LOS AGENTOS "Poza horyzont"

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Postautor: RockOnCellBlock » grudnia 26, 2011, 11:49 am

Smutne. Mi bardziej przeszkadzają defekty mojego ciała niż to, że grupa muzyków ma dobrą recenzję w jakimś czasopiśmie.
To musi być ciężkie, gdy najbardziej trapią nas problemy dotyczące całego świata, tylko nie nas.

Wesołych Świąt i trochę pogody ducha oraz akceptacji tego, że nie zawsze nasza racja jest jedyna :)
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: rocken » grudnia 26, 2011, 1:14 pm

B&B faktycznie chce naprawiać świat :) i w dodatku ma coś chyba do dyslektyków :) w "Twój Blues" przeszkadza mu również recenzja płyty jakieś rockowej kapeli "dyslektycznej" :) no i recenzja płyty Mietka Sz. Ale o ile to może być zrozumiałe to nie rozumiem po co te docinki w przypadku zawartości "Lizarda". Na ich stronie jest podane, że oprócz rocka interesuje ich również rock z wpływami jazzu, folku, psychodelii i muzyki awangardowej. Więc u nich zgodnie z tą maksymą jest „od Sasa do Lasa”...
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: B&B » grudnia 26, 2011, 1:45 pm

RockOnCellBlock pisze:Smutne. Mi bardziej przeszkadzają defekty mojego ciała niż to, że grupa muzyków ma dobrą recenzję w jakimś czasopiśmie.

Smutne, że Nina (i cały świat ;) nie rozumie, że cieszą mnie dobre recenzje naszych zespołów i cieszą muzyczne pomysły Andrzeja i Roberta. Natomiast frustrujące jest dla mnie gdy recenzent płytę z taka muzyką jak na "Poza horyzont" nazywa BLUESOWĄ płytą roku...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: rocken » grudnia 26, 2011, 3:08 pm

Z tego, co widzę to autor recenzji napisał: „całość pretenduje do miana najlepszej i najciekawszej polskiej płyty bluesowej roku 2011r”

A płyt bluesowych ile wydano w Polsce ? 4 czy 5 ?
chyba z tego również wynika że pretendować w takiej kategorii muszą również płyty „okołobluesowe” a i tak jak widać w zakładce o ankiecie ilość płyt w 2011 nawet łącznie z płytami które nie mają za wiele wspólnego z bluesem nie jest powalająca.
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Robert007Lenert » stycznia 17, 2012, 2:35 pm

B&B pisze:
RockOnCellBlock pisze:Smutne. Mi bardziej przeszkadzają defekty mojego ciała niż to, że grupa muzyków ma dobrą recenzję w jakimś czasopiśmie.

Smutne, że Nina (i cały świat ;) nie rozumie, że cieszą mnie dobre recenzje naszych zespołów i cieszą muzyczne pomysły Andrzeja i Roberta. Natomiast frustrujące jest dla mnie gdy recenzent płytę z taka muzyką jak na "Poza horyzont" nazywa BLUESOWĄ płytą roku...

Trudno, frustruj sie dalej :D
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Dziadek Władek » maja 16, 2012, 9:50 pm

Obrazek

W recenzji są dwie literówki: na saksofonach gra Władysław Wiater a na gitarze dobro - Romek Puchowski.
Poza tym wszystko się zgadza :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: scichol » maja 17, 2012, 12:44 pm

Gratulacje :)
Awatar użytkownika
scichol
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 187
Rejestracja: lutego 9, 2009, 6:09 pm

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 314 gości

cron