KOBI?R BLUES FEST "SIKORA 2006"

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: Basman » sierpnia 6, 2006, 5:41 pm

Nieprzewidziana przeszkoda sprawi?a, ?e si? nie stawi?em :? .

C??. Za rok mo?e si? uda 8) .
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: alojz keta » sierpnia 6, 2006, 8:15 pm

nast?pnej 20-stki i dalszych sukces?w !!!! / mo?e z murzinami znad Misisipi? :-) Wszystkiego co nojlepsze Ada?, ?a?uja ?ech ni mog by? cho? kole po?ednia w sobota przejy?d?o?ech kole Sikory, co? bywo.

blusciski
Awatar użytkownika
alojz keta
bluesman
bluesman
 
Posty: 340
Rejestracja: lutego 26, 2005, 9:02 am
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: margo » sierpnia 7, 2006, 9:41 am

kora74 pisze:Margo, siostro dziekuj?..gdyby nie Twoja mobilizacja i pomoc logistyczna............. :roll:

hehe wsz?dzie mnie pe?no :twisted: a tak powa?nie to bardzo si? ciesz?, ?e si? tak dobrze bawi?a?
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Sue Minckler » sierpnia 7, 2006, 12:25 pm

I wish I was still in Poland for this festival. :(

Adam... dobra robota. xo
Awatar użytkownika
Sue Minckler
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: września 13, 2005, 1:18 am
Lokalizacja: Marquette,MI

Postautor: Stanley-1 » sierpnia 7, 2006, 6:02 pm

Wreszcie udalo mi sie zalogowa? po kilku awariach kompa...padni?tym monitorze gdy sie? w mie?cie padla nietypowo uszkadzajac pierscieniowe zasilanie..zgubione prawo jazdy...padni?ty obiektyw do aparatu...troch? du?o jak na tak kr?tki czas..ciesz? sie ?e uda?o si? Admowi doprowadzi? do tej imprezy w Kobi?rze to oaza w kt?rej panuje blues od sufitu do pod?ogi i zas?uguje na cykliczn? imprez? .Szkoda ze nie udalo mi sie tam trafic ..ale trafi? i sprawdz? to miejsce w momencie dla mnie odpowiednim w tym czasie gdy wy bawili?cie si? tam do mnie trafili chlopcy z Mr.Bluesa i przyznam
by?y to te? pi?kne chwile........takie na os?od? rado?ci zycia....Fajnie napisa? o tym festiwalu Andrzej Matysik...i prawdziwie w biegu ?ycia
Alojz Keta czasami jeste?my tak blisko i tak daleko.
Ale Adamie wiedz ?e my??i moje trafiaj? tam gdzie jeste?cie i ciesz? si? razem z Wami...bo jak gro muzyka to zapomino sie o trudach i k?opotach....
serdeczne pozdrowienia
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 207 gości