32 BLUES NA DOŁKU- 23.11.2013

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

32 BLUES NA DOŁKU- 23.11.2013

Postautor: Bluesmaster » listopada 19, 2013, 1:05 pm

To już 32 edycja! BLUES NA DOŁKU w Ciechanowie.
Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zaprasza na festiwal BLUES NA DOŁKU, który rozpocznie się o godz.19.30 w sobotę 23 listopada 2013 r.
Wystąpią: DEMOBIL BLUES, który będzie świętował 20 lat działalności (to jeden z najlepszych polskich
zespołów tworzących własne kompozycje i polskie teksty, znakomici muzycy i wspaniali ludzie!), oraz:
JJL Trio- czyli Leszek Jakubczak - jeden z najlepszych polskich gitarzystów bluesowych i jego zespół(a
w nim Jacek Prokopowicz !), SZULERZY, Daro P. (ex- Demobil Blues).
Po koncertach jam-session.
Bilety były po 35 zł. Piszę "były", bo już nie ma. BILETY JUŻ WYPRZEDANE!
Do zobaczenia w Ciechanowie!!!
Ostatnio zmieniony listopada 20, 2013, 11:03 am przez Bluesmaster, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Bluesmaster
blueslover
blueslover
 
Posty: 695
Rejestracja: stycznia 21, 2010, 1:34 pm

Re: 32 BLUES NA DOŁKU- 23.11.2013

Postautor: WUJEK » listopada 19, 2013, 4:00 pm

'To mnie cieszy, choć sam nie mogę tam być, niestety. Oto jest impreza bluesowa, na którą nie ma już

biletów! I Nie trzeba podpierać się "gwiazdami" w rodzaju: Leon Hendrix, Dave Elis, Rob Tognoni, Alex

Carpani Band... Kto te pierdóły wymyśla, skąd się to bierze!?? Właśnie to sprawia, ze jesteśmy jakimś

bantustanem. Że wszystko można nam sprzedać. A tu proszę, Ciechanów pokazuje, że jeszcze ludzie

potrafią myśleć. Szacunek!!! Miałem nadzieję, że w tym roku tam będę, żałuję bardzo. Może uda się

w następnym. Życzę powodzenia, choć wiem, że i bez tego będzie wyjątkowo i klimatycznie!
Wujek
WUJEK
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 2, 2012, 8:37 pm
Lokalizacja: Piła


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości

cron