Mike Kindred - Handstand

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Mike Kindred - Handstand

Postautor: bartic » lutego 12, 2005, 1:50 pm

Witam!
Chcia?bym zapozna? Was z osob? Mikea Kindreda. W?a?ciwie to z jego p?yt?: Handstand.
Ta p?yta to : piano blues : je?li mo?na tak powiedzie?. Kindred przebiera palcami z m?odzie?cz? energi? i nie pozwoli Wam si? nudzi?. Mo?na powiedzie? boogie-woogie, ale w powa?niejszym wydaniu. Je?li mnie ucho nie myli, to za basy robi? pierwsze klawisze pianina, a Kindredowi towa?yszy tylko perkusja, ale to moje uszne wnioski. Osobi?cie mam lekkie zastrze?enia do wokalu tego pana. Jakby troch? niedopracowany... chrypka taka wymuszona... ale to rzecz wzgl?dna. P?yta tylko dla optymist?w :( , bo na smutno nie dos?yszy si? tego, co pi?kne... przekazu, energii ?ycia. "Dziad" zamartwiaj?cy si? nie stworzy?by czego? takiego :) Mimo to, polecam j? wszystkim. S? utwory, na kt?rych gra tylko On i wychodzi Mu to nprawd? ?wietnie. Na p?ycie jest 14 utwor?w...

O Kindredzie kilka s??wek:
-gra? z uznanymi: Stevie Ray i Jimmie Vaughan, Lou Ann Barton, Lightnin' Hopkins, Big Mama Thornton i James Cotton, Johnny "Clyde" Copeland, Gatemouth Brown i Delbert McClinton. Ale to nic nie znaczy, bo Kindred wypracowa? w?asny styl. Historii jego ?ycia pisa? nie b?d? bo nie potrzebna do s?uchania. Je?li Was zainteresuje to mo?na znale?? w internecie.

...piano Blues.

pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości