OUTLAWS "Diablo Canyon"

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

OUTLAWS "Diablo Canyon"

Postautor: Joe Dalton » stycznia 31, 2008, 11:51 pm

1. Diablo Canyon
2. Dregs Fall To The Wicked
3. Let The Fingers Do The Walkin'
4. Steam On The Blacktop
5. Macon Blues
6. New Frontier
7. Brother Travis
8. The Wheel
9. Freedom In Flight
10. Alligator Alley

Hughie Thomasson - Lead Guitars, Lead Vocals
Chris Hicks - Guitars, Lead Vocals
Jeff Howell - Bass Guitar, Vocals
B.B Borden - Drums, Percussion

Blues Bureau Int. 1994

Ta płyta zespołu Hughie Thomassona podoba mi się najbardziej ze wszystkich płyt Outlaws, jakie dane mi było słyszeć. Uważam, że jest to jedna z klasycznych pozycji gatunku nazwanego southern rockiem. Klimat Południa jest tu wszechobecny, począwszy od okładki płyty, z której gapi się czterech ponurych typów opartych o drewnianą balustradę werandy (na ilu okładkach Południowców widzieliśmy już motyw takiej chałupy...), poprzez muzykę, od pierwszego do ostatniego numeru. Na pewno nie jest to twórczość, którą można określić mianem nowatorskiej a muzycy nie mieli zamiaru odkrywać Ameryki. To płyta dla muzycznych konserwatystów, granie przywołujące ciągle na myśl Skynyrd, Molly Hatchett i Allmanów, dziesięć bardzo równych kawałków zagranych z typowo południowym feelingiem i wirtuozerią starych wyjadaczy. Utwory są na tyle długie, że panowie mogą sobie pograć. Jest trochę żwawszych numerów, ale i parę ballad, często pojawia się hammondzik, gitary chodzą jak trzeba, lekko zachrypnięty, bardzo pasujący wokal. Wśród całej gromady zaproszonych gości znaleźli się Billy Powell i Gary Rossington, którzy swoją grą wzbogacili utwory "Brother Travis" i "Macon Blues" - ten ostatni kojarzy mi się bardzo z "Southbound" Allmanów i sądząc po tytule jest to skojarzenie uzasadnione. Ta muzyka idealnie sprawdza sie w aucie. Naprawdę warto posłuchać.
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: *woytek » lutego 2, 2008, 3:29 am

witam!

tak, to jest świetna plyta. ten album to mocne pierdyknięcie w wykonaniu Thomassona i spółki. Burzowy klimat tej płyty zawsze mnie zachwycał... to inne granie niż te, do którego mnie przezwyczaili. Z tamtego okresu pochodzi równierz koncertowe rewelacyjne Hittin' The Road. Ciekawostka jest, że rok pózniej zespół nagrał już zupełnie inną plytę... w klimacie juz baredziej countrowym. Hughie wydał to dopiero w 2001 roku pod tytułem So Low. Planował ponowne wydanie So Low, z innym mixem i pod innym tytułem. Niestety nie zdążył...
Chris Hicks gra aktualnie w MTB, BB Borden chyba zresztą też...
A Outlaws zamierza dalej koncertować w 2008. nie chcę zapeszać, ale nie wyobrażam sobie tej kapeli bez Hughie'go...

Wciąż czekam co z nagranym przez ostatnie dwa lata materiałem studyjnym...

A Diablo Canyon polecam gorąco...

Sun hang low
In The western Sky...

*woytek
*woytek
blueslover
blueslover
 
Posty: 429
Rejestracja: października 8, 2005, 10:22 pm
Lokalizacja: warszawa

Postautor: *woytek » lutego 2, 2008, 3:33 am

a Joe Dalton...

polecam Ci Bring It Back Alive- koncert z 1978:) rewelacja!

zreszta jako zagorzały fan outlaws polecam wszystkie płyty The Outlaws:)

pozdawiam
*woytek
*woytek
blueslover
blueslover
 
Posty: 429
Rejestracja: października 8, 2005, 10:22 pm
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Joe Dalton » lutego 2, 2008, 8:03 pm

*woytek

"Hittin' The Road" i "Diablo Canyon" są z tej samej parafii, natomiast "Bring It Back Alive" mniej mi się podoba, jakaś taka słabsza jest.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: *woytek » lutego 5, 2008, 7:04 am

a słyszałeś "Ghost Riders"? w innym stylu niż "Diablo" i "hittin'", ale też mocniejsze uderzenie Outlaws. z przepięknym 'Angels Hide' Thomassona.

Outlaws to taka kapela, która na przestrzeni czasu zmieniała swe oblicze...
pierwsze trzy, "The Outlaws", "Lady In Waiting" i "Hurry Sundown" to właściwie energetyczny i żywiołowy Country Rock.. Potem na skutek coraz większych polaryzacji 'muzycznych' z zespołu odszedł Henry Paul, który najbardziej chyba nadawał tej grupie countrowy charakter. Thomasson po latach skwitował to tak:
'Ludzie dorastają i się zmieniają a rzeczy jak te się zdarzają. Chciałbym, żeby zostawało po staremu, ale po prostu się nie da. Nawet do dzisiaj, poprzez ostatni album The Outlaws, ludzie orzychodzą i odchodzą".
"Ten skład był rdzeniem zespołu i tenże skład nagrał trzy świetne albumy'.

potem zespół pożeglował brzmieniowo w stronę rocka... ale wciąż słychać było, że to jest właśńie The Outlaws...

a z okresu Diablo słyszałem jeszcze bootleg z kustycznego koncertu. fajny, choć kiepski dzwiekowo.

*woytek
*woytek
blueslover
blueslover
 
Posty: 429
Rejestracja: października 8, 2005, 10:22 pm
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Joe Dalton » lutego 5, 2008, 12:17 pm

Ja to nawet lubie takie countrowe klimaty. Mam dwie ostatnie plyty braci Van Zant, ktore sa pelne odniesien do country rocka i slucham z przyjemnoscia.
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 5, 2008, 12:23 pm

Joe Dalton pisze:*woytek

"Hittin' The Road" i "Diablo Canyon" są z tej samej parafii, natomiast "Bring It Back Alive" mniej mi się podoba, jakaś taka słabsza jest.

Pozdrawiam.

..........................
Bring...to najcudowniejszy , moim zdaniem koncert Outlaws...
Dzis w nocy , wracajac z dalekiej podrózy w aucie -tylko - Outlaws..
Mnie natomiast Hittin ' zdecydowanie mniej sie podoba. Za mało lekkosci...
....................................
Pare tygodni temu dostałem parenascie koncertów wczesnego Outlaws i Paul Henry Band. Mysle ze cos z tego moze nawet juz jutro w Wieczorze...
........................
No cóz ..tak jak Woytek ...kocham te kapele....
pozdr Joe serdecznie :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Michał » lutego 5, 2008, 12:52 pm

Ja chcę poznać ten zespół zastanawiam się nad dwoma płytami, na pewno jedną z nich będzie "Bring It Back Alive" nie wiem czemu, może dlatego że dużo dobrego o tej płycie słyszałem, może dlatego że płyta była dedykowana zmarłym muzyka Lynyrd Skynyrd, nie wiem, wiem jednak że chce to w domowym zaciszu, w totalnej ciemności ze słuchawkami na głowie przesłuchać, od pierwszej minuty do sekundy ostatniej :). Zastanawiam jaką druga płytę sprowadzić Outlaws doradźcie mi proszę (nie interesują mnie płyty Best Of itp).
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 5, 2008, 1:43 pm

Michał pisze:Ja chcę poznać ten zespół zastanawiam się nad dwoma płytami, na pewno jedną z nich będzie "Bring It Back Alive" nie wiem czemu, może dlatego że dużo dobrego o tej płycie słyszałem, może dlatego że płyta była dedykowana zmarłym muzyka Lynyrd Skynyrd, nie wiem, wiem jednak że chce to w domowym zaciszu, w totalnej ciemności ze słuchawkami na głowie przesłuchać, od pierwszej minuty do sekundy ostatniej :). Zastanawiam jaką druga płytę sprowadzić Outlaws doradźcie mi proszę (nie interesują mnie płyty Best Of itp).

...................
Hurry Sundown
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Michał » lutego 5, 2008, 1:45 pm

super :D
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Joe Dalton » lutego 5, 2008, 1:56 pm

Michal, ja radze "Diablo Canyon". Pawel, co do "Bring..."to chce wyjasnic, ze piszac "slabsza" nie mialem na mysli muzyki, tylko brzmienie i zestaw utworow. Powinienem chyba napisac "lzejsza". Oczywiscie, ze Zespol gra na tym koncercie bardzo fajnie. Dzieki za pozdrowienia, klaniam sie nisko.
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: Michał » lutego 5, 2008, 2:02 pm

dziękuję, zaraz odtworzę eBay i zastanowię się ....

będę jednak musiał poznać wszystkie płyty, od kilku godzin na okrągło te 4 utwory http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... d=70935614 i bardzo mi odpowiada ta muzyka :)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: *woytek » lutego 6, 2008, 11:11 am

Joe Dalton pisze:Ja to nawet lubie takie countrowe klimaty. Mam dwie ostatnie plyty braci Van Zant, ktore sa pelne odniesien do country rocka i slucham z przyjemnoscia.



To MUSISZ posłuchać ich pierwszej płyty! To według mnie jedna z najlepszych, obok Hurry Sundown, płyt tego bandu. Poza tym pierwsza, a pierwsze albumy są prawie zawsze wyjątkowe...
Z hymnem Green Grass & High Tides, z przepięknym Song For You.

A jak już Ci się spodoba to wpadniesz na całego...

Są tego warci...

pozdrawiam
*woytek
*woytek
blueslover
blueslover
 
Posty: 429
Rejestracja: października 8, 2005, 10:22 pm
Lokalizacja: warszawa

Postautor: *woytek » lutego 17, 2008, 1:39 am

witam.

wreszcie od kilku dni w sieci znowu aktywna strona 'The Outlaws'!!!

http://www.outlawsmusic.com/

chłopaki na dniach ruszają na trasę, po raz pierwszy w historii bez RIP Hughie Thomasson'a. Ciężko mi sobie wyobrazić GG&HT czy Hurry Sundown bez jego śpiewu i gitary... ale pożyjemy zobaczymy...

do zespołu dołączył na powrót Henry Paul- jego silny wokal można usłyszeć na trzech pierwszych albumach.

mieszane mam uczucia, bo to zawsze Hughie ciągnął tą historię. Ale domyślam się, że chłopaki uznali, że On też by tak chciał....

na dalsze granie nie zdecydował się jednak drugi perkusista David Dix...

ja wyczekuję z niecierpliwością na newsy o nowej płycie nagranej do końca z Hughiem. Once An Outlaw, Alway an Outlaw...
Może wreszcie się doczekam.

pozdrowienia
*woytek
*woytek
blueslover
blueslover
 
Posty: 429
Rejestracja: października 8, 2005, 10:22 pm
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Marciniasty » maja 11, 2008, 2:32 pm

sądząc z wypowiedzi warto poszukac tego krążka... to do dzieła
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy

Postautor: Joe Dalton » listopada 8, 2009, 9:51 pm

*woytek pisze:
Joe Dalton pisze:Ja to nawet lubie takie countrowe klimaty. Mam dwie ostatnie plyty braci Van Zant, ktore sa pelne odniesien do country rocka i slucham z przyjemnoscia.



To MUSISZ posłuchać ich pierwszej płyty! To według mnie jedna z najlepszych, obok Hurry Sundown, płyt tego bandu. Poza tym pierwsza, a pierwsze albumy są prawie zawsze wyjątkowe...
Z hymnem Green Grass & High Tides, z przepięknym Song For You.

A jak już Ci się spodoba to wpadniesz na całego...

Są tego warci...

pozdrawiam
*woytek


Dzięki Pawłowi rozkoszuje się właśnie 4 płytami The Outlaws: Outlaws, Lady in Waiting, Hurry Sundown, Ghost Riders. Ładnie wydane, po dwa tytuły w jednym wydawnictwie. Tak jak przewidywał *woytek muzyka spodobała mi się bardzo i "wpadłem na całego" . Piękne, zawodzące gitary, nostalgia, uczucie i bunt. Już prosiłem Pawła o kolejna dawkę. Szczerze polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » listopada 10, 2009, 1:15 pm

Joe Dalton pisze:
*woytek pisze:
Joe Dalton pisze:Ja to nawet lubie takie countrowe klimaty. Mam dwie ostatnie plyty braci Van Zant, ktore sa pelne odniesien do country rocka i slucham z przyjemnoscia.



To MUSISZ posłuchać ich pierwszej płyty! To według mnie jedna z najlepszych, obok Hurry Sundown, płyt tego bandu. Poza tym pierwsza, a pierwsze albumy są prawie zawsze wyjątkowe...
Z hymnem Green Grass & High Tides, z przepięknym Song For You.

A jak już Ci się spodoba to wpadniesz na całego...

Są tego warci...

pozdrawiam
*woytek


Dzięki Pawłowi rozkoszuje się właśnie 4 płytami The Outlaws: Outlaws, Lady in Waiting, Hurry Sundown, Ghost Riders. Ładnie wydane, po dwa tytuły w jednym wydawnictwie. Tak jak przewidywał *woytek muzyka spodobała mi się bardzo i "wpadłem na całego" . Piękne, zawodzące gitary, nostalgia, uczucie i bunt. Już prosiłem Pawła o kolejna dawkę. Szczerze polecam każdemu.

.....................
Taa Ric. to wyjątkowe płyty z wyjątkową muzyką :D :D :D :D :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: *woytek » marca 20, 2010, 2:40 am

dla tych co przymierzaja sie do nabycia jakiejkolwiek plyty The Outlaws z lat '70 i'80, czyli z czasow vinyli jeszcze...

Dobra robote zrobila wytwornia Buddha Records, ktora wydala (na pocztaku tego wieku) na CD ich pierwsze trzy albumy. Czyli 'The Outlaws', 'Lady In Waiting' oraz 'Hurry Sundown'. Wszystkie sa zremasterowane i wydane w rozszerzonej wersji graficznej (publikacje). Sa to swietne wersje i na pewno warto je polecic. kilka dni temu na allegro pierwsza plyta tego wydania poszla za jedyne niecale 20zl i ostatnio czesto sie to zdarza!!!

Francuski Magic Records rowniez wydal zreamstrowane wersje, najczesciej zamieszczajac po dwa albumy na jednym krazku CD. Porownywalem te wydania ze wspomnianymi z Buddha Records i te drugie wygrywaja pod kazdym wzgledem -a co najwazniejsze sa lepiej zremasterowane.
oczywiscie myk jest taki, ze z Magic wychodzi taniej, no ale...jak pisalem.
Poza tym Magic jako jedyny wydal na CD :
'Playing To Win'; 'In The Eye Of The Storm'; 'Ghost Riders'; 'Los Hombres Malo'.

Jedynym albumem wznowionym na CD przez Artista Records (dla ktorych The Outlaws nagrali wiekszasc albumow) jest koncertowy 'Bring It Back Alive'.

Yellow Records rowniez wydal Lady In Waiting, A Wounded Bird Records wznowil na CD 'Soldiers od Fortune'.

Kompilacji jest sporo- najlepiej jest zdobyc wydana przez BMG na Europe w 1999 'best of the outlaws green grass and high tides'- odpowiednik amerykanskiego wydania Artista Records z 1996 pod tym samym tytulem.

no i to tyle.

co do plyt z lat 90 sa generalnie dostepne poza nieuchwytnym 'So Low', ktory potrafi kosztowac ponad 50$ w Stanach...

czekajac na Once An Outlaw...

...always an Outlaw
*woytek
*woytek
blueslover
blueslover
 
Posty: 429
Rejestracja: października 8, 2005, 10:22 pm
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Rock-A-Billy » marca 20, 2010, 7:27 am

Tak na marginesie...
Poszukuję w wersjach na CD płyt "In The Eye of The Storm" i "Los Hombres Malo". Trudno to dostać. Gdyby ktoś mógł coś pomóc, niech wali na priva :)

"So Low" licytowalem ostatnio na eBay`u - odpadłem gdy cena faktycznie przekroczyła 50$ :!: Wyśmienita płyta, ktoś mógłby ją w końcu wznowić...
Swoją drogą, Wojtku - jeszcze raz dzięki.

"Soldiers od Fortune" - to zaś załamująco słaba płyta. Pop-rock w stylu lat 80-tych :? "Wieśniackie" klawisze dominujące nad gitarami - ogólnie... załamka :(
Powiem szczerze, że tej ich płyty nawet nie chcę mieć.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Postautor: *woytek » marca 20, 2010, 11:37 am

Rock-A-Billy pisze:Tak na marginesie...
Poszukuję w wersjach na CD płyt "In The Eye of The Storm" i "Los Hombres Malo". Trudno to dostać. Gdyby ktoś mógł coś pomóc, niech wali na priva :)


Walnalem...
Jak pisalem obie wydane przez Magic Records. pierwsza razem z Hurry Sundown, Los Hombres Malo osobno. namiary znam- jak jeszcze ktos ich szuka, zapraszam -niech wali na PW.

Rock-A-Billy pisze:"So Low" licytowalem ostatnio na eBay`u - odpadłem gdy cena faktycznie przekroczyła 50$ :!: Wyśmienita płyta, ktoś mógłby ją w końcu wznowić...
Swoją drogą, Wojtku - jeszcze raz dzięki.


na zdrowie! swoja droga to jest he he wlasnie inwestycja w sztuke. jeszcze z siedem lat temu ta plyta kosztowala jakies 8$...

Rock-A-Billy pisze:"Soldiers od Fortune" - to zaś załamująco słaba płyta. Pop-rock w stylu lat 80-tych :? "Wieśniackie" klawisze dominujące nad gitarami - ogólnie... załamka :(
Powiem szczerze, że tej ich płyty nawet nie chcę mieć.


taaa ogolnie sie zgodze, ale dla jednego utworu Cold Harbor plyte warto miec.
no i to taki troche prekursor Diablo Canyon jezeli chodzi o jakies melodyczne pomysly. gdyby, nie aranze z tamtego okresu, to bylaby przyzwoita plyta, bo kompozycje nie sa zle... Hughie kiedys wspomnial, ze jako jedyny mial wtedy obiekcje co do tego jak ta plyta brzmi. I jest to ich najslabsza pozycja.
Pawel zaraz moze doda, ze to samo sie tyczy Los Homres Malo, ale tu sie pewnie nigdy nie zgodzimy, bo ja uwazam, ze na pewno warto ja miec. i lubie ja jak wszystkie inne.

pozdrawiam
...always An Outlaw
*woytek
*woytek
blueslover
blueslover
 
Posty: 429
Rejestracja: października 8, 2005, 10:22 pm
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » marca 20, 2010, 11:57 am

Płyty beda u mnie w sklepie w przyszłym tygodniu.
Nie lubie Los Hombres..

uwielbiam Cold Harbour..cudeńko. A tekst prawdziwie historyczny i taki..taki..malowniczy..genialny..

Zreszta OUTLAWS trzeba miec wszystko.

No więc mam.

So Law widziałem juz za 200 baksów.

Mam i kurna narobiliscie mi smaka. Dzis do niej wrócę.

Jeezu..jak Hughie tam tęskni. To określenie Gregga / Grzesia / trafiiło mnie w punkt.

Hughie i Mac Powell z Third Day...

pozdrawiam rebelianci...

Freebird-Last Rebel...coraz starszy..
. :( :(
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: *woytek » marca 20, 2010, 12:09 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Nie lubie Los Hombres..


a ja uwielbiam, jak wszystkie chyba:) wlasnie gra Back From Eternity i ten rzewny spiew Hughie'go...RIP:(
pozdrowka Grzesiu!

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:uwielbiam Cold Harbour..cudeńko. A tekst prawdziwie historyczny i taki..taki..malowniczy..genialny..


Iscie wzruszjacy, rebelinacki...echhhhhhhhhhhhhhh

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Zreszta OUTLAWS trzeba miec wszystko.


YEP! czego bym nie sluchal, zawsze zatesknie za nimi...

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:pozdrawiam rebelianci...



Trzymaj sie tam Ptaku!

Time waits for no one... wszyscy jestesmy starsi...REBEL TO REBEL

always An Outlaw

*woytek
Ostatnio zmieniony marca 20, 2010, 1:11 pm przez *woytek, łącznie zmieniany 1 raz
*woytek
blueslover
blueslover
 
Posty: 429
Rejestracja: października 8, 2005, 10:22 pm
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » marca 20, 2010, 12:31 pm

heh..
Rebel To Rebel..Brother To Brother..


...Zielona Trawa i Wysokie Przypływy
Zamki z ukamieniowanych dusz i chwały
Zapomniane twarze mówią- uwielbiamy cię
A Królowie i królowe kłaniają się
...I grają dla ciebie

Wy...którzy nie wierzycie
wniknijcie w swe dusze i wyzwólcie je...
Ci którzy wierzą- kochajcie i wierzcie...
...A czas będzie waszym kluczem...
Wciąż i wciąż dziękuję im za spokój duszy
Oni pomogli mi odnalezć się pośród muzyki i rymów
Które tak cie zachwycają...
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » marca 20, 2010, 12:35 pm

Posluchaj, mój bracie
A jeśli posłuchasz, to być może uda ci się usłyszeć
Głosy wołające nas z odległych lat
Wołają poprzez oceany
Wołają poprzez krainy
I będą nas wołać tak dlugo, dopóki nie zrozumiemy
Że nikt z nas nie jest naprawdę wolny
Nikt nie jest wolny, jeśli choć jeden zakuty jest w łańcuchy
Nikt z nas nie jest wolny
Są ludzie, którzy żyją w ciemności
Którzy nie widzą światła
A nie sprzeciwiając się, uznajemy to za właściwe
Musimy znaleźć dla siebie trochę współczucia…

Niech nasi bracia wiedzą, że tu jesteśmy
Muszą dostać tę wiadomość i posłać ją dalej..
Że nikt (z nas) nie jest naprawdę wolny
Nikt nie jest wolny, jeśli choć jeden jest zakuty w łańcuchy
Nikt z nas nie jest wolny
To jedyna prawda, którą wszyscy musimy poznać
Nikt nie jest naprawdę wolny
Nikt nie jest wolny, jeśli choć jeden jest zakuty w łańcuchy


Mogę ci przysiąc, że zbawienie nie jest takie trudne do osiągnięcia
Ale Nikt nie jest w stanie dojść do tego sam..
Musimy się zjednoczyć, duchem, sercem i umysłem
Niech ci, którzy cierpią wiedzą, że nie są sami..
Nikt nie jest naprawdę wolny

Świat kurczy się każdego dnia
Teraz nadszedł czas na zmiany
Nadszedł czas, by sobie w końcu uświadomić
Że prawda świeci nam prosto w oczy
i zrozumieć
Że nikt (z nas) nie jest naprawdę wolny
Nikt nie jest wolny, jeśli choć jeden jest zakuty w łańcuchy
Nikt nie jest wolny
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » marca 20, 2010, 12:42 pm

I've been seeing all the things you've been leaving
Drying tears from your eyes
I just can't see what could make you this way
It's not me I keep praying
I can't say anymore
Yes I've been saying all along I've been praying
But you can hear my soul
I don't hear no lies, there's just love in your eyes
Or am I seeing this wrong?

I can't say anymore
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: masc » marca 23, 2010, 12:28 pm

*woytek pisze:
A jak już Ci się spodoba to wpadniesz na całego...



Zaiste...ich muzykę chłonę całym sobą. Zespół dobry w studio, wybitny na koncertach, masa energii i ostrej jechanki. Uwielbiam takie granie :!:
"Treat me good, I'll treat you better.
Treat me bad, I'll treat you worse."
Awatar użytkownika
masc
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1154
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 6:27 pm
Lokalizacja: Chrząstawa Wielka


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości