Nowa p?yta D?emu

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Postautor: Praktyk » października 3, 2005, 10:10 pm

Natomiast zgadzam si? co do opinii na temat koncert?w. Rzeczywi?cie zwykle s? ?wietne, a przynajmniej te, na kt?rych mia?em okazj? by?:-). I rzeczywi?cie brakuje p?yty koncertowej. The end.
Praktyk
 

Postautor: BartoszJedrzejczak » października 4, 2005, 7:45 am

leszekblues pisze:A mnie w?asnie ostatnia p?yta powali?a.
Kiedy pierwszy raz us?ysza?em Rhythmin to pomysla?em tozto techno bo takie brzmienie maja gary.
Ale dzis s?uchajac starych p?yt dla mnie nie maja one tej ciezyzny niz te ostatnie.To sprawa techniki nagrania.Na zywo grali pewnie tak ze ....mi?o by?o pos?uchac.
Dzisiejsze wokale tych pan?w sa jeszcze bardziej zachryp?e no takie w?asnie lubie.Zero akrobatyki a tak wspaniale dusza i drapia.
pozd


Hmm.. jak wida? Mescalero jest kontrowersyjne, bo ja zdecydowanie te? za t? p?yt? nie przepadam... Chocia? mo?e nie zbyt dobrze si? wgryz?em ;) Ale jak p?yta do mnie przemawia, to wgryzam sie bardzo szybko.

A D?em... to D?em. Kto? powiedzia?, ?e na p?ycie wysz?a im jedna piosenka... Mo?e to zbyt radykalne, ale faktycznie, rewelacji bym tam nie szuka?.
Bartosz J?drzejczak
Summertime - pi?tek o 21
Radio Afera Pozna? 98.6 MHz
www.afera.com.pl
S?uchaj:
szybki
wolny
Awatar użytkownika
BartoszJedrzejczak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 81
Rejestracja: lipca 10, 2005, 8:56 am

Postautor: getright » listopada 3, 2005, 6:13 pm

Bardzo podoba mi si? ta p?yta , wprowadza mnie zawsze w dobry nastr?j ,lubie jej s?ucha?. Wielkie uk?ony chc? z?o?y? szczeg?lnie Ma?kowi Balcarowi za przepiekny wokal na p?ycie i nie tylko;) i za ?wietne teksty, moim zdaniem przez wielu ludzi niezrozumiane..."Do kolyski" ''W drodze do Nieba" "Wymarzony ?wiat" "Nieproszony" "Dzie? Swistaka" moje ulubione :):) Pozdrawiam i czekam na kolejn? plyt?:)
Awatar użytkownika
getright
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 132
Rejestracja: lipca 3, 2005, 9:29 am
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Misiup » listopada 7, 2005, 9:49 pm

Faktycznie, p?yta jest hm.. radosna.. inna ni? te z Ry?kiem. Pomijam kawa?ki "Gorszy Dzie?", "Chleb z Dzemem" i "66", ale reszta jest naprawde dobra. Nie wiem jak jest z Ma?kiem na koncertach, ale mam nadziej?, ?e 22 listopada si? przekonam ;)
..."Samotno?? to taka straszna trwoga
Ogarnia mnie, przenika mnie..."
Misiup
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: listopada 1, 2005, 4:28 pm
Lokalizacja: G?og?w

Dzem

Postautor: Małgosia Koźmin » listopada 7, 2005, 10:28 pm

Misiup pisze:Faktycznie, p?yta jest hm.. radosna.. inna ni? te z Ry?kiem. Pomijam kawa?ki "Gorszy Dzie?", "Chleb z Dzemem" i "66", ale reszta jest naprawde dobra. Nie wiem jak jest z Ma?kiem na koncertach, ale mam nadziej?, ?e 22 listopada si? przekonam ;)


nie mozna porownywac tego Dzemu do Dzemu z Ryskiem to cos innego Maciek ma swoj repertuar i uwazam ze jest w tym dobry lubie go sluchac i mimo iz kochalam i wychowywalam sie na utworach Dzemu z cudownym Ryskiem to ten Dzem jest tez spoko i nie ma porownan jest inny wokalista i inaczej to brzmi ale rowniez dobrze bardzo dobrze Maciej jest tez dobry w tym co robi wiec warto isc i posluchac pozdrawiam
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości

cron