Jeff Beck 2011

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Jeff Beck 2011

Postautor: Robert007Lenert » czerwca 11, 2011, 3:42 pm

Dzisiaj tylko zasygnalizuje, ze kupilem i niezmiernie cieszy moje uszy najnowszy koncertowy krazek Jeffa Becka zatytulowany: "Rock 'n' Roll Party: Honoring Les Paul" Urocza podroz w czasie! Polecam!
Ostatnio zmieniony czerwca 12, 2011, 8:59 am przez Robert007Lenert, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Re: Jeff Beck 2011

Postautor: Zdzisław Pająk » czerwca 12, 2011, 8:08 am

Robert007Lenert pisze:Dzisiaj tylko zasygnalizuje, ze kupilem i niezmiernie cieszy moje uszy najnowszy koncertowy krazek Jaffa Becka zatytulowany: "Rock 'n' Roll Party: Honoring Les Paul" Urocza podroz w czasie! Polecam!


Świetne jest DVD z dodatkami super :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: mickiewicz jr. » czerwca 12, 2011, 3:49 pm

Jeff Beck po raz kolejny zaskakuje :) Jest genialny i co by nie zrobił jest to świetne. Płyta zupeł ie z innej bajki w porównaniu do ostatniego studyjnego albumu, i za to go lubię, nie wiem czego mam się spoadziewać na koncercie w Wawie. :)
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: posener » czerwca 12, 2011, 7:35 pm

mickiewicz jr. pisze:Jeff Beck po raz kolejny zaskakuje :) Jest genialny i co by nie zrobił jest to świetne. Płyta zupeł ie z innej bajki w porównaniu do ostatniego studyjnego albumu, i za to go lubię, nie wiem czego mam się spoadziewać na koncercie w Wawie. :)

Na pewno nie tego. Widziałem, że w setliście pojawił się "Little Wing". To ciekawostka ale i wielka gratka. A propos, jak wiadomo gdy Beck usłyszał Hendrixa, to chciał zakończyć karierę :D
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości