Andrzej Serafin "L.S.D."

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Andrzej Serafin "L.S.D."

Postautor: Robert Grześkowiak » lutego 12, 2010, 9:24 am

Info wydawcy:

Obrazek

Andrzej Serafin (ur. w 1975r. w Kolbuszowej na Podkarpaciu) – wibrafonista, kompozytor, aranżer, perkusista, pianista.
Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie perkusji u profesorów: J. Skrzypczaka, J. Zgodzińskiego, E. Iwickiego.
Nauczyciel perkusji w PSM 1-go stopnia w Kolbuszowej i ZSM nr 1 w Rzeszowie.
Był założycielem zespołu Editions Quartet oraz członkiem blues-rockowej formacji Blue Ink. Współpracował z zespołem Ad Hoc i orkiestrą „Amadeus” Agnieszki Duczmal.
Jest współautorem muzyki (ze Zbigniewem Łowżyłem) do projektów Orangge i Malta 98.
Przez dwa lata współpracował z Gastspigel Gerhartz GmbH. W tym czasie powstały nagrania płytowe dla niemieckiej firmy Gigolo Records (musicale: Hair i Andrew Lloyd Weber).
Obecnie jego głównym instrumentem jest wibrafon. Gra zwykle solo wykorzystując sample i automat perkusyjny. Jako perkusista koncertował w Polsce, Niemczech i Skandynawii.
Jest laureatem Galicja Blues Festiwal Krosno 2008 oraz BLUES FESTIWAL – FLOWER POWER 2009 w Opatowie.
Od 2008 roku współpracuje z zespołem Los Agentos.

Artyści o płycie:
L.S.D. to podkarpackie trio: Lenert (Krosno), Serafin (Kolbuszowa), Domarski (Rzeszów).
Ta płyta to połączenie bluesa, jazzu i ambientu, czyli śmiało można powiedzieć, że jest to pierwsza na naszym rynku płyta nu bluesowa.
Nie znajdziecie tu sztampy ani nudy. To barwny świat dźwięków wibrafonu, harmonijek, saksofonów, fletu i wszelkiego rodzaju sampli.
Nagraliśmy płytę, której z chęcią sami byśmy posłuchali!

Płytę nagrano w składzie:
Andrzej Serafin – wibrafon, sample, instr. klawiszowe, instr. perkusyjne
Robert Lenert – harmonijka ustna
Stanisław Domarski – saksofony, flet

Track lista:

1. Blues Noire /Andrzej Serafin/ 6:15
2. Promenada /Andrzej Serafin/ 0:52
3. Powrót do światła /Andrzej Serafin/ 3:14
4. Deep River /tradycyjny, ar. Andrzej Serafin/ 4:04
5. B. B. Blues /Andrzej Serafin/ 4:43
6. Boogeyman /Andrzej Serafin/ 4:00
7. Jurki (dla Jerzego Skrzypczaka i Jerzego Zgodzińskiego) /Andrzej Serafin/ 2:48
8. Bezczelny /Andrzej Serafin/ 4:39
9. Czas już spać /Andrzej Serafin/ 4:55

Total time: 35:37

PŁYTĘ PROMUJE UTWÓR NR 8 „Bezczelny” 4:39
*******
ANDRZEJ SERAFIN “L.S.D.”
P&C 2010 Flower Records, FCD 023
Dystrybucja: Fonografika
www.fonografika.pl

PREMIERA: 20.02.2010r.

Wydawca, promocja:
Robert Grześkowiak – tel. 721 288 251, flower-records@tlen.pl
Kontakt z zespołem:
Andrzej Serafin – tel. 603 717 119, www.andrzejserafin.pl
Robert Grześkowiak
bluesman
bluesman
 
Posty: 258
Rejestracja: listopada 17, 2005, 12:09 am
Lokalizacja: Leszno

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości

cron