RYBNIK BLUES FESTIWAL 12-13.III.2010

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: guczi » lutego 10, 2010, 3:18 pm

Nie znam Mr. bluesa, ale reguły jamowania zostały napisane w nieprzejżysty sposób. Gram na perkusji i niewyobrażam sobie roztawiania zestawu żeby pograc przez 35 minut. a jak chcących pograć garowych będzie 3 lub 4 , 30 minut rozkładania gratów i 20 minut grania.

Jakiś czas temu byłem na jamie w jazz clubie w gliwicach i tam jest temat rozwiązany profesionalnie, stoją bębny jest pianino, piecyk do basu i tyle, podchodzisz i grasz.Ilu jest muzyków którzy chcą zagrac a nie chcą sie prosić właściciela o łaske;-))


Nie pisze tego złośliwie i wiem ze też bym nie oddał w cudze ręce swoich garów. Dlatego świetnym pomysłem jest mieć neutralny sprzet do jamowania, tz. zestaw perkusji bez werbla i stopy, jakieś pianino cyfrowe, piecyk do basu i gitary.

POZDRAWIAM
guczi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: września 3, 2007, 11:16 pm

Postautor: Wojtek Młynarczyk » lutego 10, 2010, 4:26 pm

Wojtek Młynarczyk pisze:[...] Perkusja oczywiście stoi jedna, niektórzy bębniarze wymieniają tylko werbel, no i podstawa - obowiązują własne pałki.

Co tu jest nieprzejrzyście ???

Pomysł masz oczywiście, świetny. Rozumiem, że masz taki neutralny sprzęt i przyniesiesz?
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: Mr.Blues » lutego 11, 2010, 9:26 am

No dobrze.
Myślałem , że pewne sprawy są oczywiste, ale widzę że nie są!

Wojtek właściwie wszystko świetnie wyjaśnił !
ale dla świętego spokoju jeszcze raz od poczatku....

Mr.Blues rozpocznie jamowanie swoim krótkim , mysle półgodzinnym koncertem żeby rozruszać i wprowadzić w dobry nastrój towarzystwo!
Później, dla utrzymania jako takiego porządku, muzycy Mr.Blues będą tym jamem troche 'sterować" po to własnie by na scenie nie było równocześnie 3 bębniarzy, 10 gitarzystów, że o harmonijkarzach nie wspomnę :) :)

Na scenie do dyspozycji będzie perkusja, wzmacniacz basowy, wzmacniacze gitarowe 2lub3 oraz klawisze. Oczywiście ze 2 mikrofony dla natchnionych wokalistów.
Wskazane są własne gitary, pałki, harmonijki, saksofony, akordeony i inne podobne
Scena jest mała , i klub pod teatrem też nie jest wielki!
Nie potrzeba tam potwornego nagłosnienia i odkręconych watów!
Proponuje raczej świetny klimat i dobrą zabawę!
Udział w jamie obiecują wszyscy festiwalowi wykonawcy, więc będzie okazja do bliższego poznania ze świetnymi muzykami!

Co do alkoholu, to Wojtek ujął to po mistrzowsku : osoby chcące grać muszą zachować NORMALNĄ PERCEPCJĘ !!!

ot, i wszystko !!!

www.rbf.wirtualnezory.pl
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: guczi » lutego 11, 2010, 1:28 pm

Mr.Blues pisze:No dobrze.
Myślałem , że pewne sprawy są oczywiste, ale widzę że nie są!

Wojtek właściwie wszystko świetnie wyjaśnił !
ale dla świętego spokoju jeszcze raz od poczatku....

Mr.Blues rozpocznie jamowanie swoim krótkim , mysle półgodzinnym koncertem żeby rozruszać i wprowadzić w dobry nastrój towarzystwo!
Później, dla utrzymania jako takiego porządku, muzycy Mr.Blues będą tym jamem troche 'sterować" po to własnie by na scenie nie było równocześnie 3 bębniarzy, 10 gitarzystów, że o harmonijkarzach nie wspomnę :) :)

Na scenie do dyspozycji będzie perkusja, wzmacniacz basowy, wzmacniacze gitarowe 2lub3 oraz klawisze. Oczywiście ze 2 mikrofony dla natchnionych wokalistów.
Wskazane są własne gitary, pałki, harmonijki, saksofony, akordeony i inne podobne
Scena jest mała , i klub pod teatrem też nie jest wielki!
Nie potrzeba tam potwornego nagłosnienia i odkręconych watów!
Proponuje raczej świetny klimat i dobrą zabawę!
Udział w jamie obiecują wszyscy festiwalowi wykonawcy, więc będzie okazja do bliższego poznania ze świetnymi muzykami!

Co do alkoholu, to Wojtek ujął to po mistrzowsku : osoby chcące grać muszą zachować NORMALNĄ PERCEPCJĘ !!!

ot, i wszystko !!!

www.rbf.wirtualnezory.pl


I ta wiadomość pewnie ucieszy wielu chętnych do jamowania;-)))

Dziękuje za jakże klarowną wypowiedz;-))

Pozdrawiam
guczi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: września 3, 2007, 11:16 pm

Postautor: SiPolina » lutego 11, 2010, 11:20 pm

A piece do harpów swoje mieć trzeba, czy jakieś się znajdą?
Jeśli swoje, to czy da radę mikrofon na nagłośnienie małego Harleya Bentona?? :)
Awatar użytkownika
SiPolina
bluesman
bluesman
 
Posty: 291
Rejestracja: kwietnia 11, 2009, 10:26 pm

Postautor: Wojtek Młynarczyk » lutego 12, 2010, 12:40 am

Niezależnie od tego, co ewentualnie da do dyspozycji Mr Blues, to ja przywiozę swój piec. Ma 17 Wat, więc na tę salę spokojnie wystarczy. A więcej, niż dwóch harpairzy w jednym kawałku (oczywiście, każdy tylko 2-3 chorusy solówki) i tak nie będzie grało.
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: kora » lutego 17, 2010, 11:50 am

Obrazek



AKTUALNE CENY BILETÓW:

DO 28.02 - 35zł

w MARCU - 40zł
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Krzysiek Antończak » lutego 19, 2010, 6:02 pm

Czy będzie można wejść bez problemu z aparatem? :)

PS. Plakat się zmienił ;)
Blues mieszka tu...
http://krzysztofantonczak.com
Awatar użytkownika
Krzysiek Antończak
bluesman
bluesman
 
Posty: 214
Rejestracja: stycznia 13, 2009, 9:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Adam Węgrzynowicz » lutego 19, 2010, 9:30 pm

Krzysiek Antończak pisze:Czy będzie można wejść bez problemu z aparatem? :)

PS. Plakat się zmienił ;)

z tego co mi napisał na priva mister Blues ponoć nie ma problemu
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: Adam Węgrzynowicz » lutego 19, 2010, 9:32 pm

[quote="Krzysiek Antończak"]Czy będzie można wejść bez problemu z aparatem? :)

Mr Blues na takie właśnie pytanie odpisał mi w taki sposób

Osoba prywatna może robić zdjęcia, ale bez prawa wchodzenia na scenę, za kulisy, do garderoby, czyli z miejsc ogólnie dostępnych.
Chyba , że jakiś wykonawca sobie zastrzeże, że nie wolno. Wtedy to inna bajka ale jeszcze nam się nie zdarzyło.
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: Krzysiek Antończak » lutego 20, 2010, 12:08 pm

Ja tam potrzebuję tylko podczołgać się pod scenę i przetestować mój nowy sprzęcik :D
Blues mieszka tu...
http://krzysztofantonczak.com
Awatar użytkownika
Krzysiek Antończak
bluesman
bluesman
 
Posty: 214
Rejestracja: stycznia 13, 2009, 9:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Krzysiek Antończak » lutego 20, 2010, 3:14 pm

Jak jest z noclegiem w Rybniku? :)
Blues mieszka tu...
http://krzysztofantonczak.com
Awatar użytkownika
Krzysiek Antończak
bluesman
bluesman
 
Posty: 214
Rejestracja: stycznia 13, 2009, 9:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Mr.Blues » lutego 22, 2010, 8:06 pm

Panowie!
Wczołgujcie się pod scenę ! :)
ale jeden warunek: ja też chcę mieć te zdjęcia !! :)

Co do noclegów: na pewno są dwa hotele, ale szczegóły sprawdzę i dam Wam znać!

Pozdrawiam!
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: SiPolina » lutego 22, 2010, 10:57 pm

Ktoś będzie ruszał na festiwal pociągiem na linii Bydgoszcz-Katowice? :)
Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie, to się pre-jam zrobi w pociągu :)
Awatar użytkownika
SiPolina
bluesman
bluesman
 
Posty: 291
Rejestracja: kwietnia 11, 2009, 10:26 pm

Postautor: Ryan » lutego 27, 2010, 4:48 pm

Zawiedziony jestem brakiem biletów szkolno/studenckich. Taką polityką z pewnością nie zachęci się młodzieży do bluesa. Kilku kumpli już zapowiedziało, że idzie tylko na jeden dzień bo ich nie stać. Szkoda, oj szkoda.
Awatar użytkownika
Ryan
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: lutego 28, 2009, 7:22 pm
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lutego 27, 2010, 8:08 pm

Ryan pisze:Zawiedziony jestem brakiem biletów szkolno/studenckich. Taką polityką z pewnością nie zachęci się młodzieży do bluesa. Kilku kumpli już zapowiedziało, że idzie tylko na jeden dzień bo ich nie stać. Szkoda, oj szkoda.
Tak, znam to i przerabiam przy każdym koncercie i festiwalu :lol:
Nawet jak już tych "biednych studentów" wpuścimy za darmo to potem smutno nam jest widząc ich roześmianych ..przy barze zakupujących kolejny wagon piwska 8)
Najsmutniej jest mi wtedy, gdy mam koncert w plecy, a moi przyjaciele mają to w d...... hmm. dokładnym poważaniu :) :lol:
Spróbujmy spojrzeć na to także z drugiej strony- szukacza sponsorów, biegacza smutnego próbującego coś zrobić, uratować, zbudować na miękkim podłożu beznadziejnej obojętności.. :wink:
Bardzo pozdrawiam Organizatorów wszelakich :D :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Sław » lutego 27, 2010, 9:39 pm

Hej!
Tym, którzy będą mieli okazję posłuchać koncertu Johna Lee Sandersa, zazdroszczę. Gra nowoorleańskie klimaty, a to duża rzadkość na naszych scenach. Jakoś rzadko tego typu artyści zahaczają o Polskę. :( Tym bardziej - super, że będzie grał.
Jeśli ktoś się waha, niech zaprzestanie. ;)
Pozdrawiam Sław
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Wojtek Młynarczyk » lutego 27, 2010, 10:43 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:[...]Nawet jak już tych "biednych studentów" wpuścimy za darmo to potem smutno nam jest widząc ich roześmianych ..przy barze zakupujących kolejny wagon piwska

Smutne, ale prawdziwe. A w ogóle, do czego to podobne, żeby wykonawcy nie wspierali studentów! To skandal! Przecież powinni dawać koncerty za darmo, a najlepiej, jeszcze studentom piwo stawiać, żeby polubili bluesa.

Z drugiej strony: moi rodzice często potrzebują kogoś na kilka godzin do robótek przydomowych (z racji oddalenia nie mam jak im pomóc). Nic ciężkiego: przekopać grządkę, wyjść na drabinę i przyciąć drzewka, coś przenieść, zrzucić węgiel do piwnicy... Starszym ludziom zdrowie na to nie pozwala, albo ciężko odchorowują takie prace, ale dla młodego bysiora to betka! Zrobi jedną ręką, a drugą będzie w nosie dłubał. płacą 10 zł za godzinę plus obiad - to jak na dorobienie sobie do stypendium chyba nie jest źle??? Za niecałą dniówkę miałby jeden z drugim wstęp na 2 dni. Ale chętnych NIE MA... Nawet ogłoszenia w AKADEMIKU pozostały prawie bez odzewu.
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: Ryan » lutego 27, 2010, 11:20 pm

Jakież śliczne generalizacje. Najłatwiej wrzucić wszystkich studentów do jednego worka z napisem "darmozjady, lenie i pijusy".

Czas wreszcie spojrzeć dalej niż czubek swego nosa i porzucić archaiczny styl myślenia w stylu "lepiej sprzedawać mało a drogo". Nie od dzisiaj wiadomo, że bardziej opłaca się sprzedać więcej tanich biletów, niż garstkę droższych. Jeśli nie będzie się zachęcać młodych, to za jakiś czas nie będziecie mieli kompletnie przed kim grać.

I panowie darujcie sobie ten sarkazm z "wpuszczaniem za darmo" itp... Przecież cały czas mówię tylko o niewielkiej zniżce! I to nie tylko dla wielkich i złych studentów, ale i dla młodzieży szkolnej!
Awatar użytkownika
Ryan
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: lutego 28, 2009, 7:22 pm
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Wojtek Młynarczyk » lutego 28, 2010, 12:10 am

OK, masz rację, że nie należy generalizować, ale przyznaj też, że ta druga strona medalu, ukazana przez Stana, także ma miejsce... A swoją drogą, wyraziłeś rozczarowanie brakiem biletów szkolno-studenckich, nic nie wspominając, że oczekujesz niewielkiej tylko zniżki, to dodałeś dopiero teraz... :wink: "Niewielka" zniżka to jakieś 10-15% czyli z 35 złotych zawrotna kwota 3,50 do 5 zł - a więc równowartość jednego piwa w barze... No i nie miał racji Stan???

A może oczekiwałeś zniżki w wysokosci 50%? Tylko, że taką trudno nazwać niewielką... Poza tym oczekiwanie, że wstęp na 3 lub 4 koncerty, w tym co najmniej jednej kapeli z wysokiejh półki, miałby kosztować kilkanaście złotych, czyli, trzymając się chmielowego przelicznika, równowartość 3 lub 4 piw w barze, jest, wybacz, mało poważne... Nikt tu nie myśli archaicznie. 35 złotych to jest bardzo atrakcyjna cena, możliwa do uzyskania dzięki ogromnemu wkładowi sponsorów! Gdyby ten festiwal mia być organizowany tylko z wpływów z biletów, to musiałyby one kosztować po kilkaset złotych - oczywiście wówczas nie kupiłby nikt. Nie gniewaj się, ale wypowiadasz się na temat rzeczy, o których nie masz pojęcia.

Poza tym nie przyjmuję do wiadomości, że kogoś "nie stać" Akurat w naszym regionie bezrobocie jest tylko w teorii. A jeżeli rzeczywiście (w co nie wierzę), ktoś nie znalazł żadnej roboty, to czy któryś z tych Twoich zawiedzionych kumpli, których, biednych żuczków, "nie stać" (w co nie wierzę), próbował skontaktować się z organizatorami i zaoferować SWOJĄ PRACĘ w zamian za wstęp? Idę o zakład o każdą sumę, że nie. Nie wiem, czy była taka możliwość, czy nie (skądinąd zupełnie niewykluczone, to dość powszechna praktyka. Pracy przy organizacji takiej imprezy jest mnóstwo i często organizatorzy korzystają z pomocy takich ochotników). Ale tak to w Polsce jest, że nikt nawet nie spróbuje czegoś zrobić, za to do narzekania, to jesteśmy pierwsi. Więc może wyrażanie rozczarowania warto by zacząć od...siebie :oops: :?:

P.S. Sam byłem żakiem - metrem wzorcowym tzw. "wiecznego studenta", jak najbardziej zasłużenie nazywanym pijusem i, w kontekście "działalności naukowej", leniem. Ale nigdy nie darmozjadem. Po prostu jak brakowało kaski, to się zawijało rękawy i zap...ło na budowie, albo w polu. Od świtu do wieczora tylko po to, żeby następnie z fasonem wszystko przejegrać w jedną noc. Więc niech mi nikt nie ściemnia, że go nie stać na bilet za 35 złotych. Wierzę, że mu żal tyle wydać na festiwal, woli na coś innego - jego prawo. Ale to nie oznacza, że inni mają mu to fundować.
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: Mr.Blues » lutego 28, 2010, 10:55 am

Nie będę dolewał oliwy do ognia, ale zgadzam się absolutnie ze Stanem i Wojtkiem!!!

Przyznaje, że "walczyłem" z Dyrektorem Teatru, który podjął decyzję o podniesieniu cen biletów i likwidacji "ulgowych" On kieruje się względami ekonomicznymi oraz znajomością realnych kosztów, oraz cenami innych imprez - które często są o wiele wyższe.
Po czym uświadomiłem sobie, że ta podwyżka jest naprawdę symboliczna. Dla prawdziwych miłośników muzyki( tej czy innej) nie jest ceną zaporową!

jest też inna prawda: jeżeli nie będziemy, jako publiczność, płacić biletów, kupować płyt, wspierać naszej ulubionej muzyki - to szybko zostaną na rynku- dosłownie na rynkach miast darmowe koncerty pseudo gwiazd pokazujących gołe d....

Pozdrawiam Wszystkich!
Do zobaczenia w Rybniku!!!

Bogdan Rumiak
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: Mr.Blues » marca 2, 2010, 9:25 pm

Tu można zobaczyć i posłuchać Johna L. Sandersa & The World Blue Band !!!
http://www.youtube.com/watch?v=KqFK-IGl ... re=related

Już za niecałe 2 tygodnie w Rybniku!!!

Jedyny koncert w Polsce !!!

Zapraszam serdecznie !!!
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: Wojtek_asade » marca 2, 2010, 10:44 pm

Witam;)
Jestem z Rybnika i mam zamiar się wybrać na ten koncert :)
Mam pytanie do was czy cena obejmuje obydwa dni koncertu? Czy za każdy dzień trzeba płacić po 40zł? I jeśli za każdy z dni po 40zł, to który dzień według was będzie lepszy? 12 czy 13 marzec?
Mam też kilka pytań co do całej imprezy, koncert zaczyna się o 18:00 a do której trwa?
I jak to tam wszystko wygląda? Czy obowiązuje jakiś strój?
Wybaczcie tyle pytań ale jestem wielkim fanem muzyki blues, i wraz z kilkoma przyjaciółmi postanowiliśmy wybrać się na ten koncert:)

Mam też pytanie do Wojciecha Młynarczyka co do tej oferty przyrobienia:) W tym roku kończę maturę i z chęcią bym sobie przyrobił od czasu do czasu jak jest okazja:)

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
Wojtek_asade
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: marca 2, 2010, 6:42 pm
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Stan.Antoskiewicz » marca 2, 2010, 10:50 pm

Fajne granie zespołu J.L. Sandersa :D
Bardzo się się cieszę, że będę mógł to obejrzeć i wysłuchać z bliska :D :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Wojtek Młynarczyk » marca 3, 2010, 11:41 pm

Wojtek_asade pisze:Witam;)
Jestem z Rybnika i mam zamiar się wybrać na ten koncert :)
Mam pytanie do was czy cena obejmuje obydwa dni koncertu? Czy za każdy dzień trzeba płacić po 40zł? I jeśli za każdy z dni po 40zł, to który dzień według was będzie lepszy? 12 czy 13 marzec?
Mam też kilka pytań co do całej imprezy, koncert zaczyna się o 18:00 a do której trwa?
I jak to tam wszystko wygląda? Czy obowiązuje jakiś strój?
Wybaczcie tyle pytań ale jestem wielkim fanem muzyki blues, i wraz z kilkoma przyjaciółmi postanowiliśmy wybrać się na ten koncert:)

Mam też pytanie do Wojciecha Młynarczyka co do tej oferty przyrobienia:) W tym roku kończę maturę i z chęcią bym sobie przyrobił od czasu do czasu jak jest okazja:)

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

W sprawach organizacyjnych najlepiej niech się wypowie organizator.

Co do wyboru dnia... Różni ludzie lubia różne style. Ja osobiście wybrałbym 2. dzień ze względu na JJ Band, ale to tylko moje, absolutnie subiektywne zdanie, wżadnym wypadku nie traktuj tego jako wskazanie, co jest "lepsze".

Jeśli chodzi o pracę - wysłałem Ci wiadomość na priva.

Pozdrawiam

Wojtek
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: kora » marca 4, 2010, 11:34 am

Wojtek_asade pisze:to który dzień według was będzie lepszy? 12 czy 13 marzec?


Każdy dzień będzie inny pod względem muzycznym,
może posłuchaj sobie owych wykonawców na You Tubie lub na pierwszej stronie ( klikasz na nazwę zespołu ... ) i sam dokonaj wyboru.

Ja też musiałam dokonać wyboru, bo akurat jakże niefortunnie :twisted: w tym terminie zjedzie się do nas rodzinka .

Ja np. będę dnia pierwszego .
Jestem bardzo ciekawa Lee Sandersa, no i nie ukrywam,ze miło mi będzie posłuchać ciechanowskich Łajdaków
/ Why Ducky ? / :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Mr.Blues » marca 4, 2010, 1:52 pm

Ja też nie umiałbym się zdecydować, który dzień wybrać :)
Myślę, że oba są ciekawe, mają inne "smaczki"

Każdy z tegorocznych wykonawców jest na swój sposób oryginalny, i na pewno ciekawy.
Przyznaje, że moją ideą festiwalu jest pokazywanie ludzi, zespołów niekoniecznie właśnie z pierwszych stron gazet. Przede wszystkim interesujących, nietuzinkowych. Takich, którzy wcale lub rzadko bywają na naszym terenie.
A pretensji typu: dlaczego nie ma Dżemu...to już nie słucham ( z całym szacunkiem dla Dżemu) :)

Wojtku z Rybnika!
Musisz wykazać się dużą siłą przekonywania ..rodziców :) i przyjść na oba koncerty!

Pozdrawiam serdecznie!
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: Wojtek_asade » marca 4, 2010, 7:11 pm

Dziękuje za odpowiedzi ;) Wybiorę się raczej na ten 1 dzień:)
A wiecie jak to będzie wyglądać? Od 18:00 do której godziny?
Wojtek_asade
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: marca 2, 2010, 6:42 pm
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: kora » marca 4, 2010, 7:28 pm

do której ? :mrgreen: aż opadniesz z sił :mrgreen:
jammy, to nieprzewidywalne zjawisko muzyczne , albo padnie na "dzień dobry" albo trwać będzie, do pierwszych słonecznych odsłon :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Wojtek_asade » marca 4, 2010, 11:25 pm

Hehe ;d Czyli niema określonej godziny mniej więcej zakończenia:)? Pytam bo chciałbym wiedzieć jak potem transport do domu będę miał:)
Wojtek_asade
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: marca 2, 2010, 6:42 pm
Lokalizacja: Rybnik

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości

cron