HIGHWAY "Z DROGI"

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

HIGHWAY "Z DROGI"

Postautor: Maniol HIGHWAY » sierpnia 25, 2011, 8:44 am

HIGHWAY – „Z DROGI”

W związku z 10 rocznicą istnienia, zespół Highway postanowił wydać swoją pierwszą płytę koncertową. Jedna płyta koncertowa na 10 lat to jednak mało, dlatego będzie to dwupłytowy album, zawierający dwa różne koncerty.
Pierwsza płyta zawiera zapis z koncertu z klubu 2B3 w Katowicach, który odbył się 03 kwietnia 2007 roku. Druga płyta zawiera zapis z koncertu w klubie Lizard King w Łodzi z dnia 26 września 2009 roku.

Obie płyty zostały nagrane w składzie:
Tomek „Dynam” Domeracki – śpiew;
Marek „Maniol” Manicki – gitary;
Michał „Niedźwiedź” Nit – gitary, harmonijka;
Tomek „Peruła” Cygan – bas;
Rafał „Rafi” Waniek – perkusja;
Jacek „Dżako” Zając – hammond/piano.
Oraz gościnnie w utworach: „Bluesie Mój” oraz „Błąd” na koncercie w 2B3 Katowice zagrał na skrzypcach Jan Gałach.

Album ten będzie miał premierę 16 września na koncercie urodzinowym zespołu, który odbędzie się w Teatrze Nowym w Zabrzu.

Ciekawostką jest fakt, iż album ten dostanie GRATIS(!!!) każdy uczestnik koncertu legitymujący się biletem lub zaproszeniem na wyżej wymieniony koncert, za co dziękować należy sponsorowi – firmie P.G.B. i P.H. POCH Sp. z o. o. z Zabrza.

Obrazek

CD1. live in 2B3 Katowice

1. CHWILE
2. PRZESTROGA
3. POD PRĄD
4. AUTOSTRADA
5. NIE WKURZAJ MNIE!!!
6. TAKI DZIEŃ
7. TELEWIZJA NOCĄ
8. CZARNO-BIAŁY
9. DOKĄD BIEGNIESZ?
10. BLUESIE MÓJ
11. BŁĄD

CD2. live in Lizard King Łódź

1. OD JUTRA
2. CHWILE
3. PIĘKNY SEN
4. DŻORDŻ
5. BLUESIE MÓJ
6. TELEWIZJA NOCĄ
7. AUTOSTRADA
8. PRZESTROGA (akustycznie)
9. DOKĄD BIEGNIESZ? (akustycznie)
10. BALLADA O TRUDNYM PORANKU
11. Z DROGI
12. WŁAŚNIE TU
13. BŁĄD
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: Małgosia Koźmin » sierpnia 28, 2011, 8:16 pm

z utęsknienie m czekam na tę płytę
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Małgosia Koźmin » września 25, 2011, 7:23 pm

To przepiękna płyta koncertowa ,którą każdy powinien mieć w swojej płytotece to kawał dobrej roboty zespołu przez okres ich całej działalności, płyta oddaje klimat jaki stwarza zespół na koncertach ,jak potrafią słuchaczowi dać to czego słuchacz oczekuje, cudowny dwupłytowy album dziękuję kochanemu zespołowi za te cudne dźwięki i za płytę, która otrzymałam podczas jubileuszowego koncertu w Zabrzu ,życze Wam dalszych sukcesów na kolejne lata i abyśmy mogli tak zawsze świętować WASZE urodziny w tak cudnym klimacie jaki był w Teatrze Nowym
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości