PORCUPINE TREE Arriving Somewhere DVD

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

PORCUPINE TREE Arriving Somewhere DVD

Postautor: Marek-Browarek6 » września 18, 2006, 6:23 pm

Bardzo polecam wszystkim pierwsze oficjalne DVD Porcupine Tree. Wydane to zosta?o na 2-?ch p?ytach. Na pierwszej koncert sfilmowany w Chicago 11-12 Pa?dziernika 2005 a na drugiej r??ne dodatki - 2 utwory z koncertu w Rockpalast , promo clip itd.
Pierwsz? p?yt? obejrza?em ju? 2 razy - jak dla mnie GENIALNE!!! Zawsze lubi?em ten zesp?? a od pewnego czasu nawet bardzo. Szczeg?lnie lubi? kilka ich ostatnich p?yt i dlatego tak mi si? podoba to wydawnictwo. Najwi?cej materia?u granego na koncercie pochodzi z 2-?ch ostatnich p?yt a ko?czy go utw?r "Trains" ze ?wietnej p?yty IN ABSENTIA. Podczas grania tego utworu Wilsonowi p?k?a struna w gitarze i na chwil? przesta? gra? ale z ca?ej sytuacji wybrn?? z du?ym poczuciem humoru. Bardzo dobrze wypad? graj?cy od pewnego czasu w zespole drugi gitarzysta i wokalista John Wesley. Og?lnie ?wietny materia?!!!
Wydane to zosta?o te? pi?knie w kartonowym rozk?adanym digi-packu wk?adanym jeszcze w obwolut?. Do ?rodka w?o?ono 6 kart pocztowych (po??czonych ze sob? i sk?adaj?cych si? w harmonijk?) ze zdj?ciami z koncertu ka?dego z 5-ciu cz?onk?w zespo?u i jednym wsp?lnym.
Oficjalna premiera tego wydawnictwa wyznaczona jest na koniec wrze?nia w Japonii i po?ow? pa?dziernika w Europie.
To trzeba mie?!!!
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 18, 2006, 6:31 pm

J?zef Skrzek otrzyma? od nich podzi?kowania. Napisali ?e inspiracj? tego co graj? by?o SBB.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: jedrekj » października 7, 2006, 4:39 pm

A Porcupine Tree nie wybiera si? czasem do Polski znowu? Ch?tnie wpad?bym na ich koncert... Wiecie co? mo? na ten temat?

Pozdraiam
J?drek
Make a joyful noise!
Awatar użytkownika
jedrekj
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 28
Rejestracja: listopada 20, 2005, 6:57 pm
Lokalizacja: Leszno

Re: PORCUPINE TREE Arriving Somewhere DVD

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » października 8, 2006, 12:22 am

Marek-Browarek6 pisze:Bardzo polecam wszystkim pierwsze oficjalne DVD Porcupine Tree. Wydane to zosta?o na 2-?ch p?ytach. Na pierwszej koncert sfilmowany w Chicago 11-12 Pa?dziernika 2005 a na drugiej r??ne dodatki - 2 utwory z koncertu w Rockpalast , promo clip itd.
Pierwsz? p?yt? obejrza?em ju? 2 razy - jak dla mnie GENIALNE!!! Zawsze lubi?em ten zesp?? a od pewnego czasu nawet bardzo. Szczeg?lnie lubi? kilka ich ostatnich p?yt i dlatego tak mi si? podoba to wydawnictwo. Najwi?cej materia?u granego na koncercie pochodzi z 2-?ch ostatnich p?yt a ko?czy go utw?r "Trains" ze ?wietnej p?yty IN ABSENTIA. Podczas grania tego utworu Wilsonowi p?k?a struna w gitarze i na chwil? przesta? gra? ale z ca?ej sytuacji wybrn?? z du?ym poczuciem humoru. Bardzo dobrze wypad? graj?cy od pewnego czasu w zespole drugi gitarzysta i wokalista John Wesley. Og?lnie ?wietny materia?!!!
Wydane to zosta?o te? pi?knie w kartonowym rozk?adanym digi-packu wk?adanym jeszcze w obwolut?. Do ?rodka w?o?ono 6 kart pocztowych (po??czonych ze sob? i sk?adaj?cych si? w harmonijk?) ze zdj?ciami z koncertu ka?dego z 5-ciu cz?onk?w zespo?u i jednym wsp?lnym.
Oficjalna premiera tego wydawnictwa wyznaczona jest na koniec wrze?nia w Japonii i po?ow? pa?dziernika w Europie.
To trzeba mie?!!!

..............................................................
jedna z najgenialniejszych i nowatorskich kapel ostatniego 20 lecia!!!!!
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: rykuj » października 31, 2006, 11:09 pm

Zgadzam si? - kapela miodzio, cho? najbardziej lubie SIGNIFY.
rykuj
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 133
Rejestracja: października 30, 2006, 9:54 pm

Postautor: Arczi » grudnia 29, 2006, 11:22 pm

DVD i sam koncert genialny tylko jak dla mnie brzmienie zbyt dopieszczone, takie niekoncertowe. Poza tym naogladalem sie troche bootlegow z ich wystepami i muzycy wydaja mi sie tacy nienaturalni jak zazwyczaj. :D

jedrekj pisze:A Porcupine Tree nie wybiera si? czasem do Polski znowu? Ch?tnie wpad?bym na ich koncert... Wiecie co? mo? na ten temat?


A wybieraja sie :D W kwietniu ukaze sie ich nowy album wiec bedzie mozna sie Jezozwierzy spodziewac w tym roku w naszym kraju. :)

Zachecam do czestego odwiedzania strony www.porcupinetree.pl :D

Pozdr.
Arczi
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: wik » grudnia 29, 2006, 11:38 pm

A tu jest zawsze do posluchania to o czym mowa :
http://oldrockradio.com/rock/playlist.p ... id%20Dream
Awatar użytkownika
wik
bluesman
bluesman
 
Posty: 243
Rejestracja: sierpnia 30, 2005, 10:31 am
Lokalizacja: West London

Postautor: ou811 » lutego 1, 2010, 10:46 pm

Hm...byłem na 3 koncertach PT i muszę przyznać, że brakuje mi w ich muzyce odrobinki szaleństwa. Wszystko jest takie perfekcyjne, jakby zaprogramowane. Oczywiście sa tacy, którym sie to podoba ale ja wolę jak muzycy mnie czymś zaskakują i zwyczajnie bawią sie tym co robią. Muzycy PT na zywca sprawiają wrażenie dobrze naoliwionych maszyn, cholernych cyborgów. Odgrywają piosenka po piosence, nuta w nutę cały album bez nawet odrobiny uśmiechu. Totalny brak luzu, totalny profesjonalizm (jak pieprzony niemiecki samochód). Są perfekcyjni ale rzeczy perfekcyjne bywają nudne. Mnie w każdym razie ostatnio we Wrocławu zanudzili prawie na smierć. Jak to powiedział kiedyś Eddie Van Halen "teraz mniej gram na gitarze a częściej grywam na klawiszach. Dlaczego? Bo grając na klawiszach popełniam błędy a błędy są zabawne"... Mam nadzieję, że Stefan kiedyś wyluzuje i będzie bardziej rock`n rollowy. :wink:
ou811
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: stycznia 30, 2010, 12:38 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości

cron