Suwałki Blues Festival 2013 - Hundred Seventy Split

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: sonnyboy » maja 16, 2013, 10:26 am

Nie wiem czy ktoś już to zamieszczał???!!!
Suwałki Blues Festival 2013
11.07.2013 (czwartek)

godz. 18:00 – wstęp wolny
BLUES EATERS (FR)
podsumowanie warsztatów muzycznych
scena przed SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5

godz. 20:00 – koncert biletowany
otwarcie Suwałki Blues Festival 2103
MICHAŁ URBANIAK & MIKA URBANIAK (PL)
Duża Scena SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5

godz. 22:30 – wstęp wolny
UNION OF BLUES (LT/PL)
Ogród Letni Rozmarino, ul. Kościuszki 75

12.07.2009 (piątek)

śniadania bluesowe live – godz. 11.00 – wstęp wolny

HOODOO BAND (PL)
restauracja Na Starówce, ul. Chłodna 2

THE RHYTHM CHIEFS (NL)
Ogród Letni Rozmarino, ul. Kościuszki 75

JUTAS & BELKIN DUO (LT)
restauracja Einstein, ul. Kościuszki 82

THE BLUESTOWN KINGS feat. Jostein Forsberg,
Morten Omlid & Trond Ytterbø (NO)
Bar Polski, ul. Kościuszki 59

koncerty towarzyszące – wstęp wolny

godz. 13:00 – 14:00
SZULERZY
scena przy ul. Kościuszki 82

godz. 14:30 – 15:30
WILLIE MAE UNIT (PL)
scena przy ul. Chłodnej 2

godz. 15:00 – 17:00
THE JAN GAŁACH BAND (PL)
BOGDAN SZWEDA & EASY RIDER (PL)
scena przy ul. Kościuszki 82

godz. 17:00 – 18:00
EL TRIO (LV)
scena przy ul. Chłodnej 2

koncerty główne – wstęp wolny

godz. 17:00 – 18:00
ERIC GALES BAND (USA/PL)
scena w parku Konstytucji 3 Maja

godz. 18:10 – 19:20
HENRIK FREISCHLADER BAND (DE)
scena przy ratuszu miejskim

godz. 19:30 – 20:30
HUNDRED SEVENTY SPLIT (UK)
scena w parku Konstytucji 3 Maja

godz. 20:40 – 22:00
THE DANA FUCHS BAND (USA)
scena przy ratuszu miejskim

koncerty klubowe – godz. 22:30 – biletowane

HOODOO BAND (PL)
restauracja Na Starówce, ul. Chłodna 2

THE RHYTHM CHIEFS (NL)
Ogród Letni Rozmarino, ul. Kościuszki 75

JUTAS & BELKIN DUO (LT)
restauracja Einstein, ul. Kościuszki 82

THE BLUESTOWN KINGS feat. Jostein Forsberg,
Morten Omlid & Trond Ytterbø (NO)
Bar Polski, ul, Kościuszki 59

13.07.2009 (sobota)

śniadania bluesowe live – godz. 11.00 – wstęp wolny

HARPCORE (PL)
restauracja Na Starówce, ul. Chłodna 2

NIE STRZELAĆ DO PIANISTY
& CHEAP TOBACCO (PL)
Ogród Letni Rozmarino, ul. Kościuszki 75

BOB DER BLUESMEISTER
& HIS SPECIAL GUESTS (DE/PL)
Bar Polski, ul. Kościuszki 59

MOJO (PL)
restauracja Einstein, ul. Kościuszki 82

koncerty towarzyszące – wstęp wolny

godz. 13:00 – 14:00
TRES HOMBRES (PL/PO)
scena przy ul. Kościuszki 82

godz. 14:30 – 15:30
TOM PORTMAN (IE)
scena przy ul. Chłodnej 2

godz. 15:00 – 17:00
WHY DUCKY? (PL)
JJL TRIO (PL)
scena przy ul. Kościuszki 82

godz. 17:00 – 18:00
MONA JOHANSSON DUO (SE)
scena przy ul. Chłodnej 2

koncerty główne – wstęp wolny

godz. 17:00 – 18:00
FLESH CREEP (PL)
scena w parku Konstytucji 3 Maja

godz. 18:10 – 19:20
MORELAND & ARBUCKLE (USA)
scena przy ratuszu miejskim

godz. 19:30 – 20:30
LAYLA ZOE (CAN)
scena w parku Konstytucji 3 Maja

godz. 20:40 – 22:00
JACK BRUCE & HIS BIG BLUES BAND (UK)
scena przy ratuszu miejskim

koncerty klubowe – godz. 22:30 – biletowane

HARPCORE (PL)
restauracja Na Starówce, ul. Chłodna 2

NIE STRZELAĆ DO PIANISTY & CHEAP TOBACCO (PL)
Ogród Letni Rozmarino, ul. Kościuszki 75

BOB DER BLUESMEISTER & HIS SPECIAL GUESTS (DE/PL)
Bar Polski, ul. Kościuszki 59

MOJO (PL)
restauracja Einstein, ul. Kościuszki 82

Prowadzenie koncertów głównych:
Jan Chojnacki – (dziennikarz, Polskie Radio Program III)
Andrzej Jerzyk – (Radio Centrum Kalisz, Forum Okolice Bluesa, portal www.blues.com.pl)
Ostatnio zmieniony maja 29, 2013, 12:01 pm przez sonnyboy, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
sonnyboy
bluesman
bluesman
 
Posty: 285
Rejestracja: października 17, 2006, 6:33 pm
Lokalizacja: Garwolin

Postautor: alembik » maja 20, 2013, 9:27 pm

sonnyboy, te daty chyba coś nie tak napisałeś,
poza tym skład bardzo dobry, chociaż nie wszystkich znam.
Awatar użytkownika
alembik
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 161
Rejestracja: kwietnia 16, 2009, 9:26 pm
Lokalizacja: Tarczyn

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 20, 2013, 9:48 pm

A dziś "Moreland & Arbuckle" z najnowszym krążkiem "7 Cities" o 23:00 w "Okolicach Bluesa". Bo dokładnie właśnie 20-maja, to data polskiej premiery tegoż albumu!
Mam nadzieję że w Suwałkach zagrają sporo materiału z "7 Cities"!!!

Zapraszam o 23:00 http://blues.com.pl/viewtopic.php?t=22211
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Yaniu » maja 21, 2013, 11:23 am

sonnyboy pisze:12.07.2013.
godz. 18:10 – 19:20
HENRIK FREISCHLADER BAND (DE)
scena przy ratuszu miejskim


Jak ta papuga "...łeb sobie urwę ale muszę to zobaczyć..." :D
Awatar użytkownika
Yaniu
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 847
Rejestracja: lipca 25, 2012, 12:22 pm
Lokalizacja: Łomża

Postautor: Bluesmaster » maja 21, 2013, 11:48 am

W tej powyższej rozpisce zamieszczonej przez sonnyboya jest mała nieścisłość.
12 lipca, w piątek o godz. 13.00 zagrają SZULERZY, a w sobotę, tam gdzie wpisani
są Szulerzy zagra JJL TRIO. Taka mała zamiana...
www.szulerzy.net
Awatar użytkownika
Bluesmaster
blueslover
blueslover
 
Posty: 695
Rejestracja: stycznia 21, 2010, 1:34 pm

Postautor: sonnyboy » maja 29, 2013, 12:02 pm

Bluesmaster pisze:W tej powyższej rozpisce zamieszczonej przez sonnyboya jest mała nieścisłość.
12 lipca, w piątek o godz. 13.00 zagrają SZULERZY, a w sobotę, tam gdzie wpisani
są Szulerzy zagra JJL TRIO. Taka mała zamiana...
www.szulerzy.net

Juz zmieniłem
Awatar użytkownika
sonnyboy
bluesman
bluesman
 
Posty: 285
Rejestracja: października 17, 2006, 6:33 pm
Lokalizacja: Garwolin

Postautor: Bluesmaster » maja 29, 2013, 12:53 pm

Dzięki, sonnyboy. 13 lipca Szulerzy grają w Reszlu i chociaż może chcieliby zagrać
w sobotę w Suwałkach (na jednej scenie z Why Ducky?), to nie mogą, bo umowę na
koncert w Reszlu podpisali już w styczniu... A w Reszlu też będzie super, bo zagrają
z tak świetnym zespołem, jak BIG DAY (klimaty lat 60-tych, kochamy ten czas!)...
Reszel i okolice zapraszamy. Od godz. 20.00 do 22.00 (Podzamcze 1) będzie się działo!
Awatar użytkownika
Bluesmaster
blueslover
blueslover
 
Posty: 695
Rejestracja: stycznia 21, 2010, 1:34 pm

Postautor: mrossi » czerwca 13, 2013, 3:50 pm

Mariusz
Awatar użytkownika
mrossi
blueslover
blueslover
 
Posty: 409
Rejestracja: lipca 23, 2011, 10:27 am
Lokalizacja: Suwałki

Postautor: Bozena K. » lipca 11, 2013, 12:49 pm

Ktoś się wybiera do Suwałk?
Ja jadę :)
gg 11526899
www.radioderf.info - najlepsze bluesowe radio w Polsce, a może i na świecie
Awatar użytkownika
Bozena K.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2479
Rejestracja: września 9, 2007, 12:00 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: rocken » lipca 13, 2013, 11:51 am

Doszły mnie słuchy, że ze względów zdrowotnych Jack Bruce odwołał koncert w Suwałkach.
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Marek-Browarek6 » lipca 13, 2013, 3:23 pm

rocken pisze:Doszły mnie słuchy, że ze względów zdrowotnych Jack Bruce odwołał koncert w Suwałkach.


To wielce prawdopodobne. Mam na dvd koncert JB zespołem gdzie wyraźnie widać , że MISTRZ już nie daje rady. Szkoda ale i tak bardzo Go cenię!!!
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: karambol » lipca 14, 2013, 1:36 pm

Tak to prawda - choroba zmogła Jacka i nie mógł wystąpić w Suwałkach. Zagrała „osierocona” jego orkiestra. Kiedy tylko zabrzmiał charakterystyczny motyw otwierający „Politician” rozpadał się deszcz i lało przez cały koncert. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych całkiem sporo słuchaczy obserwowało ich występ. Ja też bo zaczarowali słuchaczy. Zdecydowana większość utworów to te pochodzące z repertuaru zespołu Cream. Co akurat nie dziwi nic. Był „White room” z genialną solówką na perkusji, rozbudowana wersja „Spoonfull”, „Rollin’n’tumblin” w kosmicznej jazzującej aranżacji no i na koniec „Sunshine of your love”. Rewelacyjny koncert. Uwielbiam takie granie w wykonaniu doskonałych instrumentalistów, obdarzonych muzyczną wyobraźnią i polotem. świetny Paddy Milner na wokalu i klawiszach (często przesiadał się od Hammonda do prawdziwego fortepianu). Jego wokal bardzo przypominał Robbena Forda (niekoniecznie z barwy ale cała reszta tak). Było i bluesowo i jazzowo i soulowo i piosenkowo. Jak dla mnie jeden z najlepszych koncertów na tegorocznej edycji festiwalu. Napisałbym "najlepszy" ale była Dana Fuchs że tak powiem pozamiatała. Niesamowita dziewczyna - wulkan energii - nie dość, że genialnie śpiewa to i jeszcze wygląda i porusza się na scenie zjawiskowo. Z dopiero, co wydanej płyty „Bliss Avenue” zagrała m.in. przejmujący, powstały po śmierci brata „So hard to move” . Moja żona mocno zmęczona atrakcjami tego festiwalowego dnia miała zamiar posłuchać kilku utworów Dany i iść odpocząć, ale to wcale nie takie łatwe – koniec końców wysłuchała całego koncertu. Jak dla mnie jest to najlepsza ocena tego występu.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: karambol » lipca 14, 2013, 2:10 pm

Layla Zoe - czyli "rudzielec" z Kanady. Kolejny bardzo dobry koncert tej edycji (jak dla mnie miejsce na podium). Żywiołowa, niezwykle naturalna w zachowaniu ot taka dziewczyna z sąsiedztwa dała niezwykle energetyczny koncert. W repertuarze i standardy "Walkin blues" czy "Little red rooster" ale i swoje kompozycje. Layli towarzyszył m.in. niemiecki gitarzysta Jan Laacks i pokazał dużą klasę.

The Rhythm Chiefs - holenderskie trio niezwykle młodych ale piekielnie uzdolnionych facetów. Grają mieszankę jump bluesa, west-coast, country, rockabilly i wielu innych rzeczy. Motorem napędowym jest z pewnością gitarzysta i wokalista Dusty Ciggaar. Niesamowicie zdolny człowiek.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: kora » lipca 14, 2013, 2:26 pm

A jak wypadł band Henrika Freischladera ?
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: karambol » lipca 14, 2013, 2:35 pm

kora_ pisze:A jak wypadł band Henrika Freischladera ?

Henrik był jednym z tych których koniecznie chciałem posłuchać. Odpowiadając na to pytanie jednym zdaniem wypada napisać - wypełnili minimum moich oczekiwać czyli zrobili to czego się po nich spodziewałem. Niestety tylko tyle. Trochę kręcę ale po prostu liczyłem na więcej. Naopowiadałem swoim znajomym o talencie Henrika i po koncercie niestety wielu zgłosiło się do mnie z pretensjami. Mi się podobało choć i tak uważam, że było trochę sennie, zbyt refleksyjnie. Zabrakło tempa, energii, dramaturgii. Chociaż taki Eric Gales akurat przesadził z energią. Bo we wszystkim potrzebny jest umiar.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: kora » lipca 14, 2013, 2:39 pm

Dzięki :)

A z tych mało znanych bandów, ktoś szczególnie się wyróżnił ?
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: karambol » lipca 14, 2013, 2:50 pm

Na SBF dzień rozpoczyna się o 11 tzw. śniadaniami bluesowymi. W kilku miejscach jednocześnie odbywają się darmowe koncerty. Potem po zakończeniu koncertów głównych w tych samych klubach ci sami wykonawcy grają ale już nie za darmo. Większość wykonawców poranne koncerty traktuje powiedzmy chilloutowo a te wieczorne grają już z pełnymi szykanami. Dzięki takiemu podejściu do sprawy mogłem zobaczyć akustyczny koncert Harpcore czyli coś w przyrodzie raczej niespotykanego. Fantastyczne granie - leciutko, delikatniutko ale cholernie ciekawie. No oczywiście wieczorem dali czadu jak to oni potrafią. Inny niesamowity koncert dały połączone siły Cheap Tobacco i Nie Strzelać Do Pianisty. Poranny był akustyczny a wieczorny elektryczny i każdy z tych występów był inny. Pierwszy raz widziałem te zespoły i zostałem oczarowany. Warto było przyjechać do Suwałk choćby po to aby posłuchać ich akustycznej wersji "People get ready" . MIAZGA !! Wieczorem , elektrycznie było równie ciekawie. Aż dziwne że Rozmarino nie zostało zmiecione z powierzchni ziemi. No i Robert Kapkowski zagrał na gitarze najlepsze solo tegorocznej edycji festiwalu.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: karambol » lipca 14, 2013, 3:05 pm

kora_ pisze:Dzięki :)

A z tych mało znanych bandów, ktoś szczególnie się wyróżnił ?

Mało znanych dla ciebie czy dla mnie? Bo to dwie różne sprawy.
The Bluestown Kings - norweskie trio ale złożone ze stałych bywalców SBF. Ja dwóch z nich widuję na każdej edycji a to jako Spoonfull of Blues a to w innych konfiguracjach. Dwie gitary elektryczne + wokalista pogrywający na harmonijce. Cała trójka to weterani doskonale znający swoje rzemiosło co w konsekwencji dało bardzo ciekawy występ. Zespołów grających covery jest na kopy a oni przyjemnie się wyróżniają.

Ale chyba największym odkryciem był duńczyk ukrywający się pod pseudonimem Bob Der Bluesmeister. Rano w akustycznym secie tylko on i jego gitary a wieczorem wsparły go Magda Piskorczyk (bas) , Ola Siemieniuk (git) i Zygmunt Szulc (perk) . Bardzo interesujący głos - lekko przydymiony o niezbyt szerokiej skali ani ma coś w sobie (coś jak Tom Waits bez chrypki). Rano spokojnie i klimatycznie a wieczorem siarczyście, ogniście. Chociaż sympatia publiczności była po stronie Magdy.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: karambol » lipca 14, 2013, 4:57 pm

rocken pisze:Karambol, napisz coś więcej o ich koncercie. Znam ich płytę "Ships of Wonder", no i często towarzyszą podczas koncertów w Europie Ian Siegal'owi. Holandia to w ogóle chyba największe zagłębie takiego kalifornijskiego bluesa w Europie.

Z całej setlisty festiwalu ten koncert budził moją największą ciekawość.

"Przygotowując" się do SBF też tę płytę znalazłem w internecie i odsłuchałem. Był to mój pierwszy i jedyny kontakt z The Rhythm Chiefs. Tym większe było moje zdziwienie, zaskoczenie i radość, że na żywo okazało się, że ta płyta słabo oddaje aktualny poziom holendrów. Po pierwsze to są młodzi ludzie i te 5 lat jakie upłynęło od wydanie ww krążka to morze czasu. Aktualnie Dusty mocno się rozwinął. Najpierw o nim jako wokaliście. Na płycie jest jakiś taki niepewny, głos niewyrobiony, taki surowo-młodzieńczy a na żywo pełną gębą wokalista, pewny swoich możliwości, ograniczeń , słabych i dobrych stron. Jednym słowem duża swoboda, sceniczne obycie, pewność, klasa. Porównując go jako gitarzystę na płycie i na żywo - zupełnie inny muzyk. Ja wiem, że granie na żywo ma swoje prawa i daje więcej swobody instrumentaliście i wyzwala inne emocje ale nie mam wątpliwości, że on się po prostu rozwija. Suwalski koncert to po prostu jego popis (nie umniejszając zasług pozostałej dwójki). Gęste granie, świetne brzmienie, genialna artykulacja - ta gitara pod jego placami po prostu gadała, krzyczała, coś tam ciągle starała się nam opowiedzieć. Znowu nawiąże do Erica Galesa, który mnie okrutnie zawiódł. Jego gitara "gadała" jak pijany facet nieokiełznanym słowotokiem a instrument Dustyego jak ktoś kto ma nam coś fajnego do opowiedzenia. Znowu pozostają przy porównaniu płyta suwalski koncert - ogólny "obraz" zespołu jaki mamy na krążku jest dość spokojny taki ogarnięty. Na żywo to zupełnie coś innego i nie mam tu na myśli "ruchu scenicznego" bo było bardzo statecznie. Chodzi o muzykę. Energia, doskonałe tempo, perfekcja wykonawcza a do tego ich miny nieco zażenowane jakby byli zdziwieni ,że słuchaczom aż tak to się podoba.
Ja nie jestem jakimś zagorzałym miłośnikiem ani znawcą takiej muzyki, zawsze po 3-4 kawałkach mnie nudziło ale chłopaki zagrali tak, że nie było mowy o nudzie.
Kończąc - jeżeli spodobała ci się ta konkretna płyta to na żywo było dużo, dużo, dużo lepiej.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: rocken » lipca 14, 2013, 5:09 pm

Dzięki !!! faktycznie na płycie wokal ma bardzo "dziecięcy" i trochę zbyt wiele kawałków skłania się ku słodkiego "pop-music" oczywiście w ramach gatunku jaki grają.
Ale koncertowe fragmenty z YT budzą zainteresowanie. Może jeszcze kiedyś wpadną z wizytą skoro byli pozytywnie zaskoczeni reakcją. Mogliby ze sowimi rodakami Sugar Boy and the Sinners bo wydają się jeszcze bardziej ciekawsi.
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Dziadek Władek » lipca 14, 2013, 10:17 pm

karambol pisze:[...]
No i Robert Kapkowski zagrał na gitarze najlepsze solo tegorocznej edycji festiwalu.

"Ja wiedziałem, że tak będzie..." :D
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: zakręconabluesem » lipca 14, 2013, 10:36 pm

Melduję powrót do domu zupełnie zakręcona. Zmęczona, ale jak zwykle po takiej dawce muzyki szczęśliwa. Oceny i opinie pozostawię znawcom, mogę tylko napisać tak na szybko, że "dziewczyny" dały czadu w tym roku i obydwie mnie zauroczyły, zarówno Dana Fuchs jak i Layla Zoe.
Natomiast Cheap Tobacco i Nie Strzelać Do Pianisty to już nie granat, a dynamit do potęgi entej, ja pierdziu jaką energie przesyłali ze sceny, ludzie szaleli :twisted:
Sam festiwal bezkonkurencyjny i w coraz lepszej kondycji. Kto był ten wie, kto nie był nie jest wstanie z opowieści tych którzy byli poczuć klimat w stu procentach. Uważam, że każdy fan bluesa chociaż raz powinien zawitać do Suwałk.

Kasiu wybacz za wtopę i za to ,że wszystko mi się popierniczyło jak rozmawiałyśmy, ale wyrwałaś mnie z głębokiego snu i nie wiedziałam gdzie jestem, hi,hi,hi i czy to noc , czy rano, czy mam szybko wstać bo umknie mi ciekawy koncert, czy mogę zapaść w błogi sen i trochę odespać nieprzespaną noc 8)
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: kora » lipca 15, 2013, 6:27 am

zakręconabluesem pisze:Kasiu wybacz za wtopę i za to ,że wszystko mi się popierniczyło jak rozmawiałyśmy, ale wyrwałaś mnie z głębokiego snu i nie wiedziałam gdzie jestem, hi,hi,hi i czy to noc mogę zapaść w błogi sen i trochę odespać nieprzespaną noc 8)


To musiała być faktycznie super impreza :lol:
Dzwoniłam około 16.00 :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: rocken » lipca 15, 2013, 2:35 pm

"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Idee Fixe » lipca 15, 2013, 3:48 pm

Czy kurde tych Suwałek nie można by tak na 1 tydzień przenieść do Krakowa?!!! :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Idee Fixe
blueslover
blueslover
 
Posty: 462
Rejestracja: marca 4, 2012, 6:39 am
Lokalizacja: kraków

Postautor: karambol » lipca 15, 2013, 8:17 pm

Idee Fixe pisze:Czy kurde tych Suwałek nie można by tak na 1 tydzień przenieść do Krakowa?!!! :evil: :evil: :evil:

"Nie przenoście nam Suwałek do Krakowa"
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: mrossi » lipca 15, 2013, 8:18 pm

Idee Fixe pisze:Czy kurde tych Suwałek nie można by tak na 1 tydzień przenieść do Krakowa?!!! :evil: :evil: :evil:


eee lepiej nie :D

Dana Fuchs
Obrazek

Layla Zoe
Obrazek
Ostatnio zmieniony lipca 15, 2013, 9:24 pm przez mrossi, łącznie zmieniany 2 razy
Mariusz
Awatar użytkownika
mrossi
blueslover
blueslover
 
Posty: 409
Rejestracja: lipca 23, 2011, 10:27 am
Lokalizacja: Suwałki

Postautor: mrossi » lipca 15, 2013, 8:49 pm

karambol pisze: Wieczorem , elektrycznie było równie ciekawie. Aż dziwne że Rozmarino nie zostało zmiecione z powierzchni ziemi. No i Robert Kapkowski zagrał na gitarze najlepsze solo tegorocznej edycji festiwalu.

Natalia
Obrazek
Mariusz
Awatar użytkownika
mrossi
blueslover
blueslover
 
Posty: 409
Rejestracja: lipca 23, 2011, 10:27 am
Lokalizacja: Suwałki

Postautor: Andrzeju » lipca 16, 2013, 8:59 am

Moim zdaniem najgorszy festiwal jak do tej pory. Gdzie te miliony? Jakoś nie widać było tej kasy. W sobotę nie miałem co robić.
Jedyne mocne punkty tegorocznej edycji to:
- The Dana Fuchs Band
- The Rhythm Chiefs
- Moreland & Arbuckle
- Blues Eaters

Reszty nie chcę nawet komentować. Eric Gales - WTF? Urbaniak za 95? :roll: W ogóle pomyliły mu się festiwale? Jeżeli festiwal będzie szedł w takim kierunku to ja serdecznie dziękuję. Biednie, bardzo biednie...
To nie to samo co 2 ostatnie edycje. Weźcie się w garść na 2014! :wink:

Nie macie pomysłu na dobrych wykonawców? Chętnie coś zasugeruje.

Tak zrzuciłem z siebie negatywne wrażenia i od razu lepiej :D Let the hate begin :twisted:
Andrzeju
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 9
Rejestracja: lipca 15, 2013, 3:02 pm
Lokalizacja: Kozienice

Postautor: rocken » lipca 16, 2013, 9:17 am

Andrzeju pisze:Nie macie pomysłu na dobrych wykonawców? Chętnie coś zasugeruje.

Możesz na forum podać swoje "typy" ?
Witaj na forum !
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości

cron