Johnny Coyote "Blues Bastard"

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Postautor: kora » października 11, 2011, 1:48 pm

B&B pisze:Bo też sie nie znasz


No tak, faktycznie .....
Całe szczęście ,ze mamy ciebie na tym forum.
Inaczej wielu z nas, błądziłoby do końca życia.
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » października 11, 2011, 5:59 pm

no fajne
widzę że b.dobrze piszą się recenzje recenzji
heh to coś dla mnie - kupuje to :wink:

na początek mam pytanie co to jest czad :?:

Jak podaje Wikipedia (no a nie byle kto się na niej kształcił):

Czad Republika Czadu (fr. Tchad, République du Tchad, arab. جمهوريّة تشاد [Jumhuriyat Tashad]) – państwo śródlądowe w środkowej Afryce. Graniczy od północy z Libią, od wschodu z Sudanem, od południa z Republiką Środkowoafrykańską, od południowego zachodu z Kamerunem i Nigerią, a od zachodu z Nigrem.

Czad Jezioro Czad, od którego państwo wzięło swą nazwę, jest największym zbiornikiem wodnym w kraju i drugim pod względem wielkości w Afryce

Czad Tlenek węgla, CO - bezbarwny, bezwonny gaz, lżejszy od powietrza, trudno rozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w alkoholu

Wam chodzi pewnie o ten ostatni co się rozpuszcza.....
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Paweł Budzyński » października 11, 2011, 10:27 pm

B&B pisze:W TB ukazała się niezbyt pochlebna recenzja tej płyty. Uważam, że recenzent (Paweł Yoda Jodko) nie czuje waszej muzyki i w ogóle blues-rocka (już zdanie "ciężko bowiem słucha się kompozycji trwających po siedem czy dziewięć minut" dyskwalifikuje go w moich oczach). Nie ma się czym przejmować - róbcie swoje 8)


hehe, a ja pamiętam jak kiedyś na tym forum zarzucano, że TB jest pismem rockowym m. in. za sprawą Yody ;)
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am

Postautor: kręty_zakręt » października 12, 2011, 5:17 am

Paweł Budzyński pisze:
hehe, a ja pamiętam jak kiedyś na tym forum zarzucano, że TB jest pismem rockowym m. in. za sprawą Yody ;)


a nie jest ?
Awatar użytkownika
kręty_zakręt
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 57
Rejestracja: września 19, 2007, 8:25 pm
Lokalizacja: Z drogi

Postautor: B&B » października 12, 2011, 7:13 am

Nie przesadzajmy panowie - TB rockowym nigdy nie było. Owszem, zarzuty dotyczyły zajmowania się muzyką odległą od bluesa (np. southern-rock, casus Ściganych), bo może szkoda na to miejsca. Zawsze było to "usprawiedliwiane" poszerzaniem horyzontów, z czym można się zgodzić, ale i z biegiem czasu ta "odległość" się zmieniała, bo czasy się zmieniały. Redakcja też nie krowa i poglądy potrafi zmieniać.
Od czasu do czasu ukazują się recenzje płyt bardzo odległych od bluesa (i to odległych nie tylko w stronę rocka) i myślę, że to bywa sprawą indywidualnych preferencji recenzentów bądź "rozpędu" dystrybutorów.
W sumie trochę razi ale można wytrzymać :wink:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości