"SIÓDMA W NOCY" - debiutancka płyta.

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » kwietnia 4, 2010, 10:01 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Nika pisze:( w pamięci wciąż mam dyskusję na tym forum na temat wspólnie zagranego utwory Sebastiana Riedla z Piotrem Kupichą i zespołem Feel )

Dzieki Nika! Własnie przypomniałaś mi o tym kawałku i natychmiast sobie zapodałem. I wiesz, kiedy wchodzi Sebastian ze swoim wokalem, po prostu wszystko nabiera innego wymiaru (mam gęsią skórkę). Brakuje tylko aby w 4 minucie i 31 sekundzie na finał, zamiast klawiszy, zagrał na gitarze Bastek.
To jest naprawdę (oczywiście moim zdaniem) kawał numeru!!!

Sebastian Riedel i Feel:
http://www.youtube.com/watch?v=RXcoFRKm ... re=related

...............
Taa jest Panie Dyrektorze!! :D :D
To samo powiedziałem Sebastianowi ostatnio, po znakomitym koncercie w Pleszewie.
Pozdrowka :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: leszekblues » kwietnia 4, 2010, 10:27 pm

Szkoda , ze Sebastian nie odkrył siebie wokalnie
POzdrawiam
leszekblues
 

Postautor: borszysz » kwietnia 5, 2010, 5:40 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Nika pisze:( w pamięci wciąż mam dyskusję na tym forum na temat wspólnie zagranego utwory Sebastiana Riedla z Piotrem Kupichą i zespołem Feel )

Dzieki Nika! Własnie przypomniałaś mi o tym kawałku i natychmiast sobie zapodałem. I wiesz, kiedy wchodzi Sebastian ze swoim wokalem, po prostu wszystko nabiera innego wymiaru (mam gęsią skórkę). Brakuje tylko aby w 4 minucie i 31 sekundzie na finał, zamiast klawiszy, zagrał na gitarze Bastek.
To jest naprawdę (oczywiście moim zdaniem) kawał numeru!!!

Sebastian Riedel i Feel:
http://www.youtube.com/watch?v=RXcoFRKm ... re=related


Gdy pierwszy raz posłuchałem tej piosenki w zeszłym roku powiedziałem dokładnie to samo, że gdyby zamiast tych filopodobnych klawiszków była bastkowa gitara, kupiłbym tą płytę. dla tej jednej piosenki.
Pozdrawiam!
Borszysz

M: wojtek@hoodooband.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
borszysz
blueslover
blueslover
 
Posty: 619
Rejestracja: lipca 15, 2008, 3:40 pm
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości

cron