[Ostrów Wlkp.] WSZYSTO JEST POEZJĄ

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

[Ostrów Wlkp.] WSZYSTO JEST POEZJĄ

Postautor: Góri » września 9, 2013, 12:22 pm

Lada dzień rusza sprzedaż biletów na kolejną edycję festiwalu z wszechobecną poezją w roli głównej. Zaczynamy już w czwartek, 3 października Biesiadą Ostrowskich Poetów (m.in. specjalny projekt Pawła Berkowskiego i Mariusza Czelnego). W piątek na Dużej Scenie wystąpią Anita Lipnicka i John Porter z zespołem oraz reaktywowana Grupa Lucka (to na Małej Scenie). Sobota prócz występu hiszpańskiego wirtuoza gitary Carlosa Piñany, będzie dniem zdecydowanie ostrowskim. Na Dużej Scenie wystąpią bowiem Agnieszka Greinert oraz Maciek Balcar z towarzyszeniem zawodowej orkiestry NIE-BO. Na finał właściwie wciąż przedpremierowo jeszcze Grzegorz Małecki, Grzegorz Wasowski i Maciej Małecki w recitalu inspirowanym piosenkami Kabaretu Starszych Panów. Szczegóły na bieżąco na naszej stronie internetowej, facebooku, oraz w kasie OCK.

Obrazek
Awatar użytkownika
Góri
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 874
Rejestracja: kwietnia 6, 2004, 8:19 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Ernie » września 13, 2013, 1:09 pm

Grupa Lucka serdecznie zaprasza :wink:
Awatar użytkownika
Ernie
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 94
Rejestracja: listopada 19, 2008, 5:33 pm

Postautor: femme » października 6, 2013, 10:49 am

Wczoraj odbył się i powiem to bez zająknięcia Nie-sa-mo-wi-ty koncert Nie-Ba z Maćkiem Balcarem i Krzyśkiem Siewrukiem!
Wilcza część środowiska bluesowego odsypia teraz pewnie Rawę, ale Ci co byli w Ostrowie nie mają czego żałować. Nie-Bo podbiło nasze serca już projektem "Breakout" z Piotrem Nalepą, a i tym razem pokazali wielką klasę, wyśmienity warsztat, świeżość i poczucie humoru. Ludzie! Oni się po prostu świetnie bawią i kochają to, co robią. A robią to po prostu wyśmienicie!
Przed koncertem, gdy zagadywałam znajomych, słyszałam jedynie: Balcar, e nie, nie lubię. Jak mantrę będę powtarzać: żałujcie i następnym razem nie kierujcie się dawnymi przekonaniami. To jest zaskoczenie na miarę nowych projektów Stanisława Soyki i Katarzyny Groniec.
Wielkie ukłony i wróćcie do nas jak najszybciej!


P.S. Krzysiek Siewruk, no no znałam kolegę, ale, żeby aż tak? Pasuje Ci ta duża scena i to towarzystwo! Oby tak dalej ;)
P.S. Dave Matthews Band... nic dodać. Pokochałam wykonania Maćka w pierwszej sekundzie. Maćku mówisz, że jesteś niepisanym propagatorem muzyki Dave'a, a ja myślę, że to Nie-Bo (i niebo) Cię na niego pasowało. Kontynuuj, bo to co robisz jest niesamowite!

Raz jeszcze wielkie dzięki za niezapomniany wieczór!
"bo bóg kocha dziewczyny i ziemię i dzień jutrzejszy"

Katarzyna Szóstak
Awatar użytkownika
femme
blueslover
blueslover
 
Posty: 490
Rejestracja: marca 27, 2006, 9:03 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Poznań


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 54 gości