rejestracja: sierpnia 10, 2005, 10:01 am

Postautor: margo » lipca 12, 2006, 12:02 pm

Czesiek pisze:kto to jest Margo ???

takie sobie z?o?liwe, zgry?liwe, upierdliwe babsko z warsiawki
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: RomanR » lipca 12, 2006, 12:49 pm

margo pisze:
Czesiek pisze:kto to jest Margo ???

takie sobie z?o?liwe, zgry?liwe, upierdliwe babsko z warsiawki


Ale sobie pozwalasz.
Mo?e odrobine samokrytyki? :lol:
DŻEM
"Kaczor-Coś Ty Zrobił?"
Awatar użytkownika
RomanR
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2874
Rejestracja: czerwca 21, 2005, 11:40 am
Lokalizacja: Bugaj /wiocha pod Poznaniem

Postautor: margo » lipca 12, 2006, 1:11 pm

RomanR pisze:
margo pisze:
Czesiek pisze:kto to jest Margo ???

takie sobie z?o?liwe, zgry?liwe, upierdliwe babsko z warsiawki


Ale sobie pozwalasz.
Mo?e odrobine samokrytyki? :lol:

Romuuu?, czy? Ty kiedy widzia? po??czenie wraszawka - krytyka??
szkoda, ?e Was (znaczy Ciebie z ?onk?) nie spotkam dzisiaj na przewidywalnym koncercie - by?my jeszcze bardziej popsuli nasze organy :twisted:
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: siwy » lipca 12, 2006, 1:55 pm

Czesiek pisze:Margo cytowala i napisala .....
margo pisze:
Arczi pisze: Wiem, ?e w sumie to rzadko zdarza si? by kto? z poza rodziny/przyjaci?? ?ciganych na forum ich komplementowal.

no w?a?nie.........Super nalezy pogratulowa? tak licznej ekipy rodzinej i przyjacio? na Forum z drugiej strony co to jest forum i kto to jest Margo ??? lub inne postacie????


Licznej ekipy rodzinnej i przyjaci????? Masz na my?li garstk? tych samych osob, ktore kazdy koncert zespolu przechwalaja, dzieki ktorym zwlaszcza Mackowi Lipinie uderzyla sodowa do gowy. G?wniarza, kt?ry jeszcze tak naprawd? nczego wielkiego nie osi?gn?? (i z takim podej?ciem do muzyki raczej nie osi?gnie), a zachowuje sie jak wielki gwiazdor. A juz jego ?enuj?ce, niezapowiadane 'go?cinne' wyst?py na scenie m.in. z Los Agentos, przekraczaj? granice dobrego smaku i wr?cz irytuj? publiczno??. Nie jestem fachowcem ale ca?e szcz??cie, muzyka jest dla ludzi a nie tylko dla fachowc?w. Za to jestem dobrym obserwatorem i jakos nie zauwa?y?em na ONB by ludzie padali z zachwytu podczas wyst?pu ?ciganych. Dlatego tym bardziej nie mog? zrozumie? tych ob?udliwych post?w, kt?re sie tutaj pojawiaja o tym zespole. Ma?o tego by?em na wielu ich koncertach, one rownie? nie powali?y publiki na kolana. Zatem tak naprawd? w muzyce ?ciganych nic sie nie zmienilo, nadal jest jak bylo.
Czyli sztywno, nudno bez emocji i energii.
wszyscy mamy ?le w g?owach . . .
Awatar użytkownika
siwy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: października 10, 2005, 11:53 am
Lokalizacja: warszawa

Postautor: alojz keta » lipca 12, 2006, 2:39 pm

Ooooo, nazywa? kogo? /kimkolwiek by nie by?/ g?wniarzem, to jest dopiero warszawska odwaga. Jak bedziesz dzis na koncercie to mo?e potwierdzisz swe odwa?ne tezy i powiesz mu to /Ma?kowi/ w oczy ?e jest g?wniarzem, jesli masz oczywiscie odwag?... ?atwo pisa? bzdury, papier czy monitor to idealny partner do konwersacji prowadzonej zw?aszcza w takim "stylu", szczeg?lnie gdy mo?na mie? w nosie bezposredni? odpowied? bo takiej nie trzeba sie obawia?, gorzej w realu... Porazi?o ci? ze kto? o?mieli? nie zgodzi? z opini? twojej pani? Cokolwiek si? w tym temacie napisa?o pr?cz drobiny sarkazmu, zrobione to by?o w spos?b kulturalny i bez inwektyw. Lubisz drogi Siwy chamskie i prostackie wjazdy, ciekawie to o tobie ?wiadczy ale nie licz na odpowied? w tym samym tonie, nie wszyscy lubi? zani?ac poziom, a jesli inaczej nie potrafisz daj spok?j klawiaturze.
Awatar użytkownika
alojz keta
bluesman
bluesman
 
Posty: 340
Rejestracja: lutego 26, 2005, 9:02 am
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: margo » lipca 12, 2006, 3:03 pm

Faktycznie mo?na to okre?lenie by?o ?le odebra?, natomiast chodzi?o tu o wiek Ma?ka tylko i wy??cznie - zapewniam Ci? alojz. Bo faktycznie m?ody to cz?owiek i wiele jeszcze przed nim . . . a muzycy naprawd? wiekowi i z kilkunasto- kilkudzisi?cioletnim dorobkiem maj? pokor?, kt?rej Ma?kowi brakuje.
Poza tym przykre jest to, ?e rozp?ta?a si? bezsensowna burza tylko dlatego, ?e nie lubi?/czuj?/rozumiem czy jak tam sobie chcecie muzyki zespo?u ?cigani.
Wy lubicie, ja ma prawo nie lubi?, ale teraz tutaj chodzi ju? o antypatie konkretnych os?b do siebie nawzajem.
Odby? si? fajny festiwal w fajnym miejscu przy fajnej pogodzie, z wieloma fajnymi kapelkami i nie warto si? k??ci? tylko dlatego, ?e ?mia?am napisa? ?le o ?ciganych (a swoj? drog? niezapomniane wra?enia wywarli na mnie ch?opcy z zespo?u na Ska?ce, kiedy grali na jamie zupe?nie inaczej) czy te? dlatego, ?e Sl?sk nie lubi Warszawy.
pozdrawiam bluesowo
Ostatnio zmieniony lipca 12, 2006, 4:14 pm przez margo, łącznie zmieniany 1 raz
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Robert007Lenert » lipca 12, 2006, 3:25 pm

Sloneczko swieci, jest pieknie :) Margo i Siwy nie lubia muzyki Sciganych... Czesiek kocha ta muzyke... i niech tak zostanie. Powiedziano wszystkie za i przeciw. Nie ma co sie denerwowac :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Tomii » lipca 12, 2006, 4:21 pm

Blues ..... :D
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Wally » lipca 12, 2006, 4:41 pm

siwy pisze:Mackowi Lipinie uderzyla sodowa do gowy. G?wniarza, kt?ry jeszcze tak naprawd? nczego wielkiego nie osi?gn?? (i z takim podej?ciem do muzyki raczej nie osi?gnie).

Zaznaczam zanim cokolwiek napisze,nie jestem fanem sciganych.W muzyce cenie szczerosc wypowiedzi i kunszt to przedewszystkim, a w wypowiedziach(czy tez postach)cenie kulture. Kiepsko si? czyta to co piszesz Siwy, bo nijak nie potrafie zrozumiec po co tyle emocji i obrazania ludzi.Nie podoba ci si?, nie przychodz na ich koncerty,bo po co sluchac gowniarza. Z drugiej jednak strony mijasz sie z prawda,rowniez bywam na koncertach sciganych i widze zywo reagujaca publike,(tak tez bylo Na ONB gdzie koncert otwierali)PIszesz ze Maciek jeszcze nic nie osi?gn??,hmm zycze Ci abys Ty osi?g?? wiecej...
"Nigdy nie zagrasz dobrze bluesa, jesli nie napijesz sie wody z Misissippi"
Awatar użytkownika
Wally
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 190
Rejestracja: sierpnia 13, 2005, 10:25 am
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Czesiek » lipca 12, 2006, 5:19 pm

To co tu sie dzieje dzieki takim osoba jak nie jaki Siwy .. szkoda s?ow ... dokad zmierza to forum??? to nie tylko brak kultury ale... To co bylo napisane w tym temacie dotyczy muzyki i albo ja lubie albo nie :!: Dotyczy to rownie? osob ktore biora udzia? w tej dyskusji ciekaw jestem dlaczego sobie pozwalasz i na jakiej podstawie obrzucasz tu obelgami osobe nie bioraca udzialu w tej jak okaza?o sie ?enujacej dyskusji :( Smutne to ?e pozwalasz sobie w stosunku do doroslej ,publicznej osoby na takie obelgi i obojetnie co cechuje tak? osobe nalezy sie jej szacunek :!: czy w stosunku do innych artyst?w obojetnie na jakim etapie sa te? sobie pozwalasz w ten sam sposob ????? teraz nie dziwie sie osoba publicznym znanym na forum ze nie biora udzialu w dyskusjach tematycznych po co sie narazac nie wiadomu czemu na takie uwagi :!: Szkoda tylko ze administrator nie panuje na tym do konca :( a co d zarzucanych przez ciebie rzekomych nie zapowiedzianych wystepow w innych formacjach...... widac ze tego poprostu nie czujesz i nie rozumiesz to sa emocje wsrod muzykow nad kt?rymi nie panuja chec grania i spiewania to powoduje choc najczesciej zapeaszaja sie wzajemnie ale przy Twojej z?osiwosci to zrozumiale ja moge Cie zapewnic ?e jeszcze nie razi Ten nie lubiany przez Ciebie m?ody czlowiek bedzie mial okazje zaspiewac i zgrac goscine w innych formacjach......... tak slonko swieci i to mocno :) Ja te? powoli zaczynam watpic w sens pisania tu cokolkiek... na moje wypowiedzi w tym temacie nie licz mozesz sie wyrzywac wszak to jestmiejscedla flustratow
Czesiek
blueslover
blueslover
 
Posty: 446
Rejestracja: sierpnia 10, 2005, 10:01 am

Postautor: viator » lipca 12, 2006, 6:24 pm

Czesiek pisze:To co tu sie dzieje dzieki takim osoba jak nie jaki Siwy .. szkoda s?ow ... dokad zmierza to forum??? Szkoda tylko ze administrator nie panuje na tym do konca :(

Chyba za du?? w?adz? przypisujesz Czesiek administracji forum - O?wiadczam ?e administracja nie ma wp?ywu na kultur? os?b piszacych na forum.
Czesiek pisze: mozesz sie wyrzywac wszak to jest miejsce dla flustratow

O poziomie forum, jak wida?, ?wiadcz? posty pisane przez forumowicz?w i mo?e zacytuje motto JAROMIEGO umieszczone pod Jego postami:
"s?owa pisz?cego, ?wiadcz? w pierwszej kolejno?ci, o pisz?cym te s?owa."
i warto by?oby o tym pami?ta?.

O uprawnieniach i mo?liwo?ciach administracji mo?na poczyta? w dziale FAQ
pozdrawiam serdecznie
viator
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 175
Rejestracja: maja 31, 2006, 1:24 pm

Postautor: kora » lipca 12, 2006, 9:00 pm

margo pisze:czy te? dlatego, ?e Sl?sk nie lubi Warszawy.


Ma?go? ,co ty za dyrdyma?y opowiadasz - to jakie? przestarza?e obwarowane histori? artefakty...Obrazek
?l?sk (?l?zacy) lubi Warszaw? (warszawiak?w).Je?eli si? myl?,to mo?e dlatego,?e przedstawiam tylko swoje stanowisko...


siwy pisze:Zatem tak naprawd? w muzyce ?ciganych nic sie nie zmienilo, nadal jest jak bylo.


Siwy, sznuj? Twoj? wypowied?,szczera,prosta. Tak ka?dy powinien pisa? ...o tym co czuje i co mysli, nawet je?eli innym si? to nie podoba - np: mnie.... bo ja ?ciganych bardzo lubi?,ich muzyka, to m?j klimat i wog?le mog?abym tu troch? "pos?odzi?" ale po co...

Pozdrawiam Ci? gor?co Siwulcu
Margo :wink:

Czesiu nie z?o?? si? tak :wink: Muzyka zawsze sama si? obroni...
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: margo » lipca 13, 2006, 12:26 am

Czesiek pisze:dokad zmierza to forum???

dok?d zmierza to forum, skoro te same osoby rejestruj? si? pod kilkoma nickami wiadomo w jakim celu??
Czesiek pisze:To co bylo napisane w tym temacie dotyczy muzyki i albo ja lubie albo nie. Dotyczy to rownie? osob ktore biora udzia? w tej dyskusji ciekaw jestem dlaczego sobie pozwalasz i na jakiej podstawie obrzucasz tu obelgami osobe nie bioraca udzialu w tej jak okaza?o sie ?enujacej dyskusji :( Smutne to ?e pozwalasz sobie w stosunku do doroslej ,publicznej osoby na takie obelgi i obojetnie co cechuje tak? osobe nalezy sie jej szacunek :!: czy w stosunku do innych artyst?w obojetnie na jakim etapie sa te? sobie pozwalasz w ten sam sposob ?????

zastan?wmy si? kto bierze najbardziej udzia? w tej dyskusji :roll:
ja - taka sobie zwyk?a osoba, ojciec Ma?ka Lipiny, przyjaciel ojca Ma?ka i obaj Panowie byli?cie uprzejmi mnie obrazi? wi?c nie rozumiem Waszego oburzenia faktem, ?e w mojej obronie stan?? m?j fracet.
I w?a?nie dlatego wiele os?b nie ptrzedstawia tutaj swoich pogl?d?w, by nie by? przez Was tak potraktowanymi jak ja zosta?am
Na szcz??cie nie wszyscy s? tacy - by?o mi bardzo przyjemnie normalnie przywita? si? z Getright przed koncertem Mu??w :D
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Stanley-1 » lipca 13, 2006, 6:58 am

..Margo..mi by nie wpad? do g?owy taki pomysl wog?le ...nawet B?g wyst?puje tylko w trzech osobach..........
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » lipca 13, 2006, 7:03 am

..Swoj? drog? na zimno w ten gor?cy ranek my?l?..by wypic szkalnk? zimnej wody z lodem i cytryna poczeka?..podac r?ce....no i zapomniec o wszystkim wracaj?c do zyczliwej normalnosci....
pozdrowienia dla Was wszystkich...hej :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: bluesly » lipca 13, 2006, 8:25 am

Ja zawsze lubi?am ?ciganych :) a Maciek? Maciek ma sw?j ?wiat, nie odbierajcie mu tego, bo muzyka to ca?e jego ?ycie. G?wniarz..... to miano tyczy si? wi?kszo?ci z nas :) Magda Piskorczyk, Styropian Blues, Joanna Pilarska. Nie odbieram tego jako obraz?.... ciesz? si?, ?e blues nie zosta? zapomniany, ?e m?odzi ludzie albo jak kto woli "g?wniarze" czuj? muzyk? i chc? gra? bluesa, dzi?ki temu nabiera ona nowych barw...

Nie jestem tutaj ?eby broni? kogokolwiek czy oskar?a?. Ma?go? ma prawo nie lubi? muzyki ?ciganych a oni maj? prawo wykonywa? j? dalej - proste! wi?c skoro wszystko ju? zosta?o powiedziane prosi?abym o zamkni?cie tematu, bo strasznie mi przykro kiedy widz? takie k??tnie na forum....

aaaaa i nie zgodz? si? z tym, ?e w zespole ?ciganych nie zmieni?o si? nic przez ca?y rok, maj? bowiem nowego jak?e rzucaj?cego na kolana kierowc? :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Awatar użytkownika
bluesly
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1367
Rejestracja: stycznia 24, 2005, 9:33 am
Lokalizacja: Poznan/Kraków

Postautor: B&B » lipca 13, 2006, 8:52 am

Czesiek pisze:... z drugiej strony co to jest forum i kto to jest Margo ??? lub inne postacie???? r

no wlasnie, a kto to jest Czesiek??? z kontekstu moge sie domyslac, ze ktos z rodziny... i tyle co wiem.
Albo kto to jest B&B albo Kus? w sumie malo wazne - istotne, ze taki 'ktos' pisze cos ciekawego, intrygujacego, waznego - chocby i kontrowersyjnego.
Wiekszosc z nas na 100% wie tylko kto to A.Jerzyk, Derf czy JJ Jogi...

ps. Co do Margo, to od wczoraj na 99% wiem kto to jest - wiarygodni swiadkowie potwierdzili, ale ten 1% niepewnosci pozostaje, bo bez helmu byla :D
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: margo » lipca 13, 2006, 9:29 am

bluesly pisze:Ja zawsze lubi?am ?ciganych :)

Ty ich lubisz, Korcia ich lubi i nigdy to nie by?o powodem naszych k??tni. Szanujemy nasze zdania wi?c tym badziej nie rozumiem zasady wyznawanych przez niekt?rych u?ytkownik?w forum "kto nie jest z nami ten wr?g"
bluesly pisze:a Maciek? Maciek ma sw?j ?wiat, nie odbierajcie mu tego, bo muzyka to ca?e jego ?ycie. G?wniarz..... to miano tyczy si? wi?kszo?ci z nas :) Magda Piskorczyk, Styropian Blues, Joanna Pilarska. Nie odbieram tego jako obraz?.... ciesz? si?, ?e blues nie zosta? zapomniany, ?e m?odzi ludzie albo jak kto woli "g?wniarze" czuj? muzyk? i chc? gra? bluesa, dzi?ki temu nabiera ona nowych barw...

Chyba nikt nie zna tak dobrze mojego poparcia dla graj?cej m?odzie?y jak Ty ;)
Niezapominajmy, ?e ja te? mog? by? g?wniar? (dla np. Stanleya)

bluesly pisze:Nie jestem tutaj ?eby broni? kogokolwiek czy oskar?a?. Ma?go? ma prawo nie lubi? muzyki ?ciganych a oni maj? prawo wykonywa? j? dalej - proste! wi?c skoro wszystko ju? zosta?o powiedziane prosi?abym o zamkni?cie tematu, bo strasznie mi przykro kiedy widz? takie k??tnie na forum....

aaaaa i nie zgodz? si? z tym, ?e w zespole ?ciganych nie zmieni?o si? nic przez ca?y rok, maj? bowiem nowego jak?e rzucaj?cego na kolana kierowc? :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

ups faktycznie, cholera ale foux pas :oops:
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Janusz M. » lipca 13, 2006, 10:24 am

Musz? niestety stwierdzi?,?e ?yga? mi si? chce,jak czytam posty na poniekt?re tematy.Wazelina i smarowanie dupy miodem,a jak kto? si? wychyli,to wr?g i" bij hada",a w najlepszym wypadku ostre opieprzanie.Coraz lepiej rozumiem tych,kt?rzy mieli ju? tego dosy? i zabrali zabawki z tej piaskownicy.
Pozdrawiam obie strony
kol.Nikt
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: bluesly » lipca 13, 2006, 11:12 am

Wazelina?? nazywaj to jak chcesz Januszu, ja bym powiedzia?a raczej r??nica zda? :) a z Margo i Siwym nie jedno piwo wypi?am i soli te? si? zd??yli?my na?re? :))))
Chcesz ?yga? spokojnie podstawi? misk? i zrobie herbaty. Kto jak kto ale ja wazeliniar? nie jestem a je?li s?dzisz odwrotnie to to jest w?a?nie r??nica zda?, a nie wychylanie si? :) I wiesz ?ar?am si? ju? na no?e i widelce z kilkoma osobami z forum (nie b?d? wymienia? ?eby nie by?o reklamy) a mimo tamtych k??tni dalej jeste?my kumplami i dalej mamy sprzeczne zdania na r??ne tematy ale mamy to w dupie bo ka?dy ma prawo m?wi? co my?li i nikt nami nie steruje :)))))) Ty te? si? nie boisz wyra?a? w?asnych opinii aczkolwiek zrobi?e? to bardzo delikatnie :) Jeste? sw?j cz?owiek

Margo widz?, ?e na Blues Express jedziesz :))) w tym momencie si? boj? o w?asn? w?trob?..... heheh
Awatar użytkownika
bluesly
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1367
Rejestracja: stycznia 24, 2005, 9:33 am
Lokalizacja: Poznan/Kraków

Postautor: Maniol HIGHWAY » lipca 13, 2006, 11:13 am

Stanley-1 pisze:..Margo..mi by nie wpad? do g?owy taki pomysl wog?le ...nawet B?g wyst?puje tylko w trzech osobach..........


:lol: :lol: :lol:
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: margo » lipca 13, 2006, 11:38 am

bluesly pisze:Wazelina?? nazywaj to jak chcesz Januszu, ja bym powiedzia?a raczej r??nica zda? :) a z Margo i Siwym nie jedno piwo wypi?am i soli te? si? zd??yli?my na?re? :))))
Chcesz ?yga? spokojnie podstawi? misk? i zrobie herbaty. Kto jak kto ale ja wazeliniar? nie jestem a je?li s?dzisz odwrotnie to to jest w?a?nie r??nica zda?, a nie wychylanie si? :) I wiesz ?ar?am si? ju? na no?e i widelce z kilkoma osobami z forum (nie b?d? wymienia? ?eby nie by?o reklamy) a mimo tamtych k??tni dalej jeste?my kumplami i dalej mamy sprzeczne zdania na r??ne tematy ale mamy to w dupie bo ka?dy ma prawo m?wi? co my?li i nikt nami nie steruje :)))))) Ty te? si? nie boisz wyra?a? w?asnych opinii aczkolwiek zrobi?e? to bardzo delikatnie :) Jeste? sw?j cz?owiek

Margo widz?, ?e na Blues Express jedziesz :))) w tym momencie si? boj? o w?asn? w?trob?..... heheh

Asiczku, a mnie si? wydaje, ?e to nie o Tobie Janusz m?wi? :roll:
o w?trob? nic nie b?j
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości