Guitar Shorty "Watch your back"

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Guitar Shorty "Watch your back"

Postautor: allman » sierpnia 3, 2004, 6:17 pm

Witam serdecznie!

Od kilku tygodni s?ucham sobie Guitar Short'ego kolejnego "wynalazku" Wojtka Manna, kt?remu w tym miejscu chcia?bym podzi?kowa? za rozszerzanie horyzont?w muzycznych.

P?ytka tego? przyjemnego pana o ciemnym odcieniu sk?ry, to dla mnie kolejna niespodzianka; wystarczy?a dos?ownie chwila bym si? nim zachwyci? niczym ra?ony piorunem!!!

A? trudno w to uwierzy?, ?e Guitar Shorty a w?a?ciwie Dawid Kearney gdy? "GS" to jego przydomek; 65-etni "old men" potrafi tak zagra? ?e bu?ka sama si? u?miecha s?ysz?c p?yn?ce z Cd-ika dzwi?ki.

Ca?o?? p?yty "Watch your back" bo taki nosi tytu? jest zagrana na zupe?nym luzie, autor bawi si? tym co robi, bawi sie muzyk?; s?yszy si? to w ka?dym dzwi?ku. Muza sprawia mu niesamowit? przyjemno?? i rado??, kt?r? dzieli si? z nami - s?uchaczami.

Tylko i a?, nieca?e 43 minuty muzyki z najwy?szych lot?w, muzyki przyjemnej dla ucha i serducha, a? chce si? ?y?!

I jeszcze jedno na koniec: suchaj?c "Watch your back" warto podkr?ci? potencjometr :lol:

Polecam gor?co - Allman :wink:
allman
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 71
Rejestracja: kwietnia 25, 2004, 8:25 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wielkopolski

Postautor: Gość » sierpnia 3, 2004, 6:27 pm

Gość
 

Postautor: bartic » sierpnia 3, 2004, 7:02 pm

Kurcze,zeby zawsze do jakiejs recenzji byl dolaczony wlasnie plik audio!

Wlasnie slucham ten kawalek 2 raz i moje odczucia sa teraz gorace (pewnie zmienie zdanie z czasem ale...)
Styl, w jakim kontaktuje sie z odbiorca wokalista, przypomina mi troche B.B.Kinga, ale nie zawsze, jest on orginalny to fakt...
hmm... muza w kilku momentach,mam wrazenie, kojazy mi sie z kilkoma innymi "frazami" muzycznymi z innych utworow bluesowych, niemniej... taki blues jest jednym z moich ulubionych!
Dzieki bardzo Allman i bezimienny za link!
Pozdrawiam.
***********
wejdzcie na post stronki bluesowe, ostatni link :arrow: mozliwosc sciagniecia utworu "Get Busy" Guitar Shorty.
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 3, 2004, 8:04 pm

Ciesz? si? ?e owy Jegomo?? tak bardzo przypad? Wam do gustu. A w tym miejscu musz? si? pochwali? ?e trzy lata temu, w programie telewizyjnym "Podr??e ?ladami Bluesa" pod redakcj? Andrzeja Matysika w kt?rym mam zaszczyt uczestniczy?, prezentowali?my szerokie fragmenty koncertu Guitar Shorty'ego z Nowego Yorku, zarejestrowanego w?a?nie przez red. Andrzeja Matysika, kt?ry zreszt? pozna? Shorty'ego osobi?cie.
My?l? Allmanie, ?e kiedy zapukasz do drzwi Pro-Art Ostr?w, odszukaj? ten odcinek (bo przecie? jest ich mn?stwo, a niebawem nast?pne) i udost?pni? do przegrania. Wtedy zrobisz mi?? niespodziewank? dla Bartica i przegrasz te? i Jemu.
Swoj? drog? dzi?ki operatywno?ci Andrzeja Matysika, w tych odcinkach przez te wszystkie lata, pojawi?o si? ju? wiele znakomito?ci. Ci kt?rzy nagrywaj? wiedz? to najlepiej.
I jeszcze jedno Chopy. Koncert Guitar Shorty'ego Andrzej rejestrowa? jeszcze sprzed World Trade Center.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Crossroads » sierpnia 4, 2004, 12:12 pm

Hej , hej , witajcie Allmanie i Barticu.
Zawsze mo?na inaczej, zawsze mo?na przypadkiem z audycji radiowej czegos nowego sie dowiedzie? a co szczeg?lnie cenne-pos?ucha?.
Wojtek Mann robi dobr? robot? szczeg?lnie dla bluesa i bluesrocka bardzo energetycznego i z wykopem. Bardzo rzadko goszcz? u Niego arty?ci z p??ki stricte Bluesowej. Tym wi?ksze me uznanie dla tego ,?e "odkry?" dla Was Guitar Shorty`ego.
Lepiej p??no , niz wcale.
Cenny g?os dla Was da? A.J. -tym cenniejszy ,?e wizualny!
Pozostaje Muzyka.
ALE.
Gdyby?cie drodzy Panowie byli sta?ymi czytelnikami "TW?J BLUES", to nie byliby?cie tacy "zieloni" w temacie, na grubo przed W.Mannem.
W numerze TB nr.8 z marca 2002r. na str.53 jest kr?tki opis przedostatniej-bardzo dobrej-p?yty GS o tytule "I Go Wild!" wydanej przez Evidence records.
Nadmieniam ,ze t? now? z Alligatora nie znam (jak dot?d), ale mam jego wszystkie wcze?niejsze p?yty.
S? to MY WAY ON THE HIGHWAY z 1991r wydana przez JSP(Brytyjski wydawca) nagrana z naszym dobrym znajomym z ubr.Olszty?skich Nocy Bluesowych -Otisem Grandem Blues Band-t? dobr? p?yt? Guitar Shorty zdoby? bluesowego Oscara a wi?c nagrod? im. W.C. Handy-jako "P?yta Roku" w 1992r.
Nie jest to w og?le unikatowy muzyk w kr?gach ludzi bluesa-os?uchanych i z pewna wiedz?.
Kolejne trzy p?yty juz nagrywal w swej Ojczy?nie dla Black Top
S? to TOPSY TURVY z 1993r.
GET WISE TO YOURSELF z 1995r.
ROLL OVER BABY z 1998r.
potem by?a ta opisana w Tw?j Blues i teraz Ta wydana przez Alligator Rec.
Nie wszyscy pewnie wiedz? ,?e Guitar Shorty mia? du?e koneksje z samym Jimmi Hendrixem-po?lubi? jego siostr?. A dla muzyki wynika?o to ,?e kilka zagrywek HENIA przyj?? do swojej techniki grania.
To jak wspomnia? A.J. -ZNAKOMITY SHOWMAN! i r?wnie dobry gitarzysta i dono?ny wokalista.
Cieszy mnie to ,ze cieszycie sie z odkrywania dla siebie nowych bluesowych dr?g.
Martwi mnie to ,?e idziecie nieco jakby boczn? drog? i przez raczej przypadek odkrywacie dla siebie nowe muzyczne podniety.
Pamietam jednak, ?e "wszystkie drogi prowadz? do Rzymu" i cieszy mnie niezmiernie, ?e chocia? boczn? furtk? , ale jednak kroczycie ku w?a?ciwemu celowi -jakim dla mnie zawsze pozostaje Blues.
Ka?da droga przecie? dok?d? prowadzi, czasem kr?t? ?cie?k?, czasem pod g?rk?, czasem po wybojach, czasem serpentyn? w nieko?cz?c? si? dal-zawsze jednak kiedy? sie dojdzie do tej najw?a?ciwszej-to przychodzi z wiekiem.
A wi?c dorastajcie, odkrywajcie, cieszcie sie i bawcie i nie dajcie zamomnie? sobie ,?e wszystko wzi??o sie z Bluesa.
Trzymajcie si? zdrowo i bluesowo.
Hej
Crossroads
 

Postautor: Gość » sierpnia 4, 2004, 1:03 pm

Audycja radiowa ma ogromn? przewag? nad kr?tk? recenzj? w gazecie, nawet tak ?wietnej jak TB - recenzje maj? to do siebie, ?e s? zawsze jako? subiektywne - i je?li kto? pierwszy raz wyczyta o kim? sobie nieznanym to ma?e s? szanse ?e zaskoczy i p?jdzie kupic p?yt?.
A w radio - us?yszysz kilka minut i ju? wiesz - to ci? bierze!
Gość
 

Postautor: allman » sierpnia 4, 2004, 1:44 pm

Go?? napisa?:

Audycja radiowa ma ogromn? przewag? nad kr?tk? recenzj? w gazecie, nawet tak ?wietnej jak TB - recenzje maj? to do siebie, ?e s? zawsze jako? subiektywne - i je?li kto? pierwszy raz wyczyta o kim? sobie nieznanym to ma?e s? szanse ?e zaskoczy i p?jdzie kupic p?yt?.
A w radio - us?yszysz kilka minut i ju? wiesz - to ci? bierze!


?wi?te s?owa drogi Go?ciu.

Redaktor Mann odkry? Short'ego jak przypuszczam znacznie wcze?niej, a ja niestety/stety dopiero teraz w?a?nie za jego po?rednictwem i nawet jakbym przeczyta? o nim recenzj? w TB to bardzo w?tpliwe bym si?gn?? po jego kr??ek... po prostu wcze?niej musze to us?ysze?.


Nie wiem czy id? we w?a?ciwym kierunku, w?a?ciw? drog???? ci?gle co?? odkrywam i ci?gle co?/kto? mnie zaskakuje i nie ma dla mnie wi?kszego znaczenia czy na ko?cu tej drogi jest napis Blues, czy Blues-Rock, czy jeszcze co? innego... na pewno jest napisane Muzyka!!!

Dzi?ki Cross.., "Lysku" za informacje na temat Short'ego, to jest zawsze najwi?kszy skarb kiedy ludzie dziel? si? ze sob? tym co wiedz? i co maj? najlepszego.

Pozdr. ciep?o Allman :wink:
allman
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 71
Rejestracja: kwietnia 25, 2004, 8:25 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wielkopolski

Postautor: bartic » sierpnia 4, 2004, 2:46 pm

Podpisuje sie rekami i nogami pod powyzszym postem Allmana.
Dzieki takze drogi Andrzeju i Crossroad'sie.
*****
pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: twojblues » sierpnia 4, 2004, 3:52 pm

Witam!
Dzi?kuj? Drogi Andrzeju za przypomnienie naszych wsp?lnych dzia?a? w telewizji ProArt. Warto przy okazji podkre?li? popularyzatorsk? rol? ostrowskiej telewizji ProArt b?d?cej producentem naszych wsp?lnych program?w "Podr??e ?ladami bluesa", kt?ych, na przestrzeni bodaj 6-7 lat,zrobilimy ju? ponad pi??dziesi?t 40 - minutowych odcink?w. Koncert Guitar Shorty'ego na placu pod World Trade Center w Nowym Jorku w lipcu 2000 roku, kt?ry mia?em szcz??cie skr?ci? kamer? - oraz p??niejsze spotkanie i poznanie si? z muzykiem do dzi? bardzo mocno pami?tam. Przy okazji, Guitar Shorty'ego z ostatniej p?yty prezentowa?em w mojej "Historii bluesem pisanej" w dniu 16 lipca na falach Radia eM 107,6 Katowice. Radia mo?na s?ucha? te? w internecie (www.radioem.pl). Moje "historie" id? codziennie, od poniedzia?ku do pi?tku o godz. 19'50 (ich tre?? jest publikowana na stronie www.radia eM). Co drugi pi?tek bluesa mo?na s?ucha? te? od godz. 20'00 w "Godzinie nie tylko bluesem pisanej" (pojutrze te?). Pozdrawiam bluesowo,
Andrzej Matysik
twojblues
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 5, 2004, 11:01 am

..."Nie wiem czy id? we w?a?ciwym kierunku, w?a?ciw? drog???? ci?gle co?? odkrywam i ci?gle co?/kto? mnie zaskakuje i nie ma dla mnie wi?kszego znaczenia czy na ko?cu tej drogi jest napis Blues, czy Blues-Rock, czy jeszcze co? innego... na pewno jest napisane Muzyka!!!

Dzi?ki Cross.., "Lysku" za informacje na temat Short'ego, to jest zawsze najwi?kszy skarb kiedy ludzie dziel? si? ze sob? tym co wiedz? i co maj? najlepszego.

Pozdr. ciep?o Allman..."
.................................
Amen Bracie..Amen
Pozdr
Freebird
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Crossroads » sierpnia 6, 2004, 11:10 am

Hej,Hej Bracia Allmani i Bartic`e.
Wszystko jak zwykle zale?y od punktu widzenia a ten zale?y od miejsca siedzenia.
Tym porzekadlem wprowadzam ma?? poprawke do mego dopisku.
Guitar Shorty o?eni? si? z siostr? przyrodni? Wielkiego HENIA.
Jego stronka - <www.guitarshorty.org>
Pozdrawiam zdrowo i bluesowo.
Crossroads
Crossroads
 

Postautor: Crosroads » sierpnia 6, 2004, 11:16 am

Bracie ALLMANIE.
Cholernie mi sie mi?o zrobi?o kiedy mi podzi?kowa?e? za t? gar?? informacji.
Na tym forum jak co? kto? wie i sie tym dzieli z innymi to zregu?y jest napadany.
A tym razem mi podzi?kowano - Twoja osob?.
Bardzo mi?o mi sie zrobi?o.
Ma?e a jak cieszy!
Trzymaj sie zdrowo i bluesowo i allmanowo.
A wiesz bracie Allmanie ,ze nied?ugo zesp?? z Twego Nicka wyda trzyp?ytowy koncert?
Ale to ju? zype?nie inna historia -bo tu jest stronka nowej p?yty GUITAR SHORTY`ego-Watch Your Back.
Hejah!!!!
Crosroads
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 6, 2004, 11:29 am

Crosroads pisze:Bracie ALLMANIE.
Cholernie mi sie mi?o zrobi?o kiedy mi podzi?kowa?e? za t? gar?? informacji.
Na tym forum jak co? kto? wie i sie tym dzieli z innymi to zregu?y jest napadany.
A tym razem mi podzi?kowano - Twoja osob?.
Bardzo mi?o mi sie zrobi?o.
Ma?e a jak cieszy!
Trzymaj sie zdrowo i bluesowo i allmanowo.
A wiesz bracie Allmanie ,ze nied?ugo zesp?? z Twego Nicka wyda trzyp?ytowy koncert?
Ale to ju? zype?nie inna historia -bo tu jest stronka nowej p?yty GUITAR SHORTY`ego-Watch Your Back.
Hejah!!!!

......................................
Napadany ???
Za wiedze ????
Na tym forum ???
??????????????
................................
Wyszly juz 4 trzyplytowe albumy Allmans
Bedzie ich jeszcze 6 szt..
I jeden box 11 plytowy / rowniez tylko live/
Tak wiec w sumie 21 plyt.
Jest juz koncertowy Dickey Betts,
wznowienia Sea Level i Second Coming,
Greg zapowiada na poczatek przyszlego roku solowy album ...i wizyta w Europie,
Gov't Mule bedzie swietowal podwojne DVD z Georgia Theater / jeszcze z Allenem/
no i DVD zapowiada Derek Trucks..
Ufff
...................
To sa nowosci z obozu zamulonych Braci.
Acha - jest jeszcze ksiazka / cudnie wydana/ - dyskografia i bibliografia wlasnie Allmanow!
Pozdr
Freebird :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: go? » sierpnia 6, 2004, 11:57 am

Napadany ???
Za wiedze ????
Na tym forum ???
??????????????

tak tak napadany za wiedz?, bie??ce informacje, a je?eli masz swoje zdanie tym bardziej
tak tak Freebird
wiesz o tym i dlatego wielu forumowicz?w nic ju? nie pisze
amen
go?
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 6, 2004, 12:00 pm

Fakt..
Wielu juz tu nie ma...
.................
Pozdr
Freebird
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Crossroads » sierpnia 6, 2004, 12:22 pm

Drogi FREEBIRDZIE.
Czy TY musisz zawsze stawia? sw? "piecz??" pod ka?dym postem, nawet kiedy to nie ma uzasadnienia?
Jak widzisz w tym(przykro ,ze w tym miejscu) miejscu na tym forum nie jestem od "takich wizji " osamotniony.
Czytam, czytam i widz?.
Fakt.
Ty jeste? TU "wyg?adzaczem" i przys?owiowym Ojcem duchowym.
W sumie BARDZO DOBRZE , ?e JESTE?!
Trwaj w zdrowiu i b?ogo?ci magii bia?ego po?udnia, bo jak wszystko na ?wiecie i ONA te? jest nam potrzebna.
TU jednak zapraszam aby? by? ?ASKAW wypowiedzie? si? na temat GUITAR SHORTY`ego.
A je?li zrobisz inaczej -niech bedzie i Tobie wybaczone.
Pozdrawiam zdrowo i bluesowo i freeebirdowo!
hejah!
Crossroads
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 6, 2004, 1:01 pm

Crossroads

..."Czy TY musisz zawsze stawia? sw? "piecz??" pod ka?dym postem, nawet kiedy to nie ma uzasadnienia? ..."
Kurcze ..nie rozumiem.Ni cholery!!!
Coz to znaczy- zawsze...
Nienawidze tlumaczyc sie...

..."Fakt..
Wielu juz tu nie ma... ................. ..."

Jak widzisz - chwycilem Twoja mysl i nic wiecej.
K..wa - powoli zaczynam sie bac stukac w klawisz..
Nie bylem , nie jestem i NIE CHCE BYC niczyim ojcem duchowym - jak to powiedziales.
czy ja jestem jakis ostatni mohikanin..?

W/w temat sam podjales ; potraktowalem to jak najnormalniejsza rozmowe..

Jak widac jest zupelnie inaczej.
Piszesz - mowisz ze jestes atakowany za innosc , za wlasne zdanie..
Dlaczego wiec podnosisz teraz moje cisnienie..?
......................
Tak , staram sie nie dotykac brutalnie emocji innych tu obecnych.Dla zasady..
Nazwanie mnie wygladzaczem zakrawa na totalny nonsens.
No ale mnie nie znasz , wiec masz prawo tak myslec.
Nie pisze na interesujacy Cie temat Guitar Shortego bo kompletnie mnie to nie interesuje.
Kompletnie!!

..."A je?li zrobisz inaczej -niech bedzie i Tobie wybaczone..."
Wybacz Crossroads ale nie zabiegam o to o czym piszesz wyzej.
mam swoja prawde i potrafie ja glosic glosno i uczciwie..

Po coz wiec podejmowac dyskusje na zupelnie nie intrygujacy z mego punktu widzenia temat.
Kazda moja polemika z bluesfanami spowoduje lawine.
A tego nie chce!!!!
Jestem tu - bo jest tu link do mojej niebluesowej audycji. Ot - i wszystko.
Gdyby nie to - nie byloby mnie tu napewno.
Magia...????
Tak , Magia jest przyjemnym wentylem dla mnie i mam nadzieje dla innych.
Piekne jest to ze Naczelny dal mi wolna reke i moge dzielic sie z czytelnikami tym co kocham najbardziej.
Bez zbednego napinania sie i udawadniania wszystkim jakis racji...
Choc jeszcze piekniej byloby gdybym mogl pisac o jam bandach , jazzie i progresji..
Taka szansa wlasnie sie pojawila . Ale to juz zupelnie inna historia...
Freebird
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Gość » sierpnia 8, 2004, 3:33 pm

Nie pisze na interesujacy Cie temat Guitar Shortego bo kompletnie mnie to nie interesuje.
hmmmmm......wi?c co porabiasz na tej stronie?
a tak gwoli wyja?nienia w twoim linku jest namiar na tw?j sklep muzyczny
co nie ?????????? :o drogi Ptaszku Wolno?ci - autoreklama?
Gość
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 9, 2004, 10:17 am

Anonymous pisze:Nie pisze na interesujacy Cie temat Guitar Shortego bo kompletnie mnie to nie interesuje.
hmmmmm......wi?c co porabiasz na tej stronie?
a tak gwoli wyja?nienia w twoim linku jest namiar na tw?j sklep muzyczny
co nie ?????????? :o drogi Ptaszku Wolno?ci - autoreklama?

................................
Gosc to znaczy kto???
Zakompleksiony rycerzyk???
Jesli nie Wiesz co robie na tej stronie to niechybnie Twoj zmysl orientacji jest powaznie naruszony.
Oczywiscie ze jest tam link do mego sklepu "gosciu niedzielny bezimmienny" he he...
Pojecia nie masz coz to takiego autoreklama...
Z jezykiem polskim tez na bakier zlosliwcze..???
.................................
Od tej chwili nie reaguje na gowniarskie zaczepki!!!
Pusty smiech i nic wiecej :D :D :D :D :D :D
Freebird
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: olo » sierpnia 9, 2004, 7:28 pm

Ptaszku wolny nieposkromiony :-))
Zdecydowanie wol? jak piszesz o muzyce ni? idziesz na miecze z jakimi? rycerzykami.
Twoje s?owa i tutaj na forum i w magii bia?ego po?udnia to lek na zbola?e dusze, dlatego nie rozdrabniaj si? i pozw?l nam dalej spija? muzyk? z Twoich tekst?w.
Facetowi o takiej wra?liwo?ci muzycznej nie przystoj? pewne zachowania.
Pozdrawiam
Olo
:D :D :D :D :D
olo
 

Postautor: Crossroads » sierpnia 20, 2004, 5:17 pm

Hej.Hej!
OLO - Ty to jednak jeste?! Pi?knie to Freebirdowi napisa?e?. On jest troszk? porywczym m??czyzn? i czasem zbyt szybko czuje si? (zupe?nie niepotrzebnie) obra?onym.
To na co ja chcia?em Jemu zwr?ci? uwag? to tylko to, ze m?g?by czasem -przed umieszczeniem swego postu-odrobink? pomy?le?, czy we wszystkich miejscach i linkach to ma w/g niego sens. Czasem pisze On takie rzeczy i si? tak wypowiada,?e wychodzi z tego po prostu niekonsekwencja. Dlatego s?usznie -OLO - Jemu to napisa?e?. A ja wzruszy?em ramionami i tylko po kilku dniach napisa?em to,o co mi chodzi?o w linku "Harmonijkowy Atak' - je?li Freebird to przeczyta?-to bardzo si? ciesz?-Jerzyk mi przyzna? racj? a Freebird-tym razem tego nie "sygnowa?".
Posty z dn. 06.08 g.12.57 i z dn. 08.08 g.16.35 -
NIE BY?Y MOIMI POSTAMI.
A Freebird je wszystkie potraktowa? - jak moje.
JA -ZAWSZE SI? PODPISUJ? jako CROSSROADS.
To mnie wystarcza. Innym,je?li nie wystarcza-to ich problem.
OLO-tym , co napisa?e? Freebirdowi - bardzo mnie ucieszy?e? sw? m?dro?ci? i nie napastliwo?ci?.
Ja zawsze stoj? na stanowisku, ?e p[od wp?ywem emocji-nie nale?y pisa?! Szkoda,?e nie wszyscy TO pami?taj?. Szkoda!

GUITAR SHORTY!
Wreszcie dosta?em t? p?yt? !
Przyznaj?-jest powalaj?ca. ?wietnie zrealizowana, nieco na rockowy spos?b, posiada w sobie ogromny ?adunek energii i gor?cych utwor?w.
Nigdy bym nie przypuszcza?, ?e ten prawie 60-paroletni muzyk - jeszcze potrafi nagra? tak?, pe?n? pary i ognia p?yt?. Sekcja rytmiczna-jest powalaj?ca, gra z rockowym ogniem i wypiardem! ?wietne tu jest brzmienie basu! G??bokie i soczyste!
A gitara w r?kach Shorty`ego buzuje ogniem -chwilami nawet hendrixopodobnym.
?wietna i gor?ca to p?yta dojrza?ego muzyka, muzyka, kt?ry jest wiele lat na scenie ( od 1956 roku) i teraz gra tak jakby dosta? kolejnego wiatru w "?agle". P?yta dla m?odego i dojrza?ego s?uchacza, lubi?cego mocne bluesowo-rockowe d?wi?ki.
Pozdrawiam zdrowo, bluesowo i Guitar Shorty`owo
To hejah!
Crossroads
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 21, 2004, 9:12 am

Jestem i pozdrawiam Crossroads & Olo
Freebird
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 193 gości

cron