Highway 2003-2005

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Highway 2003-2005

Postautor: tyna » czerwca 17, 2009, 8:57 am

Obrazek

1 W moim mieście
2 Ballada o trudnym poranku
3 Telewizja nocą
4 Pod prąd
5 Gdy Ciebie nie ma
6 Blady strach
7 Nie wkurzaj mnie
8 Dokąd biegniesz
9 By znów spotkać Cię
10 Wieczna zabawa
11 Błąd
12 Gorzkie łzy
13 Marzyciel
14 Przestroga
15 Czarno-biały
16 Taki dzień


Ostatnio zespół Highway wydał reedycje wszystkich swoich nagrań, które ukazały się przed 'Autostradą'.. na jednej płycie :)
Kompilacja zawiera utwory z płyt 'Gdy Ciebie nie ma', 'Dokąd biegniesz?' i singiel 'Taki dzień'.
Płyta dokumentuje historię zespołu Highway, zawierając utwory z okresu od 2003 do 2005 roku nagrywane przez zespół w różnych składach, także z udziałem tragicznie zmarłego gitarzysty, kompozytora i autora tekstów, Szymona Pilcha, któremu zadedykowane jest to wydawnictwo.
Największym minusem płyty jest jej lekko garażowe brzmienie.. ale właściwie to też ma swój urok :wink:

Polecam płytke wszystkim, którzy znają zespół Highway z koncertów- fajnie jest posłuchać oryginalnych wersji utworów znanych doskonale z wykonań na żywo i zobaczyć, ile sie w ich aranżacjach przez te ładnych pare lat zmieniło :) Kompilacja to także dobra propozycja dla osób, które zespołu nie znają - jest okazja, aby na jednej płycie odnaleźć wszystkie "klasyki" Highwayów z różnych okresów twórczości zespołu.
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: Maniol HIGHWAY » lipca 22, 2009, 5:46 am

na allegro właśnie ktoś sprzedaje historyczną już wersję mini płyty "Gdy Ciebie Nie Ma". Dziś ma ona już walory archiwalne i kolekcjonerskie.

http://www.allegro.pl/item689380051_hig ... ie_ma.html

polecam, zwłaszcza za takie pieniądze :wink:
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: Tomii » lipca 22, 2009, 4:41 pm

Maniol HIGHWAY pisze:na allegro właśnie ktoś sprzedaje historyczną już wersję mini płyty "Gdy Ciebie Nie Ma". Dziś ma ona już walory archiwalne i kolekcjonerskie.

http://www.allegro.pl/item689380051_hig ... ie_ma.html

polecam, zwłaszcza za takie pieniądze :wink:


Mam jedna z nich i nie oddam za zadne pieniadze, tym bardziej ze okladka jest nieco zniszczona; ktos nabazgral jakies hieroglify flamastrem :lol:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: vivaldie » lipca 23, 2009, 10:10 am

Tomii pisze:
Maniol HIGHWAY pisze:na allegro właśnie ktoś sprzedaje historyczną już wersję mini płyty "Gdy Ciebie Nie Ma". Dziś ma ona już walory archiwalne i kolekcjonerskie.

http://www.allegro.pl/item689380051_hig ... ie_ma.html

polecam, zwłaszcza za takie pieniądze :wink:


Mam jedna z nich i nie oddam za zadne pieniadze, tym bardziej ze okladka jest nieco zniszczona; ktos nabazgral jakies hieroglify flamastrem :lol:


A ja będę miał okładkę w stanie bd. :wink: , właśnie sprawdziłem wynik licytacji i jest sukces...
Maniol dzięki za link!!! :D
"...just wanna boogie woogie all night long, yeah boogie..."


Obrazek
Awatar użytkownika
vivaldie
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1763
Rejestracja: lutego 22, 2007, 6:56 am
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Tomii » lipca 23, 2009, 12:33 pm

vivaldie pisze:A ja będę miał okładkę w stanie bd. :wink: , właśnie sprawdziłem wynik licytacji i jest sukces...
Maniol dzięki za link!!! :D


Zawsze mozesz wybrac sie ze swa nabyta na allegro nieskazitelna okladka na ktorys z koncertow Highway'ow i poprosic aby Ci ja troszke zniszczyli :?: Taka uzywana, podniszczona prezentuje sie korzystniej, no i cenna jest prawie jak a(ute)ntyk :lol:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: B&B » lipca 23, 2009, 1:07 pm

Maniol HIGHWAY pisze:na allegro właśnie ktoś sprzedaje historyczną już wersję mini płyty "Gdy Ciebie Nie Ma". Dziś ma ona już walory archiwalne i kolekcjonerskie.
http://www.allegro.pl/item689380051_hig ... ie_ma.html
polecam, zwłaszcza za takie pieniądze :wink:


Ale ten świat mały :)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Maniol HIGHWAY » lipca 23, 2009, 2:51 pm

B&B pisze:
Maniol HIGHWAY pisze:na allegro właśnie ktoś sprzedaje historyczną już wersję mini płyty "Gdy Ciebie Nie Ma". Dziś ma ona już walory archiwalne i kolekcjonerskie.
http://www.allegro.pl/item689380051_hig ... ie_ma.html
polecam, zwłaszcza za takie pieniądze :wink:


Ale ten świat mały :)


no zwłaszcza ten około bluesowy :lol:

a co do samej aukcji, to jak przystało na płytę z kategorii "Rarytas kolekcjonerski" sprzedała się ona za pokaźną sumkę. Może warto poprosić sprzedającego, żeby część pieniędzy przekazał na jakąś fundację.

:twisted: :twisted: :twisted:
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: RomanR » lipca 23, 2009, 3:36 pm

Maniol HIGHWAY pisze:
B&B pisze:
Maniol HIGHWAY pisze:na allegro właśnie ktoś sprzedaje historyczną już wersję mini płyty "Gdy Ciebie Nie Ma". Dziś ma ona już walory archiwalne i kolekcjonerskie.
http://www.allegro.pl/item689380051_hig ... ie_ma.html
polecam, zwłaszcza za takie pieniądze :wink:


Ale ten świat mały :)


no zwłaszcza ten około bluesowy :lol:

a co do samej aukcji, to jak przystało na płytę z kategorii "Rarytas kolekcjonerski" sprzedała się ona za pokaźną sumkę. Może warto poprosić sprzedającego, żeby część pieniędzy przekazał na jakąś fundację.

:twisted: :twisted: :twisted:


Fundacja "NIE ŁAM SIĘ NAUCZYMY CIĘ LICZYĆ
to dla tych którzy kupili za 15 a sprzedają za 8,5 :lol: :lol: :lol:
DŻEM
"Kaczor-Coś Ty Zrobił?"
Awatar użytkownika
RomanR
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2874
Rejestracja: czerwca 21, 2005, 11:40 am
Lokalizacja: Bugaj /wiocha pod Poznaniem


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości