IV Festiwal im. Pawła Bergera w Kaliszu !!!!!!!!!

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

IV Festiwal im. Pawła Bergera w Kaliszu !!!!!!!!!

Postautor: Andrzej Dąbrowski » listopada 7, 2010, 12:52 pm

Pisałem już w zakładce festiwale, że taka płyta jest w przygotowaniu. Trochę się to przeciągnęło z powodów formalnych (umowy, zaiks).

Ale w końcu jest !!!!!
Wyszło naprawdę fajnie.
Na wydawnictwie są utwory wszystkich formacji biorących udział w tegorocznym festiwalu, Jak pewnie wiecie w tym roku w konkursie pojawiły się naprawdę wyśmienite zespoły. Większość tych nagrań nie pojawiło się do tej pory na żadnym oficjalnym wydawnictwie !!!
Nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd kaliskiego festiwalu.
Tu niestety nie udało się znaleźć jakichś unikatowych nagrań (mimo, że bardzo się starałem). Są więc nagrania znane już z oficjalnych płyt tych zespołów.
Jako dodatek specjalny płyta zawiera sesję multimedialną z reportażem w festiwalu z 2009 r.
Myślę, że to bardzo fajna pamiątka dla tych którzy na festiwalu byli osobiście, a dla tych którzy nie byli niech ta płyta będzie dowodem, że na kaliski festiwal warto przyjechać.

Płytę można zdobyć kontaktując się z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Kaliszu.
http://www.mok.kalisz.pl/component/opti ... Itemid,70/

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłych doznań.
Pozdrawiam

P.S
Poproszono mnie o przygotowanie większego wydawnictwa na V edycję festiwalu.
Mam więc do wszyskich Was prośbę.
Jeśłi macie jakiekolwiek materiały związane z tym festiwalem (zdjęcia, nagrania audio lub video) bardzo proszę o kontakt. Każda pomoc sie przyda.
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Postautor: Adam Węgrzynowicz » listopada 7, 2010, 8:06 pm

Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości

cron