>> J.J.BAND. Druga studyjna p?yta <<

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Postautor: aloj keta » lutego 25, 2005, 4:40 pm

Jo uwa?om ?e "Sen o Wiktorii" zrobiony w tym klimacie to trefiynie w dycha. Mom miyszane uczucie jak s?ysza covery firmy D?em, ale jak us?yszo?ech "Wiktoria" made in JJ Band, to bez kadzynia pomy?lo?ech se w?a?nie o tym co? Jacek wcze?nij napiso? ?e jest to ho?d i wyraz szacunku
do starszych kumpli, jeszcze tyn klimacik... do mie rewelacja.
W og?le to jeszcze roz gratuluja kapitalnyj p?yty.
Blu?ciski
aloj keta
 

Postautor: Neoangin » kwietnia 10, 2005, 8:09 pm

Zgadzam si? ?e "Sen o Viktorii" w wykonaniu JJ to wspania?y pok?on w stron? D?emu. Ale wspania?y gdy? "JJ Band" to po prostu bardzo dobry zesp??. Pokaza? ?e potrafi nagrywa? swoje kawa?ki a nie tylko posi?kuje si? "mistrzami". Gdyby byli kompletnymi muzycznymi grafomanami, nie by?o by tematu JJ Band i "Sen o Viktorii" po prostu nikt by tego nie s?ucha?.

Ja tego s?ucham i wiem ?e sk?adanie ho?d?w wymaga posiadania tej "iskry bo?ej". Kt?rej na szcz??cie JJ nie brakuje.

Przekona?em sie o tym szczeg?lnie podczas ostatniej Rawy Blues, gdzie Jj Band by? jednym z najlepszych zespo??w, kt?re zaprezentowa?y si? na du?ej scenie. Powiem tylko tyle, by?y ciaary po plecach.

Grajcie swoje, nie baczcie na nic.

P.S.

Jak chodzi o ho?dy (z ostatniej p?yty), to uwa?am ?e „Roxanne” jest lepsze. Ale to moje skromniutkie zdanie.
;-)
Awatar użytkownika
Neoangin
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: kwietnia 10, 2005, 4:52 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Damian Luber » kwietnia 11, 2005, 4:44 pm

Pozwole sobie wyrazic tez swoje zdanie na temat ostatniej plyy JJ-ow, wszystko fajnie, widac ze caly czas sie rozwijaja i bardzo dobrze :)

Jednak nie podzielam w pelni zdania co do "snu o victorii" ogolnie fajnie aranz ciekawy, ale jakos nie przekonuje mnie tutaj wokal, troche za delikatny, wiem ze inaczej sie intonuje i spiewa po angielsku, inaczje po polsku, sam sie zastanawialem jzu nie raz co jest przyczyna wplywu na barwe glosu - spiewanie w innym jezyku jaksi jednak wplyw na barwe i intonowanie w wokalu ma. Ciekaw jestem jak ten "sen" na zywo brzmi, zapewne znacznie lepiej, bo jzu nieraz slyszalem JJ-ow na zywo i na zywo no prezentuja sie rownie dobrze jak nie lepiej jak na plycie :)

Reasumuac plyta bardzo fajna i cieszy mnie fakt ze jest w Polsce taki zespol jak JJBAND

Pozdrawiam bluesowo
Damian
Awatar użytkownika
Damian Luber
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 825
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 2:29 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: margo » sierpnia 22, 2005, 8:48 pm

troch? p??no, ale . . . nie potrafi? odm?wi? sobie napisania kilku s??w o p?ycie, kt?r? polubi?am od pierwszego przes?uchania. jedyne, czego nie pochwalam do ko?ca to "Sen . . .", ale z powod?w i?cie personalnych - jestem raczej ortodoksyjn? fank? Ry?kowego D?emu, wi?c ta aran?acja jedynie mi si? podoba i to chyba g??wnie dzi?ki harmonijce Bartka, reszta podoba mi si? bardzo.
Panowie, razem z Ol? stworzyli?cie fajny klimat.
?ycz? dalszych sukces?w
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości