SZULERZY na Festiwalu Country

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

SZULERZY na Festiwalu Country

Postautor: Bluesmaster » czerwca 26, 2013, 12:57 pm

Zapraszamy na jedyny w tym roku koncert zespołu SZULERZY
na Śląsku. Trochę bluesa na festiwalu country!!!
30 czerwca (niedziela) o godz. 18.30 SZULERZY zagrają podczas
XIX Międzynarodowego Pikniku Country w Dąbrowie Górniczej.
Miejsce: Park Hallera. Wstęp wolny.
Po za tym czołówka polskich zespołów country. Zapraszamy!
www.szulerzy.net
Awatar użytkownika
Bluesmaster
blueslover
blueslover
 
Posty: 695
Rejestracja: stycznia 21, 2010, 1:34 pm

Postautor: kora » lipca 1, 2013, 6:50 am

Dzięki za info :wink:

Fajny daliście koncert ! No i deszcz nie padał 8)
Ciekawy jest ten Wasz nowy numer,który dopiero ukarze się na Waszej najnowszej płycie .


p/s Na początku Pan Korneliusz Pacuda bardzo mnie zirytował twierdzeniem,że blues wywodzi się z rock and rolla :evil: , dopiero po 10 minutach "doszłam do siebie " :lol:

Pozdrawiam :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Bluesmaster » lipca 1, 2013, 6:30 pm

Dziękujemy za słowa uznania. Zagraliśmy trzy nowe numery, zapewne zwrócił Twoją uwagę "Blues'n'roll" w którym Natalia wymienia wszystkie swoje inspiracje (poczynając od Etty James).
Więcej nowości będzie na Bluesobiegach, w sobotę 6 lipca.
Co do Korneliusza Pacudy i jego zapowiedzi, to być może chodziło mu o to, że te wszystkie style: blues, rock and roll, country i soul przenikają się we współczesnej muzyce. Chyba postawił swoisty"znak równości". On zawsze był zwolennikiem otwartości w muzyce. I dlatego też m.in. nasz koncert
na tym festiwalu. Tak nam powiedział, poza tym to bardzo sympatyczny gość.
Awatar użytkownika
Bluesmaster
blueslover
blueslover
 
Posty: 695
Rejestracja: stycznia 21, 2010, 1:34 pm

Postautor: Sławomir Chojecki » lipca 8, 2013, 2:10 pm

kora_ pisze:p/s Na początku Pan Korneliusz Pacuda bardzo mnie zirytował twierdzeniem,że blues wywodzi się z rock and rolla :evil: , dopiero po 10 minutach "doszłam do siebie " :lol:

Pozdrawiam :wink:


Willie Dixon: Blues to korzenie, reszta to owoce. Chyba p. Korneliusz o tym nie wie, ale tez nie 'siedzi' w bluesie
Awatar użytkownika
Sławomir Chojecki
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 126
Rejestracja: sierpnia 12, 2004, 11:26 am
Lokalizacja: Warszawa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości