Pierwszy singiel z nowej płyty Gienka Loski

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Singiel Gienka:

Fajny
7
25%
Niefajny
10
36%
A mogło być tak pięknie
8
29%
Kieeeedyś to były czasy ?
3
11%
Hu kers ?
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Postautor: karambol » stycznia 30, 2012, 8:22 am

Płyta ma swoje słabe i dobre strony ale koncert ... palce lizać. Gienkowi towarzyszy fantastyczny zespół co przy bardzo dobrym nagłośnieniu, co ostatnio w Famie staje się regułą, zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Makar to wiadomo i nie ma co pisać chociaż miło mi się zrobiło, że znowu mogłem go zobaczyć w akcji. Marcin Młynarczyk na klawiszach po prostu MISTRZ. Był taki moment podczas koncertu kiedy Gienek i Makar poszli na papierosa i przez kilka dobrych minut pozostali muzycy grali w trio i właśnie wtedy Marcin miał najwięcej do zagrania. Pięknie brzmiał jego Rhodes (oj lubię ten instrument). Dawno nie słyszałem takiego dobrego rockowego koncertu. "Pieśń Emigranta" zabrzmiała jak połączenie Deep Purple, Uriah Heep i węgierskiej Omegi. Na pierwszy bis zagrali "Whole lotta love" połączony z doorsowym "Break on through" a na drugi zeppelinowy "Thank you". Fantastycznie.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: bloom » stycznia 30, 2012, 2:19 pm

Tutaj na str 18 krótka recenzja płyty:
http://issuu.com/4871_informator_muzycz ... =%23222222
"Zbyt słaby by narzucać innym swoją wolę,
z jakąż wolą i energią narzucam im swoją słabość".
bloom
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: listopada 25, 2011, 9:20 am

Postautor: Marek-Browarek6 » lutego 15, 2012, 2:34 am

rocken pisze:Album Gienek Loska Band — "Hazardzista" uzyskał status Złotej Płyty w Polsce. Oznacza to, że płytę zakupiło już 15 tysięcy fanów.

Źródło: onet.pl

Chyba jeleni na których podziałala reklama sieci rozprowadzającej ten tytuł. Nie dajmy się nabierać.
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: B&B » lutego 15, 2012, 9:42 am

Jesteś niegrzeczny Marku. Czy to nie ty jesteś tym jeleniem, który kupuje cd, dvd i blue-raye Bonamassy?
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: RockOnCellBlock » lutego 15, 2012, 3:54 pm

Marek-Browarek6 pisze:
rocken pisze:Album Gienek Loska Band — "Hazardzista" uzyskał status Złotej Płyty w Polsce. Oznacza to, że płytę zakupiło już 15 tysięcy fanów.

Źródło: onet.pl

Chyba jeleni na których podziałala reklama sieci rozprowadzającej ten tytuł. Nie dajmy się nabierać.


Ale coś w tym jest. Myślę, że jakieś 10 tysięcy płytę kupiło, puściło i ... tylko tyle.
Aczkolwiek fajnie, że to zrobili! :mrgreen:
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości

cron