BLUES - IV Podkarpacji Festwal

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

BLUES - IV Podkarpacji Festwal

Postautor: Michał » maja 18, 2006, 9:02 pm

Kto b?dzie jecha? przez Tarn?w i b?dzie mia? jedno wolne miejsce ;)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Tomii » maja 18, 2006, 9:16 pm

...i tak 3mac :)
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Marek Wojtowicz » maja 24, 2006, 6:26 pm

Wielkie dzi?ki dla Jacka Szpytmy i Outsider?w. Gra?em w Przeworsku juz dwa razy, by?o wy?mienicie. To dobre miejsce dla bluesa, bo ludzie s? gites.

Pozdrawiam Wszystkich i Przeworsk.
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: madzia_lipa » maja 26, 2006, 9:06 am

szykuje sie pi?kna impreza!! chyba nie o?miele si? jej op??ci?:) czy m?g?by mi tylko kto? powiedzie? jak daleko jest Przeworsk od Rzeszowa i czy s? a wtych okolicach jakies pola namiotowe?:>
pozdrawiam gor?co!!
podajcie sobie r?ce i ?yjcie w zgodzie z ptakami...
madzia_lipa
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: lutego 14, 2006, 10:47 pm
Lokalizacja: rybnik

Postautor: madzia_lipa » czerwca 20, 2006, 9:22 pm

hej!!! chcia?am zapyta? czy wybiera si? wog?le kto? na ten festiwal bo widze ze forum jakies ubogie a ja raczej si? wybieram:) napiszcie cos!!:)
pozdrawiam
podajcie sobie r?ce i ?yjcie w zgodzie z ptakami...
madzia_lipa
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: lutego 14, 2006, 10:47 pm
Lokalizacja: rybnik

Postautor: Marek Wojtowicz » czerwca 21, 2006, 11:34 am

Madzia ja si? wybieram i wiem, ?e b?dzie OK! Nie ma co si? zastanawia?.

Pozdrawiam serdecznie
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 21, 2006, 12:51 pm

Marek Wojtowicz pisze:Madzia ja si? wybieram i wiem, ?e b?dzie OK! Nie ma co si? zastanawia?.

Pozdrawiam serdecznie


Marku! W takim razie do mi?ego zobaczenia na Festiwalu. O ile dobrze my?l?, Ty b?dziesz gra? dnia pierwszego ?
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » czerwca 21, 2006, 3:49 pm

jak znajd? transport to i ja sie pojawi? ...
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Marek Wojtowicz » czerwca 21, 2006, 3:49 pm

Witaj Andrzeju! Gram dnia pierwszego, zapraszam wszystkich i do zobaczenia.

Pozdrawiam
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Rafał Nitka Białek » czerwca 23, 2006, 12:23 am

...
Ostatnio zmieniony maja 15, 2008, 11:30 pm przez Rafał Nitka Białek, łącznie zmieniany 1 raz
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 23, 2006, 12:24 am

Rafa? Nitka Bia?ek pisze:Zamierzam nie powt?rzy? zesz?orocznego b??du i pojecha? do Rzeszowa. Zobaczymy czy si? uda...


A wi?c do mi?ego zobaczenia Rafa?!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Arczi » czerwca 23, 2006, 2:32 pm

no dobrze a moze ktos adres klubu pod palma by ktos podal??? :wink:

prawdopodobnie tez sie zjawie :)
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Rafał Nitka Białek » czerwca 24, 2006, 11:28 pm

...
Ostatnio zmieniony maja 15, 2008, 11:32 pm przez Rafał Nitka Białek, łącznie zmieniany 1 raz
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: Rafał Nitka Białek » czerwca 25, 2006, 12:44 am

...
Ostatnio zmieniony maja 15, 2008, 11:31 pm przez Rafał Nitka Białek, łącznie zmieniany 1 raz
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: Kruposz » czerwca 25, 2006, 8:32 pm

by?em w rzeszowie i bardzo mi si? podoba?o...pozyytywny klimat,tylko do ko?ca ma?o os?b zosta?o,muzycznie te? oczywi?cie zajebi?cie...:)
Awatar użytkownika
Kruposz
bluesman
bluesman
 
Posty: 393
Rejestracja: maja 1, 2006, 11:10 am
Lokalizacja: Rzesz?w / Kraków

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 25, 2006, 11:16 pm

To by?y dwa dni, do b?lu wype?nione bluesem. Od pocz?tku do ko?ca kr?lowa?o tylko takt?w dwana?cie.
W moim przekonaniu, by? to te? festiwal harmonijki i to w najlepszym tego s?owa znaczeniu.
Nie potrafi? odnie?? si? do dnia pierwszego (pi?tek-Rzesz?w), bo mia?em przyjemno?? prowadzi? ten koncert i nie mia?em szans, aby z uwag? ?ledzi? co dzieje si? na scenie.
Natomiast w sobot? ju? w Przeworsku, mog?em ca?kowicie odda? si? d?wi?kom nie maj?c ju? ?adnych obowi?zk?w.
Musz? powiedzie? ?e ten wiecz?r na d?ugo pozostanie w mojej pami?ci. Poziom by? bardzo wysoki. Wszyscy wykonawcy powa?nie potraktowali swoje role, daj?c z siebie wszystko.
To by? jeden d?ugi bluesowy spektakl w r??nych barwach i odcieniach. Jednak nawet przez sekund?, nie czu?o si? znu?enia czy zm?czenia. Temperatura ros?a z godziny na godzin?. "Outsider", "K?usem z Bluesem" to gospodarze i w?asnie oni wyst?pili jako pierwsi i ponad wszelk? w?tpliwo??, udowodnili ?e w Rzeszowie i Przeworsku, wiedz? dobrze co to blues.
Tomek Kiersnowski by? najbardziej zapracowanym harmonijkarzem. Zastanawiam si? sk?d u tego Faceta tyle si?. Poza tym, Tomek ci?gle emanuje rado?ci?.
Drug? tak? osobowo?ci? jest Jacek Szpytma. Samo pojawienie si? obu Pan?w na scenie w Rzeszowie czy Przeworsku, wywo?uje entuzjazm publiczno?ci! Ale to w?a?nie Oni prowadz? krucjat? na rzecz bluesa w tych dw?ch miastach. I chwa?a Wam Panowie za to!!!
Nie chc? si? rozpisywa?, ale je?eli zobaczycie plakat ze graj? u Was "Szulerzy" nie przepu?cie takiej okazji. Ta formacja pod batut? Marcina Szulkowskiego, zrobi?a ogromny skok do przodu, a sam Leader jeszcze wi?kszy. Wszyscy byli?my pod wielkim wra?eniem, tymbardziej, ?e go?cinnie z "Szulerami" wystapi? ?ukasz Rumpel.
Wybornie zagra?a "Tortilla" pod dyrekcj? Maurycego. A Przemek ?oso? zawsze ?piewa i gra na harmonijce, jakby by? to Jego ostatni koncert. Poza tym swietnie bawi publiczno??.
Marek Wojtowicz mia? trudne zadanie, wszak to blues akustyczny tylko pud?o, tylko wokal, ale wypad? niezwykle okazale i by? to mocny punkt koncertu. Trzeba doda?, ?e w Rzeszowie i Przeworsku do Marka do??czy? Tomek Kiersnowski i pi?knie zabarwi? nutki Wojtowicza.
No i "Tipsy Drivers". Siedzia?em jak zaczarowany. Jacek Urlik w garniturze, bia?ej koszuli i meloniku, przeni?s? nas w ?wiat Buddy Guya i Juniora Welsa.
Ja wiem ?e nie jestem znawc?. Ale b?d? sta? przy swoim, ?e poprzeczka podniesiona by?a bardzo wysoko. Jacku! Prze?y?em ten wyst?p. Dla mnie by? to spektakl lot?w bardzo wysokich i wielki uk?on w stron? dw?ch czarnosk?rych Mistrz?w. A Janusz Lesie?, to jeden z najlepszych basist?w jaki przytrafi? si? Polskiej scenie bluesa.
Jeste?cie jednym z niewielu zespo??w, kt?ry wie co to piano, co to forte i potrafi uszanowa? cisz?. Jeszcze raz dzi?kuj? za t? wyj?tkow? muzyczn? podr??!!!
Trzeba te? powiedzi? ?e na festiwalu by?a silna ekipa "Twojego Bluesa" na czele z red.Andrzejem Matysikiem, oraz red.S?awek Turkowski.
Gratulacje dla Tomka i Jacka za bezb??dn? organizacj? festiwalu, pod kazdym wzgl?dem!!!
Podziwiam Was ?e pami?tali?cie o najdrobniejszych nawet detalach i w swoim imieniu, ale mysl? te? ?e wszystkich tam obecnych, pi?knie Wam Dzi?kujemy!!!.
Trzymam kciuki ?eby za rok zn?w by?o tak jak w piatek i sobot?.

Wszelkiej Pomy?lno?ci!!!
Ostatnio zmieniony czerwca 26, 2006, 10:09 am przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 26, 2006, 9:50 am

Zapomnia?em doda? ?e by?y te? Texasy z Lublina. Niestety ogl?da?em ten koncert bardzo kr?tko. To ju? zupe?nie inne granie ni? to co widzia?em par? lat temu w K?obucku. Bardzo fajnie zabrzmieli!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Sław » czerwca 26, 2006, 10:29 am

Witam!
W zasadzie mog? si? podpisa? pod s?owami eMSi Andrzeja Jerzyk'e!
?wietny dob?r zespo??w, doskona?a organizacja, cudowny plener w Przeworsku. Warto by?o!
Dodam jeszcze, ?e w Rzeszowie z Szulerami wyst?pi? Tomek Kiersnowski. On sam nie wiedzia? jeszcze kwadrans przed koncertem, ?e z nimi zagra, ale pozbawi?by nas wielu ?wietnych wra?e?, gdyby go tam zabrak?o. No i potwierdzi? mimowolnie, ?e jest jednym z najlepszych harmonijkarzy na polskiej ziemii.
W Przeworsku z Markiem Wojtowiczem zagra? w kilku nagraniach Jacek z Outsider Blues, by? to r?wnie ciekawy duet, co Marek z Tomkiem w Rzeszowie.
Na s?owa pochwa?y, jak wspomnia? Andrzej zas?u?yli r?wnie? Teksasy z Lublina. Andzej Suchorab – gitara i Jurek „Szela” Stankiewicz to niezawodny duet. Publiczno?? szala?a.
Ciekawe, co b?dzie za rok.
Pozdrawiam S?awek
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Marek Wojtowicz » czerwca 26, 2006, 4:43 pm

Dzi?ki za "wzorcow?" imprez?, dzi?ki dla Wszystkich z kt?rymi mog?em opr?cz grania na scenie porozmawia? o bluesie. Dzi?ki za siedzenie na przyzbie z klawymi ch?opeczkami w przepi?knym skansenie w Przeworsku - Pastewnik.
By? to dla mnie stricte bluesowy festiwal, nie mam ?adnych w?tpliwo?ci. Mia?em okazj? pogaworzy? i bli?ej pozna? Andrzejka Jerzyka- chopeczka ze ?l?skiej Pyrlandii ha ha ha!!!!!!!!!!. Pogadali?my ze S?awkiem Turkowskim i jego sympatico Woman o bluesie - pad?y wspania?e s?owa, kt?re zapami?tam. Rozmawia?em za scen? w cieniu drzew z bluesow? rodzink? Matysik?w, z pani? Danusi?, Ew?, Andrzejem o bluesie i nie tylko. Rozmawia?em z lud?mi przy stolikach. Pozna?em wielu muzyk?w. zagra?em z superowymi harmonijkarzami. Ciesz? si? za takie podej?cie do organizowania imprezy. Dla mnie nie by?o s?abych moment?w. Wiem, ?e wr?c? do Przeworska jak tylko B?g pozwoli. Wyszystkim dzi?ki za obecno??.

Pozdrawiam serdecznie
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

RELACJA - Video, IV PODKARPACKI BLUES FESTIWAL

Postautor: tomk » lipca 24, 2006, 8:09 pm

Witam,

Zapraszam do ogl?dania fragment?w koncert?w jakie odby?y sie w Rzeszowie i Przeworsku miesi?c temu w ramach IV Podkarpackiego Blues Festwialu

DZI? odcinek I, w roli g?wnej SZULERZY i moja nieskromna osoba.

www.klusemzblusem.s-n.pl

W najbli?szym czasie kolejne odcinki, POZDRAWIAM

Tomek Kiersnowski
tomk
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: czerwca 8, 2004, 9:48 am
Lokalizacja: Rzesz?w

Re: RELACJA - Video, IV PODKARPACKI BLUES FESTIWAL

Postautor: Rafał Nitka Białek » lipca 31, 2006, 11:47 pm

...
Ostatnio zmieniony maja 15, 2008, 11:33 pm przez Rafał Nitka Białek, łącznie zmieniany 1 raz
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: Rafał Nitka Białek » września 2, 2006, 11:29 pm

...
Ostatnio zmieniony maja 15, 2008, 11:40 pm przez Rafał Nitka Białek, łącznie zmieniany 1 raz
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

TIPSY DRIVERS na PBF 2006

Postautor: tomk » września 7, 2006, 9:19 pm

Witam,

Dla mi?osnik?w zespo?u Tipsy Drivers, nielada gratka, fragmenty koncertu plenerowego z Przeworska

www.klusemzblusem.s-n.pl

Pozdrawiam Tomek Kiersnowski
tomk
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: czerwca 8, 2004, 9:48 am
Lokalizacja: Rzesz?w

TIPSY DRIVERS na PBF 2006

Postautor: tomk » września 7, 2006, 9:20 pm

Witam,

Dla mi?osnik?w zespo?u Tipsy Drivers, nielada gratka, fragmenty koncertu plenerowego z Przeworska

www.klusemzblusem.s-n.pl

Pozdrawiam Tomek Kiersnowski
tomk
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: czerwca 8, 2004, 9:48 am
Lokalizacja: Rzesz?w


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości