Last of the Dyin' Breed - Nowy Skynyrd!!!

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Postautor: RafałS » października 8, 2012, 12:46 pm

Marciniasty, ja mówię o epatowaniu typowo studyjnymi efektami dźwiękowymi. Myślę, że są to sprawy tak samo słyszalne w pliku mp3, co z winyla. Jeśli uważasz, że to na co wskazywałem we wcześniejszym wpisie jest oznaką ewolucji southern rocka, to świetnie, Twoje prawo. Ja już chyba pozostanę skamieliną. :wink:
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Postautor: posener » października 8, 2012, 6:39 pm

RafałS pisze:Całej, albo prawie całej płyty można posłuchać w sieci.


Rzeczywiście. Posłuchałem trochę i odpuściłem zakup. Może kiedyś. Na dzisiaj wolę kupić inne płyty.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: Robert007Lenert » października 13, 2012, 12:12 am

Przytargalem od znajomeg ze sklepu, posluchalem cztery razy w calosci od dechy do dechy. Niby fajne, ale odnioslem kumplowi, troche doplacilem i zabralem do domu album kogos innego i ten juz pozostal u mnie. Czy rozczarowanie? Nie, nie to. Wiem po tych kilku dokladnych przesluchaniach, ze szanse na to bym wracal do tej plyty LS sa niewielkie. Juz obcujac z nia ten czwarty raz zaczalem sie nudzic i mialem problem, by dotrwac do konca. Teoretycznie to bdb muzyka, swietnie zagrana i zrealizowana..tylko czemu mnie nudzi??? Pewnie nie znajde odpowiedzi na to pytanie...nudzi i juz.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości