Rawa Blues 2015

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Re: Rawa Blues 2015

Postautor: rocken » października 7, 2015, 8:20 am

Electric Muddy pisze:[...]Mega pozytyw jeśli chodzi o koncerty Birchwooda[...]

Ja liczyłem, że to będzie jeden z lepszych koncertów na tej Rawie, ale jakoś koleżka w tej pstrokatej koszuli mocno mnie nie porwał. Dość mocny rozstrzał stylistyczny choć przeważały blues-rockowe klimaty podszyte funky za którymi średnio przepadam. Selwyn poleciał na początku Hendrixem potem sporo w jego partiach solowych nawiązań do współczesnego rockowego Buddy Guy’a. Natomiast basista mocno przesadzał z efekciarskim klangowaniem. Najbardziej podobało mi się transowe boogie "Don't Call No Ambulance" trochę w takim post R.L. Burnside’owski klimacie. W podobnej stylistyce zagrał jeszcze pod koniec jeden utwór na lap steel. Szkoda, że jego repertuar nie ma więcej takiego grania, bo jego barwa głosu fajnie do tego pasuje.

Dziadek Władek pisze:
Organizator RBF pisze:[...]Przyszłość bluesa nazywa się Jarekus Singleton.[...]

Oby nie i mam nadzieje, że jeszcze długo, długo nie! 8)
______________

Wes Gałczyński&PT „Stack O’Lee”+zapowiedź Jana Chojnackiego

Blues Junkers „I'd Rather Go Blind”
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Re: Rawa Blues 2015

Postautor: Bub19 » października 8, 2015, 2:04 pm

A jak opinie innych osób które były na festiwalu?
Bub19
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: lipca 27, 2015, 2:32 pm

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 327 gości