Bruce Willis....to nie pomylka:)

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Bruce Willis....to nie pomylka:)

Postautor: Robert007Lenert » czerwca 6, 2006, 11:55 pm

Bruce Willis... znakomity harmonijkarz i swietny wokalista bluesowy... znacie go od tej strony????
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: elwood » czerwca 7, 2006, 11:35 am

Mam jego dwie p?ytki "If It Don't Kill You It Just Make You Stronger" i "The Return Of Bruno". Ta pierwsza szczeg?lnie jest doskona?a, to jedna z moich ulubionych.
elwood
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 62
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 7:20 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Rafał Nitka Białek » czerwca 7, 2006, 11:40 am

...
Ostatnio zmieniony maja 15, 2008, 11:28 pm przez Rafał Nitka Białek, łącznie zmieniany 1 raz
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: Robert007Lenert » czerwca 7, 2006, 1:21 pm

elwood pisze:Mam jego dwie p?ytki "If It Don't Kill You It Just Make You Stronger" i "The Return Of Bruno". Ta pierwsza szczeg?lnie jest doskona?a, to jedna z moich ulubionych.

Pierwsza posiadam... przyznam sie , ze kilka lat temu kupilem przypadkowo.... zaintrygowany tym , iz byla firmowana dwoma nazwiskami: BRUCE WILLIS & ROBBEN FORD. Ten album jest znakomity!!! Innych niestety nie mam w swoich zbiorach.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości

cron